Karp Cup

Data zawodów: 2014-12-23
Ranga: C
Poziom: C
Zawodników: 38
Typ zawodów: TURNIEJ
Kategoria: OPEN

1 ({{getSeed('RGNSRnozZkVpYXc9')}}) Bartosz Kazimierczak
Wrocław
POL
100.00
2 ({{getSeed('Q3hrQ1NIVTJHbGs9')}}) Mikołaj Rogalski
Wrocław
POL
82.97
3 ({{getSeed('TlVEZHdDbEpwd1U9')}}) Andrzej Kisilewicz
Wrocław
POL
74.22
4 ({{getSeed('RndiV1loNVRTZ1U9')}}) Paweł Koprowski
Wrocław
POL
68.19
5 ({{getSeed('b0ZtWGFSbFBFa1U9')}}) Sławomir Olkuski
Bogdaszowice
POL
63.50
6 ({{getSeed('YUJRUVdWRHJzam89')}}) Tomasz Suchocki
Wrocław
POL
59.59
7 ({{getSeed('Q3lwNlNPZ1p2TUU9')}}) Marcin Żak
Wrocław
POL
56.21
8 ({{getSeed('NGIvUkxWa3Q3ak09')}}) Piotr Kowalski
Bolesławiec
POL
53.21
9 ({{getSeed('Uk1uY0VWcHljV0k9')}}) Maciej Misiński
Wrocław
POL
50.51
10 ({{getSeed('bkdJc0NJY0xncDg9')}}) Robert Wyrzykowski
Łódź
POL
48.04
11 ({{getSeed('aG16RWpJdnRKSHM9')}}) Łukasz Biłas
Wrocław
POL
45.77
12 ({{getSeed('V1c1UHpNOWJyNjA9')}}) Zenon Waniak
Zakrzyce
POL
43.67
13 ({{getSeed('RHZHQk15N2t2R3M9')}}) Michał Słociński
Wrocław
POL
41.71
14 ({{getSeed('UDVEQWNaSmladTQ9')}}) Piotr Kowalski
Świdnica
POL
39.88
15 ({{getSeed('R1Q2Z3paVkdLSW89')}}) Piotr Musik
Wrocław
POL
38.16
16 ({{getSeed('RGZNM1QvS3l3dEU9')}}) Oskar Młyński
Wrocław
POL
36.55
17 ({{getSeed('TG9XUlBNNFU1ekE9')}}) Bartłomiej Więcław
Wrocław
POL
35.03
18 ({{getSeed('WTk0TlEySnZaWWM9')}}) Łukasz Mieczkowski
Wrocław
POL
33.60
19 ({{getSeed('Rk5TZ0hrWG53TTA9')}}) Jan Wasilewski
Wrocław
POL
32.25
20 ({{getSeed('SmNhOXBmL3FvMVE9')}}) Piotr Michałowski
Wrocław
POL
30.97
21 ({{getSeed('NEZzVDFFVzRMbkU9')}}) Roman Kozłowski
Wrocław
POL
29.76
22 ({{getSeed('a3V5UlNxT2s2WVU9')}}) Mariusz Wawrzyniak
Legnica
POL
28.61
23 ({{getSeed('SVRsb1F6cS9CMmc9')}}) Tomasz Kowalewski
Bytom
POL
27.52
24 ({{getSeed('UVk0Yk9rZ2JrUHc9')}}) Krystian Piećko
Wrocław
POL
26.48
25 ({{getSeed('K1orZVk3OFpCOFE9')}}) Adam Rączka
Wrocław
POL
25.50
26 ({{getSeed('NE9RNlRiNDI5eE09')}}) Kacper Król
Wrocław
POL
24.57
27 ({{getSeed('NGJpOHNVOEp1d1E9')}}) Cezary Łukaszewicz
Wrocław
POL
23.68
28 ({{getSeed('MkdJN0ZMUS9KUzQ9')}}) Bartosz Kusyk
Wrocław
POL
22.84
29 ({{getSeed('UVF0V1k4NWtaNnc9')}}) Bartosz Bober
Wrocław
POL
22.04
30 ({{getSeed('WGNibWFIZkNwQ2s9')}}) Rafał Stepecki
Bielany Wrocławskie
POL
21.28
31 ({{getSeed('bFllM2tTdkpmSFU9')}}) Marek Grobel
Wrocław
POL
20.55
32 ({{getSeed('dnpzVXhCR1FWa2c9')}}) Paweł Skrzypczyński
Oborniki Śląskie
POL
19.86
33 ({{getSeed('VVRXYzdUbm9RV0E9')}}) Bartosz Kolasa
Jelenia Góra
POL
19.20
34 ({{getSeed('Wm83NzlDU2MvNVE9')}}) Tomasz Turów
Wrocław
POL
18.57
35 ({{getSeed('Yno1NXZHbVZmTGs9')}}) Artur Wawrzyński
Wilczyce
POL
17.97
36 ({{getSeed('UUpwWVdBNzY0Tmc9')}}) Rafał Skuza
Wrocław
POL
17.40
37 ({{getSeed('dFNYaWlIS0FzVm89')}}) Bernadetta Kluska
Wrocław
POL
16.85
38 ({{getSeed('cUFCcTYwbDJzTTg9')}}) Paweł Wiatrowski
Wrocław
POL
16.33