Fit-Max Squash Point Open

Data zawodów: 2014-05-16
Ranga: C
Poziom: C
Zawodników: 43
Typ zawodów: TURNIEJ
Kategoria: OPEN

1 ({{getSeed('RkFjUno3aG15dk09')}}) Szymon Kurdynowski
Bydgoszcz
POL
100.00
2 ({{getSeed('OFVwanh0TlZTWDA9')}}) Wojciech Sodo
Sosnowiec
POL
82.97
3 ({{getSeed('OVg0ZVVkaDRBWnM9')}}) Marek Albigowski
Bydgoszcz
POL
74.22
4 ({{getSeed('K3dTdTY5bkZqdkE9')}}) Jacek Pionke
Piła
POL
68.19
5 ({{getSeed('dlJpNWlRdVZXRkU9')}}) Jarosław Szwedowicz
Piła
POL
63.50
6 ({{getSeed('d0pKWmdpL1VFd2c9')}}) Paweł Gudaczewski
Bydgoszcz
POL
59.59
7 ({{getSeed('TkJtcUMzQWE3bm89')}}) Rafał Kapuściński
Bydgoszcz
POL
56.21
8 ({{getSeed('STZZeFgrNytiam89')}}) Marcin Ornowski
Bydgoszcz
POL
53.21
9 ({{getSeed('QStLNVNxMi82YTQ9')}}) Bartosz Kapuściński
Bydgoszcz
POL
50.51
10 ({{getSeed('T2NVTGF2ZWtiVXM9')}}) Jacek Lipiński
Solec Kujawski
POL
48.04
11 ({{getSeed('NHduOU9OMG5YZWM9')}}) Kamil Przybitkowski
Bydgoszcz
POL
45.77
12 ({{getSeed('c04vVmYzcjlFbkk9')}}) Michał Trydeński
Bydgoszcz
POL
43.67
13 ({{getSeed('M0JTeXVEQVI3S1U9')}}) Zbigniew Karaś
Borówno
POL
41.71
14 ({{getSeed('QXRsc05NTlgyV0k9')}}) Piotr Pogonowski
Tychy
POL
39.88
15 ({{getSeed('Y1UyR1BXYU5ObEk9')}}) Katarzyna Albigowska-Sodo
Katowice
POL
38.16
16 ({{getSeed('STcxaVp5MXVMSGs9')}}) Jagoda Moczarny
Rzeszów
POL
36.55
17 ({{getSeed('b0Q0UXgvblNneUE9')}}) Przemysław Żywiczyński
Toruń
POL
35.03
18 ({{getSeed('K1V5a1JNZVlaTHc9')}}) Piotr Szuster
Piła
POL
33.60
19 ({{getSeed('TG9vV2RCV0Z5aFk9')}}) Rafał Trojanowski
Poznań
POL
32.25
20 ({{getSeed('a2lObDdhbThEWXc9')}}) Michał Skrzypczak
Pobórka Wielka
POL
30.97
21 ({{getSeed('WDZXOUlOTm5teGs9')}}) Nazia Mohamed
Toruń
POL
29.76
22 ({{getSeed('enNta0VaYVE0RXM9')}}) Andrzej Sokołowski
Bydgoszcz
POL
28.61
23 ({{getSeed('bHZjRHVmK2lGOEU9')}}) Robert Urbański
Toruń
POL
27.52
24 ({{getSeed('ZWxqQWphb0hUdTA9')}}) Justyna Cielecka
Łódź
POL
26.48
25 ({{getSeed('Z3Y4c01kY1d5S3c9')}}) Piotr Hełminiak
Bydgoszcz
POL
25.50
26 ({{getSeed('bFE1QkJ1bUdYcTQ9')}}) Paweł Steinhagen
Bydgoszcz
POL
24.57
27 ({{getSeed('aWx0bVlteFpWS0U9')}}) Grzegorz Dróbka
Bydgoszcz
POL
23.68
28 ({{getSeed('Tnp2dVJHQWVKL1k9')}}) Radosław Lizik
Bydgoszcz
POL
22.84
29 ({{getSeed('R3ZCU0Y4eWV1UUk9')}}) Bartosz Bielicki
Bydgoszcz
POL
22.04
30 ({{getSeed('WUVzRmc2dVlTMTQ9')}}) Łukasz Błaszkowski
Bydgoszcz
POL
21.28
31 ({{getSeed('azZITFBKTkVxM3c9')}}) Piotr Kempa
Bydgoszcz
POL
20.55
32 ({{getSeed('cWZmRTVrVDBsRVE9')}}) Paweł Kazimierczak
Bydgoszcz
POL
19.86
33 ({{getSeed('S2RsK0M5Rko1NDQ9')}}) Maciej Wojtczak
Bydgoszcz
POL
19.20
34 ({{getSeed('ZjBXVDRDSVlTMk09')}}) Michał Wojtania
Ujście
POL
18.57
35 ({{getSeed('WnQyS0VTRzhjRTA9')}}) Wojciech Szupryczyński
Solec Kujawski
POL
17.97
36 ({{getSeed('L1pGNndjZ3o0QUk9')}}) Michał Ladziński
Bydgoszcz
POL
17.40
37 ({{getSeed('QUduZ0pxSnVpUFk9')}}) Łukasz Gularski
Bydgoszcz
POL
16.85
38 ({{getSeed('Y0lnV3IxWTAxMTA9')}}) Bartosz Kwiatek
Bydgoszcz
POL
16.33
39 ({{getSeed('Y3ZTR015ek5GaGs9')}}) Michał Rudowski
Przyłęki
POL
15.84
40 ({{getSeed('aVJZejVyVGRzV289')}}) Rafał Firfas
Maksymilianowo
POL
15.36
41 ({{getSeed('NUJTQ200aG1hdEU9')}}) Sławomir Wiśniewski
Koronowo
POL
14.91
42 ({{getSeed('ZCtJWDd3UHY1akU9')}}) Paweł Burski
Łódź
POL
14.48
43 ({{getSeed('MzU5bDJ0Q1E0WDA9')}}) Marcin Block
Bydgoszcz
POL
14.07