Arena Squash

Data zawodów: 2008-02-09
Ranga: B
Poziom: B
Zawodników: 53
Typ zawodów: HISTORIA
Kategoria: OPEN

1 ({{getSeed('dk5rdHNsd2dQSmM9')}}) Tomasz Abramowski
Poznań
POL
292.00
2 ({{getSeed('bU5HLzd0ejd3Tmc9')}}) Piotr Kijewicz
Łódź
POL
206.00
3 ({{getSeed('WEI5cGZ6ak1ibGs9')}}) Piotr Pakuła
Sopot
POL
168.00
4 ({{getSeed('VTdrUVE4QU4zQkk9')}}) Karol Andrzejczak
Poznań
POL
146.00
5 ({{getSeed('eFh0UDdhWFlqNE09')}}) Paweł Przyłuski
Poznań
POL
130.00
6 ({{getSeed('aUZQNjgzakhNUFk9')}}) Artur Gałka
Sopot
POL
119.00
7 ({{getSeed('WmdTdVN1UzhqS3M9')}}) Rafał Drygalski
Łódź
POL
110.00
8 ({{getSeed('NzdyWUwrVzBvclU9')}}) Tomasz Gałecki
Poznań
POL
103.00
9 ({{getSeed('R1JKVVk4a0hzUnc9')}}) Jacek Hibner
Łódź
POL
97.00
10 ({{getSeed('V0pVRXlmNlZEbzg9')}}) Marek Szymanowski
Poznań
POL
92.00
11 ({{getSeed('NWpic2taS1ZmL0k9')}}) Piotr Samborski
Poznań
POL
88.00
12 ({{getSeed('czB3M2x0MFlzY1k9')}}) Waldemar Kokociński
Śrem
POL
84.00
13 ({{getSeed('ZGkxaGdneEVKRTg9')}}) Przemysław Matuszyk
Gorzów Wlkp.
POL
81.00
14 ({{getSeed('cmx1RUswZzV2alU9')}}) Damian Kędziora [']['][']
Poznań
POL
78.00
16 ({{getSeed('UXZDaUdENGZEdFE9')}}) Jacek Szubert
Wrocław
POL
73.00
16 ({{getSeed('aDl1RitwYVVweE09')}}) Sebastian Bernat
Suchy Las
POL
73.00
17 ({{getSeed('Z2x2V0d2Qk9pcTA9')}}) Damian Maliński
Poznań
POL
70.00
18 ({{getSeed('WldOdVNiMmZZc289')}}) Grzegorz Kwiatkowski
Poznań
POL
68.00
19 ({{getSeed('OTV1RTQ2NGVQN2c9')}}) Jakub Zjawin
Zielona Góra
POL
67.00
20 ({{getSeed('cWk3dTdaNWZCN3c9')}}) Dominika Witkowska
Warszawa
POL
65.00
21 ({{getSeed('TEJhNk9aVU92ZW89')}}) Marek Wojnarski
Las Vegas
POL
63.00
24 ({{getSeed('dW1VR2pCSHdYeDA9')}}) Błażej Rudnicki
Poznań
POL
59.00
24 ({{getSeed('UnJjVWJCSFNGK1k9')}}) Piotr Chocholski
Suchy Las
POL
59.00
24 ({{getSeed('S1Z6TVpMdER5elU9')}}) Michał Maliński
Poznań
POL
59.00
25 ({{getSeed('Y283R3FJLzdwNmM9')}}) Marcin Giżewski
Gdynia
POL
58.00
26 ({{getSeed('V2FyNnpINjVwbm89')}}) Dariusz Korzeniewski
Gdynia
POL
57.00
27 ({{getSeed('aXVULzNVVFV4c1E9')}}) Maciej Jagielski
Poznań
POL
56.00
28 ({{getSeed('V09qZHNScEtPeDA9')}}) Robert Wyszyński
Choszczno
POL
55.00
29 ({{getSeed('OENnUzVhTjRRNWs9')}}) Mariusz Szymkowiak
Poznań
POL
54.00
32 ({{getSeed('QjQvdmVNSDQzU1U9')}}) Jacek Krzywosz
Poznań
POL
51.00
32 ({{getSeed('TWlpK3MxaVdPRU09')}}) Robert Musiał
Poznań
POL
51.00
32 ({{getSeed('RVZJa1BYNW9KcU09')}}) Arkadiusz Sawczyn
Gorzów Wlkp.
POL
51.00
33 ({{getSeed('UUI4QTl5ZFkyNmM9')}}) Piotr Worsztynowicz
Śrem
POL
50.00
34 ({{getSeed('dmVOL3poVWxzZDA9')}}) Marcin Herzog
Poznań
POL
50.00
35 ({{getSeed('WERNTVZjOXcreEU9')}}) Włodzimierz Grzelczak
Poznań
POL
49.00
36 ({{getSeed('eXJ6K2pEUC9xb289')}}) Szymon Bujny
Poznań
POL
48.00
37 ({{getSeed('TThVbkRmMHVYM0E9')}}) Leszek Borys
Choszczno
POL
48.00
38 ({{getSeed('ajQ5V3hiRytNWlU9')}}) Paweł Garus
Poznań
POL
47.00
39 ({{getSeed('S0xhTThwVDR0ckU9')}}) Grzegorz Darul
Bolesławiec
POL
46.00
40 ({{getSeed('cWc1ajNVOHZXTm89')}}) Maciej Biegański
Poznań
POL
46.00
41 ({{getSeed('T0lINE51T0NQOWs9')}}) Grzegorz Sikorski
Poznań
POL
45.00
42 ({{getSeed('bHNLVE9GS2E0SlU9')}}) Piotr Zawirski
Łódź
POL
45.00
43 ({{getSeed('RzhwSGMwZ0xIZmc9')}}) Krzysztof Tyma
Gorzów Wlkp.
POL
44.00
44 ({{getSeed('SHIzcVRCV2lhYnc9')}}) Krzysztof Felbór
Poznań
POL
44.00
45 ({{getSeed('cmJVR1VzdGhhQTQ9')}}) Piotr Majer
Poznań
POL
43.00
46 ({{getSeed('TFF4SWZGZUZUNnc9')}}) Krystian Robak
Gdynia
POL
43.00
48 ({{getSeed('Z2JUaEZjYkhDU0E9')}}) Przemysław Kowalski
Poznań
POL
42.00
48 ({{getSeed('UGdEK2RKZkM1RTA9')}}) Krzysztof Simiński
Plewiska
POL
42.00
49 ({{getSeed('L2FiNnBFK0gyazQ9')}}) Michał Rymwid
Poznań
POL
41.00
50 ({{getSeed('M0pZanlFaXhIR0k9')}}) Magda Kamińska
Bogatynia
POL
41.00
51 ({{getSeed('VXhkbFJCU1lGQnM9')}}) Wacław Mączyński
Poznań
POL
40.00
52 ({{getSeed('OEJ3a0tJWUhyNkk9')}}) Artur Zasadni
Poznań
POL
40.00
53 ({{getSeed('eUxwU1lCWmhUNGs9')}}) Karol Maciejewski
Poznań
POL
40.00