ING SquashPoint Open

Data zawodów: 2014-04-12
Ranga: B4
Zawodników: 38
Typ zawodów: TURNIEJ
Ranking: OPEN

1 ({{getSeed('SzZUYkJqUGUraW89')}}) Tomas Hrazsky
Ostrawa
CZE
185.00
2 ({{getSeed('d0dvaWZXenQ1MEk9')}}) Hubert Czmil
Konin
POL
153.50
3 ({{getSeed('TVhxeFA2UFNuaHM9')}}) Daniel Jaworowicz
Poznań
POL
137.31
4 ({{getSeed('SEFueVE4QStDc009')}}) Wojciech Sodo
Sosnowiec
POL
126.15
5 ({{getSeed('SjVuRmVoVVNxdm89')}}) Marcin Wysocki
Gdańsk
POL
117.47
6 ({{getSeed('Zy82ZDNnc2V0TlE9')}}) Rafał Kaźmierczak
Trzcianka
POL
110.24
7 ({{getSeed('Y2g3bks2ZTJNQ1U9')}}) Szymon Kurdynowski
Bydgoszcz
POL
103.99
8 ({{getSeed('Y1JzbHRxZWpkOEk9')}}) Piotr Wojciechowski
Konin
POL
98.44
9 ({{getSeed('TEhyektFTU9WZUk9')}}) Tomasz Woźniak
Konin
POL
93.44
10 ({{getSeed('dHpveGtjZVBJQk09')}}) Marcin Smorawiński
Konin
POL
88.88
11 ({{getSeed('YjBMNVFINnJYMDg9')}}) Paweł Michalak
Bydgoszcz
POL
84.68
12 ({{getSeed('ZHB4NElYNDdYeU09')}}) Przemysław Bobkowski
Bydgoszcz
POL
80.79
13 ({{getSeed('OXoyVjRiVjZCL2M9')}}) Bartosz Kapuściński
Bydgoszcz
POL
77.16
14 ({{getSeed('cHR6MnVockRvT0U9')}}) Marek Albigowski
Bydgoszcz
POL
73.78
15 ({{getSeed('UnJoNkFlU2h4NG89')}}) Przemysław Skarbiński
Niemcz
POL
70.60
16 ({{getSeed('bGQ2TE0yODVNWEE9')}}) Sławomir Julke
Sopot
POL
67.62
17 ({{getSeed('ZU1rMnNWYjhNNkk9')}}) Jacek Maćkowski
Konin
POL
64.81
18 ({{getSeed('QkdOQnRjUVJNcjA9')}}) Zbigniew Karaś
Borówno
POL
62.16
19 ({{getSeed('U1ZRMzkwU3B5cUU9')}}) Radosław Michalak
Konin
POL
59.66
20 ({{getSeed('UkhmUnZZNUVmcGM9')}}) Kamil Przybitkowski
Bydgoszcz
POL
57.29
21 ({{getSeed('QkYyWngrWWpmSmc9')}}) Michał Rudnicki
Nowa Wieś Wielka
POL
55.05
22 ({{getSeed('ZU5yLzNHQzl0VUU9')}}) Michał Trydeński
Bydgoszcz
POL
52.92
23 ({{getSeed('cktjNXhaOEJQRmM9')}}) Katarzyna Albigowska-Sodo
Katowice
POL
50.91
24 ({{getSeed('RzVVZGNOb1c5MlE9')}}) Nazia Mohamed
Toruń
POL
49.00
25 ({{getSeed('U0JiYVdleWhZM0U9')}}) Jacek Lipiński
Solec Kujawski
POL
47.18
26 ({{getSeed('TU5SbGxCNHI3SjA9')}}) Jagoda Moczarny
Rzeszów
POL
45.46
27 ({{getSeed('dmw1NWtEaUFRMEU9')}}) Piotr Pogonowski
Tychy
POL
43.82
28 ({{getSeed('ajJ4VUlFQU9Za2c9')}}) Robert Urbański
Toruń
POL
42.26
29 ({{getSeed('YVVvM1RPTUgrN2s9')}}) Miroslav Tarnoci
Bydgoszcz
POL
40.77
30 ({{getSeed('OU9JQlJITERvSGM9')}}) Andrzej Sokołowski
Bydgoszcz
POL
39.36
31 ({{getSeed('VGJjYjFsTm84aDQ9')}}) Michał Marcinkowski
Konin
POL
38.02
32 ({{getSeed('anVpc3dsS3NocUE9')}}) Rafał Kapuściński
Bydgoszcz
POL
36.74
33 ({{getSeed('Qi8zNTNqNXBYZGc9')}}) Piotr Hełminiak
Bydgoszcz
POL
35.51
34 ({{getSeed('cTMxUUVEQmJqYU09')}}) Bogdan Kaźmierczak
Trzciawka
POL
34.35
35 ({{getSeed('L3JQTjdpUzExd009')}}) Agnieszka Skarbińska
Bydgoszcz
POL
33.24
36 ({{getSeed('U3VEVzdCeWZkaTQ9')}}) Radosław Lizik
Bydgoszcz
POL
32.19
37 ({{getSeed('M2xpb2kyV29FTms9')}}) Michał Ladziński
Bydgoszcz
POL
31.18
38 ({{getSeed('THlyTkprQkVjbnM9')}}) Bartosz Konopa
Solec Kujawski
POL
30.22