Mikołajkowy Turniej

Data zawodów: 2013-12-06
Ranga: C
Poziom: C
Zawodników: 47
Typ zawodów: TURNIEJ
Kategoria: OPEN

1 ({{getSeed('dmlFWWtjOFcxRHM9')}}) Tomasz Migoń
Wrocław
POL
100.00
2 ({{getSeed('NWV2UFVPUFloWlE9')}}) Jacek Bobra
Wrocław
POL
82.97
3 ({{getSeed('UjBKRGFFS0pGc1E9')}}) Mateusz Zieliński
Wrocław
POL
74.22
4 ({{getSeed('RUJzdXBHNk15dXM9')}}) Marcel Benko
Wrocław
POL
68.19
5 ({{getSeed('cjVMb1pNUWFESjQ9')}}) Paweł Wąsowski
Wrocław
POL
63.50
6 ({{getSeed('YUVQeG5scmFQL289')}}) Grzegorz Przybysz
Polkowice
POL
59.59
7 ({{getSeed('allOelplTWFMUk09')}}) Jacek Bieżuński
Wrocław
POL
56.21
8 ({{getSeed('WDVZMEpNYnNWRDA9')}}) Sławomir Hyżyk
Wrocław
POL
53.21
9 ({{getSeed('eDFuTHI4OUpVdnc9')}}) Lukas Dawgiert
Stuttgart
GER
50.51
10 ({{getSeed('TkNEVm5sNEN4c3M9')}}) Jakub Zalewski
Wrocław
POL
48.04
11 ({{getSeed('d2hHdlJ4b1NCYVU9')}}) Artur Zioło
Wrocław
POL
45.77
12 ({{getSeed('Y0ZIb1UrdExQa2s9')}}) Mikołaj Rogalski
Wrocław
POL
43.67
13 ({{getSeed('MzI4UzNoOW1nYzg9')}}) Piotr Łabędź
Bojanice
POL
41.71
14 ({{getSeed('Tys4azJ1N3ZEbTg9')}}) Daniel Szalbot
Wrocław
POL
39.88
15 ({{getSeed('RFlld0FnQTVRUDQ9')}}) Bartłomiej Bernat
Wrocław
POL
38.16
16 ({{getSeed('QXp2TEJXSGk2WW89')}}) Piotr Musik
Wrocław
POL
36.55
17 ({{getSeed('MFJwNzh6WmcxSVE9')}}) Rafał Bulczyński
Zielone Góra
POL
35.03
18 ({{getSeed('VS81bnQvNTZjV1E9')}}) Grzegorz Kłos
Wrocław
POL
33.60
19 ({{getSeed('MFEvR2NHZUc5UDA9')}}) Paweł Rohleder
Wrocław
POL
32.25
20 ({{getSeed('TFVsSFM2a0xqVVE9')}}) Maciej Misiński
Wrocław
POL
30.97
21 ({{getSeed('dUZNSHVNN3h6Skk9')}}) Sławomir Olkuski
Bogdaszowice
POL
29.76
22 ({{getSeed('RmdER052OHIvNWM9')}}) Kacper Król
Wrocław
POL
28.61
23 ({{getSeed('aUZkdTEvc21DVm89')}}) Paulina Sielska
Wrocław
POL
27.52
24 ({{getSeed('dzNEYjZ5bzkzUzQ9')}}) Paweł Licznierowski
Lubin
POL
26.48
25 ({{getSeed('ZUVURmYvYUNva2c9')}}) Tomasz Sójka
Wrocław
POL
25.50
26 ({{getSeed('UHBkZTFIeXRkblE9')}}) Małgorzata Głowiak
Wrocław
POL
24.57
27 ({{getSeed('UFErOXBaeXkrd2M9')}}) Jerzy Stopa
Wrocław
POL
23.68
28 ({{getSeed('M3FGZW9nRXZnVG89')}}) Rafał Stepecki
Bielany Wrocławskie
POL
22.84
29 ({{getSeed('R1Q2Y2krWlJKYk09')}}) Bartosz Szałęga
Siechnice
POL
22.04
30 ({{getSeed('WFlYNkVJbFhDSmc9')}}) Magdalena Zielińska
Wrocław
POL
21.28
31 ({{getSeed('THJDODNvZlFUeW89')}}) Patrycja Duszyńska
Wrocław
POL
20.55
32 ({{getSeed('bGlWUVpNVmJPYUk9')}}) Bartosz Tarnowski
Wrocław
POL
19.86
33 ({{getSeed('Y1FFOG9QRmVubUU9')}}) Łukasz Macierzyński
Lublin
POL
19.20
34 ({{getSeed('TEdvNURVYUVZeWM9')}}) Michał Regulski
Ślęza
POL
18.57
35 ({{getSeed('OEZQQ2RyVHd1K0U9')}}) Michał Kurian
Wrocław
POL
17.97
36 ({{getSeed('aXFrT25QN3FKTFU9')}}) Marcin Żak
Wrocław
POL
17.40
37 ({{getSeed('eU1QcWFmeXNoam89')}}) Michał Siciński
Wrocław
POL
16.85
38 ({{getSeed('NUxIZkoxRDBCRUU9')}}) Łukasz Mieczkowski
Wrocław
POL
16.33
39 ({{getSeed('K0lGT0RNK2IxcHc9')}}) Piotr Sławiński
Wrocław
POL
15.84
40 ({{getSeed('QWpjM013M05vY0k9')}}) Barbara Wilanowska
Wrocław
POL
15.36
41 ({{getSeed('N2x1R2w3OEJweTQ9')}}) Paweł Botor
Gostyń
POL
14.91
42 ({{getSeed('cjRaL2dPeDI2R2s9')}}) Mariusz Otulski
Bogdaszowice
POL
14.48
43 ({{getSeed('cWFnUktPaS92RDg9')}}) Małgorzata Kacejko
Lublin
POL
14.07
44 ({{getSeed('T1FMR3lHTnZBY009')}}) Michał Piechnik
Wrocław
POL
13.67
45 ({{getSeed('dWJGcjNBVi8zeUk9')}}) Anna Lichterowicz
Wrocław
POL
13.30
46 ({{getSeed('RmRzdUJod0JoVWs9')}}) Ewelina Kulikowska
Wałbrzych
POL
12.94
47 ({{getSeed('Sjd3NEt3NEh2bGc9')}}) Marta Adamów
Wroclaw
POL
12.59