II Urodziny Squash Point Bydgoszcz

Data zawodów: 2014-11-15
Ranga: B1
Zawodników: 53
Typ zawodów: TURNIEJ
Ranking: OPEN

1 ({{getSeed('cDhCdFg2Z1g4dmM9')}}) Domagoj Spoljar
Chorwacja
CRO
320.00
2 ({{getSeed('a2kvdzBWTGN4N0E9')}}) Dariusz Filipowski
Śrem
POL
265.52
3 ({{getSeed('b0JjNnljVjJWdlk9')}}) Grzegorz Sikora
Żory
POL
237.50
4 ({{getSeed('cm5YL0VMeU9NamM9')}}) Adam Wasik
Gorzów Wlkp.
POL
218.21
5 ({{getSeed('OGsxVnJqMWV2VzQ9')}}) Rafał Kaźmierczak
Trzcianka
POL
203.19
6 ({{getSeed('WjRubmd3a05jM0k9')}}) Kamil Kalinowski
Katowice
POL
190.68
7 ({{getSeed('VE1PeFRNVmUrTUE9')}}) Jarosław Grzechowiak
Poznań
POL
179.87
8 ({{getSeed('eWRMdDM3bm12RW89')}}) Michał Kasperek
Gliwice
POL
170.28
9 ({{getSeed('MjA4bHJ3RHUweW89')}}) Szymon Kurdynowski
Bydgoszcz
POL
161.63
10 ({{getSeed('ZnZmQjNwM28yR1k9')}}) Piotr Wojciechowski
Konin
POL
153.73
11 ({{getSeed('a211RnI2a3pXQ289')}}) Bartosz Kapuściński
Bydgoszcz
POL
146.47
12 ({{getSeed('Q28zcVJTQ1FSWVE9')}}) Jarosław Stachowiak
Sosnowiec
POL
139.74
13 ({{getSeed('RHErYklyNWNWVHc9')}}) Tomasz Glaza
Konin
POL
133.47
14 ({{getSeed('ZXlxWVpBb0FZdEE9')}}) Rafał Rygielski
Sosnowiec
POL
127.61
15 ({{getSeed('T2VNMXBHYnFVek09')}}) Marek Albigowski
Bydgoszcz
POL
122.12
16 ({{getSeed('WkoxT3RoUGYrME09')}}) Witold Gryz
Katowice
POL
116.96
17 ({{getSeed('R1oveVFqUW5LMms9')}}) Kamil Przybitkowski
Bydgoszcz
POL
112.10
18 ({{getSeed('MmlNMHlYVytxRk09')}}) Michał Lach
Piła
POL
107.52
19 ({{getSeed('UzBnNThlbHM0UVE9')}}) Przemysław Skarbiński
Niemcz
POL
103.19
20 ({{getSeed('bG51R1hOSlN5cW89')}}) Marek Jóźwiak
Bydgoszcz
POL
99.09
21 ({{getSeed('dmJlMytmaWtxWUk9')}}) Adrian Janik
Katowice
POL
95.22
22 ({{getSeed('aTcvT1lGUThYeDg9')}}) Paweł Gudaczewski
Bydgoszcz
POL
91.54
23 ({{getSeed('TzVoSUZsZHlQTGs9')}}) Hubert Rybarczyk
Toruń
POL
88.06
24 ({{getSeed('YzhGWFI5cU5ON2M9')}}) Wojciech Grupa
Bydgoszcz
POL
84.75
25 ({{getSeed('aldrbVd6SFZpSG89')}}) Piotr Hełminiak
Bydgoszcz
POL
81.61
26 ({{getSeed('cjVQNFlwV3h6U0k9')}}) Zbigniew Karaś
Borówno
POL
78.63
27 ({{getSeed('RDBjMUZkZ1A2SVU9')}}) Michał Rudnicki
Nowa Wieś Wielka
POL
75.79
28 ({{getSeed('aU52ZDRBQ3BmMTA9')}}) Rafał Kapuściński
Bydgoszcz
POL
73.09
29 ({{getSeed('Y0hLck1MemhhcDA9')}}) Przemysław Bobkowski
Bydgoszcz
POL
70.53
30 ({{getSeed('OERkNHNmNHkvYTA9')}}) Nazia Mohamed
Toruń
POL
68.08
31 ({{getSeed('QWNmQ0I1bWlHaVk9')}}) Marcin Ornowski
Bydgoszcz
POL
65.76
32 ({{getSeed('SEZLNno3bGtCekU9')}}) Małgorzata Kornowska
Iława
POL
63.54
33 ({{getSeed('SlQrbTI2RGw2K2c9')}}) Paweł Michalak
Bydgoszcz
POL
61.43
34 ({{getSeed('REsxVEJ2QVFlRVk9')}}) Piotr Patałąg
Mysłowice
POL
59.42
35 ({{getSeed('Z3FkQ2VlMWJPNnM9')}}) Jacek Lipiński
Solec Kujawski
POL
57.50
36 ({{getSeed('TEt6OWlJUUtYaWc9')}}) Mateusz Mentlewicz
Trójmiasto
POL
55.67
37 ({{getSeed('RkpuRzRicnVjSlU9')}}) Dariusz Kamiński
Toruń
POL
53.93
38 ({{getSeed('SHhIYmZsRVl2bVE9')}}) Bartosz Bielicki
Bydgoszcz
POL
52.27
39 ({{getSeed('S2thYkdsa04xeTg9')}}) Bartosz Konopa
Solec Kujawski
POL
50.68
40 ({{getSeed('emJRamtDUHYvams9')}}) Kinga Szymaniak
Poznań
POL
49.16
41 ({{getSeed('Q0VNemJsMjlUUFk9')}}) Szymon Krysiak
Katowice
POL
47.72
42 ({{getSeed('RnlhelM1aU1naGc9')}}) Robert Urbański
Toruń
POL
46.33
43 ({{getSeed('bXRtNXdDcXYybzg9')}}) Michał Ladziński
Bydgoszcz
POL
45.01
44 ({{getSeed('c3BydW5zVzZDaVk9')}}) Agnieszka Skarbińska
Bydgoszcz
POL
43.75
45 ({{getSeed('RzBOSzRld1JwQnc9')}}) Michał Trydeński
Bydgoszcz
POL
42.55
46 ({{getSeed('SUhzSzl2SjREa0U9')}}) Michał Skrzypczak
Pobórka Wielka
POL
41.40
47 ({{getSeed('YkZNcnplVmI2d0U9')}}) Łukasz Błaszkowski
Bydgoszcz
POL
40.30
48 ({{getSeed('dVZXMU5iMVJnOWM9')}}) Paweł Steinhagen
Bydgoszcz
POL
39.25
49 ({{getSeed('TGkxUjA2RHZDMW89')}}) Rafał Rogalewicz
Warszawa
POL
38.24
50 ({{getSeed('NmwvQVY3K1Y1bzA9')}}) Patryk Grochowski
Bydgoszcz
POL
37.28
51 ({{getSeed('VjFxTDVFM2V5QjA9')}}) Andrzej Sokołowski
Bydgoszcz
POL
36.36
52 ({{getSeed('bW9wZU82Y1FSZDQ9')}}) Piotr Barański
Bydgoszcz
POL
35.48
53 ({{getSeed('Nms3RzE5YXRxMVE9')}}) Katarzyna Albigowska-Sodo
Katowice
POL
34.63