Serwis Haller & Dm Invest Open

Data zawodów: 2015-03-21
Ranga: C
Poziom: C
Zawodników: 40
Typ zawodów: TURNIEJ
Kategoria: OPEN

1 ({{getSeed('d1EvR2kxdzA4cE09')}}) Krzysztof Samonek
Gdynia
POL
100.00
2 ({{getSeed('WndiQnVNd0Q1K1U9')}}) Artur Gałka
Sopot
POL
82.97
3 ({{getSeed('S0xITVR2ZkN2c0k9')}}) Dominik Kowalski
Trójmiasto
POL
74.22
4 ({{getSeed('YmJJRG5pcTFINmM9')}}) Sławomir Julke
Sopot
POL
68.19
5 ({{getSeed('YTZPVlBxR1lKYWs9')}}) Łukasz Klebba
Rumia
POL
63.50
6 ({{getSeed('amZJQWdRVlY2eWM9')}}) Mateusz Sobiecki
Gdańsk
POL
59.59
7 ({{getSeed('aVNlMGM3SlFBYUk9')}}) Nikodem Wawrzonkowski
Trójmiasto
POL
56.21
8 ({{getSeed('eHBETkxjTVp6ZVk9')}}) Kamil Wietecha
Gdańsk
POL
53.21
9 ({{getSeed('OElKQVlrYVduYWc9')}}) Mirosław Orzoł
Gdynia
POL
50.51
10 ({{getSeed('aGFRNHM5SnZUMmM9')}}) Andrzej Lasota
Gdańsk
POL
48.04
11 ({{getSeed('dHNrejB0UVFVMTA9')}}) Dariusz Stanisławczyk
Gdynia
POL
45.77
12 ({{getSeed('T1pWbzVQUWc0MjA9')}}) Kamil Kuźmiński
Sopot
POL
43.67
13 ({{getSeed('NDgzMlBaMlE5Zjg9')}}) Dawid Mysior
Sopot
POL
41.71
14 ({{getSeed('cDYzY2xnaHZ4QjQ9')}}) Marcin Wysocki
Gdańsk
POL
39.88
15 ({{getSeed('RkhUek1NVTg2VWM9')}}) Jakub Owczarz
Gdańsk
POL
38.16
16 ({{getSeed('VElHdGRFSmVHM0U9')}}) Piotr Szumilewicz
Gdańsk
POL
36.55
17 ({{getSeed('QnZWWUFUN3NseVU9')}}) Wojciech Stasiak
Gdynia
POL
35.03
18 ({{getSeed('bGFCVVFYVUl0RnM9')}}) Hubert Kowalski
Gdańsk
POL
33.60
19 ({{getSeed('TCs1KzhKNWxHNGc9')}}) Agata Doroszkiewicz
Olsztyn
POL
32.25
20 ({{getSeed('YUpES2JPZ2UrTjQ9')}}) Marcin Stanglewicz
Starogard Gdański
POL
30.97
21 ({{getSeed('VEJxeTRVQTllbDQ9')}}) Filip Rogaczewski
Gdańsk
POL
29.76
22 ({{getSeed('am5mY1BRSURmdWM9')}}) Józef Haller
Gdańsk
POL
28.61
23 ({{getSeed('UytQUStRWDA2eFU9')}}) Bartosz Mateusiak
Elbląg
POL
27.52
24 ({{getSeed('QUNLMDN4dHJZVUE9')}}) Dariusz Greczka
Trójmiasto
POL
26.48
25 ({{getSeed('bUhVeHJUWUtSejA9')}}) Marcin Borkowski
Gdynia
POL
25.50
26 ({{getSeed('UEhDZ1BWMTVpRUE9')}}) Dawid Deja
Gdańsk
POL
24.57
27 ({{getSeed('TnFaWUN0K0l2K3M9')}}) Tomasz Wojtowicz
Gdańsk
POL
23.68
28 ({{getSeed('OE9oMzFZM3R2Tmc9')}}) Michał Kaszyński
Sopot
POL
22.84
29 ({{getSeed('eG41YjNKWkU2ZkE9')}}) Michał Kraskowski
Gdynia
POL
22.04
30 ({{getSeed('SExYQy9zVE9hZGM9')}}) Michał Kapitański
Gdańsk
POL
21.28
31 ({{getSeed('TTRJVEV0bmN6YUE9')}}) Tomasz Gołuchowski
Gdańsk
POL
20.55
32 ({{getSeed('R2pVU3FNOTN3Z3M9')}}) Olga Kralewska
Gdynia
POL
19.86
33 ({{getSeed('MVNEd2JraWlCSDA9')}}) Adam Kaminiecki
Gdańsk
POL
19.20
34 ({{getSeed('ZE1hS1B0MU9LemM9')}}) Tomasz Czajkowski
Gdańsk
POL
18.57
35 ({{getSeed('Vm9CVWxQSm9tNDQ9')}}) Krzysztof Blomberg
Gdańsk
POL
17.97
36 ({{getSeed('RzQ3azVqbjZ1SXc9')}}) Andrzej Gidziński
Gdańsk
POL
17.40
37 ({{getSeed('bG1ja3djTGhja289')}}) Krzysztof Król
Gdynia
POL
16.85
38 ({{getSeed('N0Y1NW10SmJzQlU9')}}) Agnieszka Kosińska
Gdynia
POL
16.33
39 ({{getSeed('MHZaZ1k5bXN4TkU9')}}) Łukasz Kalita
Gdańsk
POL
15.84
40 ({{getSeed('K2oxcklHeHdpZlE9')}}) Robert Jagiełka
Gdańsk
POL
15.36