4 Urodziny klubu Squash Point

Data zawodów: 2014-03-08
Ranga: B+
Poziom: B1
Zawodników: 51
Typ zawodów: TURNIEJ
Kategoria: OPEN

1 ({{getSeed('aUx4c1RoazhJdWc9')}}) Marek Wojnarski
Las Vegas
POL
320.00
2 ({{getSeed('Ui8rUS9ReERYNk09')}}) Jakub Wasilewski
Zabrze
POL
265.52
3 ({{getSeed('S2w5dDV1dGU1aDg9')}}) Wacław Staszkiewicz
Bielsko-Biała
POL
237.50
4 ({{getSeed('bE9xVDFYUEpRUnc9')}}) Witold Gryz
Katowice
POL
218.21
5 ({{getSeed('Z29kR0pSblNwQ0E9')}}) Grzegorz Sikora
Żory
POL
203.19
6 ({{getSeed('aVdTbHRheVpCVTg9')}}) Tomasz Bosakowski
Gliwice
POL
190.68
7 ({{getSeed('YXpmU2dGUjZ3Q3c9')}}) Marek Elsner
Wrocław
POL
179.87
8 ({{getSeed('VkpkTVYveGdmSUU9')}}) Kamil Kalinowski
Katowice
POL
170.28
9 ({{getSeed('eGRJUkV2UU5zcFk9')}}) Jakub Zajączkowski
Gliwice
POL
161.63
10 ({{getSeed('TGhwQ1AwVUtvKzA9')}}) Tomasz Brzozowski
Katowice
POL
153.73
11 ({{getSeed('ZHlpVisrcDVubGM9')}}) Alan Draus
Wałbrzych
POL
146.47
12 ({{getSeed('S0RQVTMxM3o0emM9')}}) Dawid Tomporowski
Katowice
POL
139.74
13 ({{getSeed('OU9FRlZ6cjU1dkE9')}}) Jarosław Stachowiak
Sosnowiec
POL
133.47
14 ({{getSeed('eFB3dVdQWFNxbnc9')}}) Marcin Tłustochowicz
Sosnowiec
POL
127.61
15 ({{getSeed('SXNSK0svd0UyaFE9')}}) Rafał Rygielski
Sosnowiec
POL
122.12
16 ({{getSeed('RXZmSlNaekN0MHc9')}}) Wojciech Sodo
Sosnowiec
POL
116.96
17 ({{getSeed('R3c0UkozMkVoNU09')}}) Krzysztof Janiga
Sosnowiec
POL
112.10
18 ({{getSeed('ekpXY2RkY0ZROTg9')}}) Krzysztof Habas
Dąbrowa Górnicza
POL
107.52
19 ({{getSeed('R29ETnR0YjZkbkk9')}}) Marcin Laszuk
Bytom
POL
103.19
20 ({{getSeed('M0ZhQTZLc254RmM9')}}) Maciej Stolecki
Katowice
POL
99.09
21 ({{getSeed('QmpMa0N4U0xUOU09')}}) Szymon Kurdynowski
Bydgoszcz
POL
95.22
22 ({{getSeed('aGh3U3czTUVWQUk9')}}) Bartosz Kapuściński
Bydgoszcz
POL
91.54
23 ({{getSeed('bzVoQzY0eU1VU0E9')}}) Patryk Walasek
Sosnowiec
POL
88.06
24 ({{getSeed('dlp3SnBNRytJeDQ9')}}) Adrian Janik
Katowice
POL
84.75
25 ({{getSeed('S2V4MUhmaVhwQzQ9')}}) Grzegorz Burczak
Mysłowice
POL
81.61
26 ({{getSeed('QnRNSmFYc3NFRE09')}}) Tomasz Prokopiak
Gliwice
POL
78.63
27 ({{getSeed('eEx4L1lpQTIzd3c9')}}) Łukasz Patałąg
Imielin
POL
75.79
28 ({{getSeed('S3NTdmZZYzZZb3c9')}}) Adam Walczak
Sosnowiec
POL
73.09
29 ({{getSeed('dlRQVEJsamhYbVE9')}}) Robert Patałąg
Mysłowice
POL
70.53
30 ({{getSeed('UHZYejZRVDRudms9')}}) Rafał Kapuściński
Bydgoszcz
POL
68.08
31 ({{getSeed('VnJ1RFpocVBjaHM9')}}) Bartosz Brzęska
Sosnowiec
POL
65.76
32 ({{getSeed('Q2pLQXZjdTg4djQ9')}}) Piotr Niechciał
Sosnowiec
POL
63.54
33 ({{getSeed('TjZaR0Q0d0g2MVk9')}}) Rafał Sznycer
Katowice
POL
61.43
34 ({{getSeed('VHVRMmFGemVYK289')}}) Tomasz Rybczyński
Wałbrzych
POL
59.42
35 ({{getSeed('ek9ac2NCV3JJbTA9')}}) Piotr Sekuła
Sosnowiec
POL
57.50
36 ({{getSeed('VFlGTEkrSitSWjg9')}}) Kacper Kolano
Sosnowiec
POL
55.67
37 ({{getSeed('ZXRZcTY2b1RodHM9')}}) Piotr Patałąg
Mysłowice
POL
53.93
38 ({{getSeed('YlhPTDA2YmlGcnc9')}}) Marcin Ormianin
Dąbrowa Górnicza
POL
52.27
39 ({{getSeed('bC9XMmc4NlRFcUU9')}}) Marcin Ornowski
Bydgoszcz
POL
50.68
40 ({{getSeed('dnd5OTh4VG04YlU9')}}) Krzysztof Ignaczak
Mysłowice
POL
49.16
41 ({{getSeed('MDJqMEhTTU50UzA9')}}) Michał Noszczyk
Sosowiec
POL
47.72
42 ({{getSeed('ZVIrS0t6L0lrOUU9')}}) Robert Gzyl
Opole
POL
46.33
43 ({{getSeed('ams1bXJSMXAzWnc9')}}) Grzegorz Czepiel
Sosnowiec
POL
45.01
44 ({{getSeed('VGFMeVRmRVZrTHM9')}}) Marcin Kamracki
Dąbrowa Górnicza
POL
43.75
45 ({{getSeed('emczRDBpZGZQWWM9')}}) Adam Fuchs
Katowice
POL
42.55
46 ({{getSeed('R0dxOUNvRG1tYU09')}}) Roman Powęzka
Piekary Śląskie
POL
41.40
47 ({{getSeed('U3E1RGZyNGVCUmM9')}}) Marek Albigowski
Bydgoszcz
POL
40.30
48 ({{getSeed('VWhzTEczWXhSdEE9')}}) Dariusz Wałach
Żory
POL
39.25
49 ({{getSeed('UnRIR056Yk5Rbzg9')}}) Katarzyna Albigowska-Sodo
Katowice
POL
38.24
50 ({{getSeed('UUdmdjE0ZW84b2s9')}}) Piotr Skórski
Katowice
POL
37.28
51 ({{getSeed('V3RsZUQwc2JkRWc9')}}) Marek Jóźwiak
Bydgoszcz
POL
36.36