HEAD SQUASH OPEN

Data zawodów: 2010-10-16
Ranga: B
Poziom: B3
Zawodników: 41
Typ zawodów: HISTORIA
Kategoria: OPEN

1 ({{getSeed('NUt6MmJtSkoxSm89')}}) Przemysław Atras
Kraków/Krasnystaw
POL
175.00
2 ({{getSeed('QjA3Y2grZ0YzUFU9')}}) Sławomir Połeć
Kraków
POL
145.00
3 ({{getSeed('ZmJmR2k3dkNEYUk9')}}) Szymon Szczęsny
Wrocław
POL
129.00
4 ({{getSeed('RzBUSmt6bk9yQXM9')}}) Robert Grochowski
Kraków
POL
119.00
5 ({{getSeed('ZXhUY2tkcFJMYWc9')}}) Tomasz Bolechała
Kraków
POL
111.00
6 ({{getSeed('VGZxeFJzWnhjY2c9')}}) Krzysztof Pietras
Kraków
POL
104.00
7 ({{getSeed('RWdrWUNkOXVMWU09')}}) Bartosz Wysocki
Kraków
POL
98.00
8 ({{getSeed('cjRUNXZtN1VvYzA9')}}) Michał Kotra
Rzeszów
POL
93.00
9 ({{getSeed('aWQ4WXRoNFZTUDg9')}}) Sebastian Woda
Krakow
POL
88.00
10 ({{getSeed('UUlHUnBSeEJaems9')}}) Bogdan Lenda
Kraków
POL
84.00
11 ({{getSeed('em1LbDd5dzlPWUE9')}}) Grzegorz Sławiński
Kraków
POL
80.00
12 ({{getSeed('VVlHL21nNzZobzg9')}}) Stefan Brzeziński
Monachium
POL
76.00
13 ({{getSeed('VmpDYS8wOHZZSnc9')}}) Bartosz Gil
Bielsko-Biała
POL
72.00
14 ({{getSeed('aGZ6eHpDMXQ5WUE9')}}) Jakub Żukrowski
Kraków
POL
69.00
15 ({{getSeed('VDdnaDNLdmh1dFU9')}}) Jakub Krzanik
Kraków
POL
66.00
16 ({{getSeed('dExDTXpFMTk1NFk9')}}) Michał Zasowski
Kraków
POL
63.00
17 ({{getSeed('ajQ2S21oNjZINUk9')}}) Tomasz Marczewski
Kraków
POL
61.00
18 ({{getSeed('aE1NTE1uUmEyczQ9')}}) Wojciech Makara
Krakow
POL
58.00
19 ({{getSeed('UExQQzllMnlvYU09')}}) Dawid Kapral
Kraków
POL
56.00
20 ({{getSeed('bEMrMVFldTd4RWM9')}}) Sebastian Antosiak
Warszawa
POL
54.00
21 ({{getSeed('ZVpCcXJVZ21NdWM9')}}) Dariusz Lachowski
Kraków/Końskie
POL
52.00
22 ({{getSeed('YkF5NEErUzcyQVE9')}}) Sebastian Śmietański
Kraków
POL
50.00
23 ({{getSeed('eW9Qa1VwbnpYWUk9')}}) Piotr Romaniec
Kraków
POL
48.00
24 ({{getSeed('ODUvQnNwQnpPUlU9')}}) Tomasz Czekaj
Kraków
POL
46.00
25 ({{getSeed('YVFQOHZyYWFlMjA9')}}) Łukasz Juzwa
Gliwice
POL
44.00
26 ({{getSeed('YW13K1JjbmdvYlk9')}}) Marcin Pokrywiński
Kraków
POL
43.00
27 ({{getSeed('ZUpzaUVsencwQ1k9')}}) Piotr Zydroń
Tarnów
POL
41.00
28 ({{getSeed('cmt6QTNFSXBxMHM9')}}) Mateusz Miśkowiec
Maków Podhalański
POL
39.00
29 ({{getSeed('dFBxbytiVjZ4UVE9')}}) Jakub Chmielowski
Kraków
POL
38.00
30 ({{getSeed('b3FXeHlaZ1o0WUE9')}}) Aleksander Kusina
Kraków
POL
37.00
31 ({{getSeed('SDVJRjQ0c1FuUGM9')}}) Patryk Mazurek
Bielsko-Biała
POL
35.00
32 ({{getSeed('bEpmMEtZaDZ0Tkk9')}}) Aleksandra Wajman
Kraków
POL
34.00
33 ({{getSeed('UUZLNTBGekZEZ2M9')}}) Bartosz Dziewolski
Kraków
POL
33.00
33 ({{getSeed('UlVPMXNOVVI0OVk9')}}) Przemysław Dróżdż
Sanok
POL
33.00
33 ({{getSeed('NWxaUy9sWFR4STg9')}}) Wiesław Rzepiński
Kraków
POL
33.00
33 ({{getSeed('bTBRSTlNRTdRY0E9')}}) Mariusz Irzyk
Gdów
POL
33.00
33 ({{getSeed('ZUNreU9zdExBWTA9')}}) Bartłomiej Frydrych
Kraków
POL
33.00
33 ({{getSeed('K3Y5RlplU2g2WFk9')}}) Łukasz Bytnar
Książnice
POL
33.00
33 ({{getSeed('dXJwTUFpTFRjeWc9')}}) Maciej Szura
Kraków
POL
33.00
33 ({{getSeed('SWpKRHBCd0puNzQ9')}}) Sławomir Skowron
Kraków
POL
33.00
33 ({{getSeed('TnhLTmx2RlJ6ckE9')}}) Tomasz Ćwiklak
Kraków
POL
33.00