Śmigus-Dyngus Cup

Data zawodów: 2014-04-21
Ranga: C
Poziom: C
Zawodników: 30
Typ zawodów: TURNIEJ
Kategoria: OPEN

1 ({{getSeed('bHpyRjBqVEJJQjg9')}}) Grzegorz Przybysz
Polkowice
POL
100.00
2 ({{getSeed('ekpjcmNXaDh0NHc9')}}) Adam Maciejewski
Wrocław
POL
82.97
3 ({{getSeed('YkwzcjdsNnZybmc9')}}) Piotr Witek
Wrocław
POL
74.22
4 ({{getSeed('VjEweSs4TkJiTnM9')}}) Jacek Bobra
Wrocław
POL
68.19
5 ({{getSeed('NjNOWnFjSVdFbGs9')}}) Mikołaj Rogalski
Wrocław
POL
63.50
6 ({{getSeed('MVNRMmRJT3dhMDQ9')}}) Łukasz Maciejewski
Odolanów
POL
59.59
7 ({{getSeed('Y0FDSlg4eXJpeXc9')}}) Radosław Skubis
Bolesław
POL
56.21
8 ({{getSeed('ak13RnJoajRNTFE9')}}) Damian Rejczak
Wrocław
POL
53.21
9 ({{getSeed('RlNKZTVteklkdm89')}}) Paweł Rohleder
Wrocław
POL
50.51
10 ({{getSeed('bDZzMC9VdkJXeHc9')}}) Maciej Misiński
Wrocław
POL
48.04
11 ({{getSeed('ckFBL1JwMXNldmc9')}}) Jan Wolańczyk
Wrocław
POL
45.77
12 ({{getSeed('ckZ4citMYzFpc0E9')}}) Marcin Iwaniec
www.bo5.pl
POL
43.67
13 ({{getSeed('cDJwVjY2dDhJQW89')}}) Michał Gołębiowski
Wrocław
POL
41.71
14 ({{getSeed('QjhBcGtjYjBKd289')}}) Bartłomiej Bernat
Wrocław
POL
39.88
15 ({{getSeed('eWs1bCtreE8zVnc9')}}) Marcin Żak
Wrocław
POL
38.16
16 ({{getSeed('cVVLT2pMZXk5TmM9')}}) Krzysztof Szczepański
Wrocław
POL
36.55
17 ({{getSeed('K0ZUanNSNWoxeVU9')}}) Wojciech Rewiuk
Wrocław
POL
35.03
18 ({{getSeed('bXJ3NTBnUytpZDQ9')}}) Michał Regulski
Ślęza
POL
33.60
19 ({{getSeed('WE4rV0NnSE40Qmc9')}}) Piotr Michałowski
Wrocław
POL
32.25
20 ({{getSeed('dGEva1J2dXZpZjA9')}}) Łukasz Mieczkowski
Wrocław
POL
30.97
21 ({{getSeed('TXp2YXFLQ3hKNG89')}}) Michał Słociński
Wrocław
POL
29.76
22 ({{getSeed('c2g4akZ3QUZlT3c9')}}) Michał Siciński
Wrocław
POL
28.61
23 ({{getSeed('Nkk4Znk5bjM3Ync9')}}) Bartosz Morawski
Wrocław
POL
27.52
24 ({{getSeed('NHhuanp6SUU5TTA9')}}) Łukasz Ciosk
Wrocław
POL
26.48
25 ({{getSeed('c1ZVYkM4RFhoak09')}}) Grzegorz Cieliński
Wrocław
POL
25.50
26 ({{getSeed('dXhzeFJCanI2SlE9')}}) Ewelina Bryś
Wrocław
POL
24.57
27 ({{getSeed('bXVZN0tyWEtJNE09')}}) Tomasz Michalec
Bielany Wrocławskie
POL
23.68
28 ({{getSeed('aFZiczJHVzRvaGM9')}}) Łukasz Pazdej
Oborniki Śląskie
POL
22.84
29 ({{getSeed('Rk1LbWVHS1AwbjA9')}}) Bartłomiej Radwan
Wrocław
POL
22.04
30 ({{getSeed('ZUNYMWF0T1lOcEk9')}}) Katarzyna Rohleder
Wrocław
POL
21.28