XTB Cup Turniej kat. B+ - TURNIEJ WYBORCZY

Data zawodów: 2009-01-31
Ranga: B
Poziom: B0
Zawodników: 67
Typ zawodów: HISTORIA
Kategoria: OPEN

1 ({{getSeed('SjFiQkZNOFM3VUk9')}}) Tomasz Gałecki
Poznań
POL
250.00
2 ({{getSeed('dmsxUUpSN2xtYlk9')}}) Wojciech Kaźmierowski
Warszawa
POL
207.00
3 ({{getSeed('WmxxNndQNHVaZkk9')}}) Piotr Samborski
Poznań
POL
185.00
4 ({{getSeed('KzJTcUFpV1VWUFE9')}}) Maciej Kliś
Łodygowice
POL
170.00
5 ({{getSeed('V0hvc0xuSEx6Wk09')}}) Paweł Przyłuski
Poznań
POL
158.00
6 ({{getSeed('T2ZVb0xNNTFibHc9')}}) Marek Szymanowski
Poznań
POL
148.00
7 ({{getSeed('bG9KRHJrS0h4UTg9')}}) Denis Łopatin
Warszawa
POL
140.00
8 ({{getSeed('U0VNS2VtS1hUSEU9')}}) Tomasz Bosakowski
Gliwice
POL
133.00
9 ({{getSeed('ZVhrd1p0VmpBT2s9')}}) Damian Kędziora †
Poznań
POL
126.00
10 ({{getSeed('Q2NYdTdJS2ZqQ2s9')}}) Maciej Górski
Warszawa
POL
120.00
11 ({{getSeed('M3ZKd0JIakxHc009')}}) Jarosław Glina
Warszawa
POL
114.00
12 ({{getSeed('UXFPZEhkWms2QW89')}}) Tomasz Bolechała
Kraków
POL
109.00
13 ({{getSeed('ME40L1NmUGNDMGs9')}}) Michał Grzybowski
Warszawa
POL
104.00
14 ({{getSeed('blBhYlFsR0Qvc0U9')}}) Marcin Ratigowski
Warszawa
POL
99.00
16 ({{getSeed('WkMwcHp4RmlpdnM9')}}) Dominika Witkowska
Warszawa
POL
91.00
16 ({{getSeed('VjlRUEwrbHg4SEE9')}}) Piotr Kramer
Poznań
POL
91.00
17 ({{getSeed('V3VydEJENnRJMW89')}}) Maciej Lubiak
Warszawa
POL
87.00
18 ({{getSeed('bElTSFo0dVBlM2M9')}}) Jerzy Szyszak
Warszawa
POL
84.00
19 ({{getSeed('UUxza1BuTnExUkk9')}}) Sławomir Jurek
Warszawa
POL
80.00
20 ({{getSeed('dmN4MmNzYjJlcE09')}}) Mariusz Szymkowiak
Poznań
POL
77.00
21 ({{getSeed('TWFSbko2Y0NqMkk9')}}) Dariusz Korzeniewski
Gdynia
POL
74.00
22 ({{getSeed('VjJXMWZIbTU1RWM9')}}) Robert Łuniewski
Warszawa
POL
71.00
23 ({{getSeed('eVU3NVFjMkJxcFk9')}}) Wojciech Karwowski
Warszawa
POL
68.00
24 ({{getSeed('WDZxT1c2UXNWeWc9')}}) Zbigniew Karpiński
Warszawa
POL
66.00
25 ({{getSeed('elNsYmFOV3BGak09')}}) Piotr Kania
Olsztyn
POL
63.00
26 ({{getSeed('aE9qQ29ZdHhDKzg9')}}) Bartosz Świerczyński
Warszawa
POL
61.00
27 ({{getSeed('eG81ek5YQmNpaTA9')}}) Witold Żaczek
Poznań
POL
59.00
28 ({{getSeed('cHFDRWJ1SWJpZnc9')}}) Anna Jurkun
Warszawa
POL
57.00
29 ({{getSeed('SVF2QVZKakFtRXM9')}}) Jan Gajl
Warszawa
POL
55.00
32 ({{getSeed('QzNnTWxpWkFNV2s9')}}) Kamil Kuźmiński
Sopot
POL
49.00
32 ({{getSeed('eWVFaUVZdHpHOTA9')}}) Artur Łukasiewicz
Warszawa
POL
49.00
32 ({{getSeed('ODhwQnJXUWJQbGc9')}}) Robert Grygiel
Warszawa
POL
49.00
33 ({{getSeed('YWdGS2hkUDk2UE09')}}) Adam Michańków
Poznań
POL
48.00
34 ({{getSeed('WXJoOTVzYklJTjg9')}}) Zbigniew Glazer
Warszawa
POL
46.00
35 ({{getSeed('MkJ0UUxRQzhlNUk9')}}) Wojciech Kaliski
Warszawa
POL
44.00
36 ({{getSeed('OUFiLzYxRWM3OEk9')}}) Krzysztof Stalewski
Olsztyn
POL
43.00
37 ({{getSeed('YnZUblY2UkEzMHM9')}}) Tomasz Zielazek
Gdynia
POL
42.00
38 ({{getSeed('dHZMdjhXcWJSbGc9')}}) Jakub Raniszewski
Warszawa
POL
40.00
39 ({{getSeed('K3VRZllGZ0Fqa1E9')}}) Jacek Jurski
Warszawa
POL
39.00
40 ({{getSeed('b2phcGtmZkZBK0U9')}}) Maciej Grygorowicz
Warszawa
POL
38.00
41 ({{getSeed('K2cva0hJT3lxNWs9')}}) Paweł Wierzbicki
Warszawa
POL
37.00
42 ({{getSeed('endRTXFYN2RDWWM9')}}) Grzegorz Gigoń
Gliwice
POL
36.00
43 ({{getSeed('M3JrbnJ5Y3BMd2s9')}}) Tomasz Krzyżaniak
Łódź
POL
35.00
44 ({{getSeed('N0F2M3dhS2V3TGc9')}}) Tomasz Kwiatkowski
Warszawa
POL
34.00
45 ({{getSeed('M0RxMjlNeVRENFk9')}}) Marcin Czajkowski
Białystok
POL
33.00
46 ({{getSeed('V2ZhM1pnZ2orblU9')}}) Rafał Klimczewski
Warszawa
POL
32.00
48 ({{getSeed('ZmNCejgyZWdoQzA9')}}) Michał Wróbel
Warszawa
POL
30.00
48 ({{getSeed('aEdleEhOdHV6UU09')}}) Karol Maciejewski
Poznań
POL
30.00
49 ({{getSeed('ZUlHS01RRFhFRXM9')}}) Jakub Jaworski
Zakroczym
POL
29.00
50 ({{getSeed('QTNvUUlvMDhMODg9')}}) Piotr Suchecki
Olsztyn
POL
29.00
51 ({{getSeed('ODhFaGtIR3IvYUU9')}}) Tomasz Piskórz
Lublin
POL
28.00
52 ({{getSeed('NExMam5qQ3Uzajg9')}}) Artur Jaksik
Tarnowskie Góry
POL
27.00
53 ({{getSeed('ck96azR2aXIzUjQ9')}}) Michał Piekarski
Białystok
POL
27.00
54 ({{getSeed('WE1SenlPaGRRRlU9')}}) Mateusz Mentlewicz
Trójmiasto
POL
26.00
55 ({{getSeed('OW9GN0ZzNjZIV0E9')}}) Krystian Robak
Gdynia
POL
25.00
56 ({{getSeed('VDlBOVo5dVBiVDA9')}}) Marek Kozłowski
Warszawa
POL
25.00
57 ({{getSeed('NlJKUDFkTlZ0UUk9')}}) Maciej Wieczorek
Częstochowa
POL
24.00
58 ({{getSeed('TzJ5RGRYUVhqazg9')}}) Łukasz Babulewicz
Białystok
POL
24.00
59 ({{getSeed('THF2bWJGcTRoc1U9')}}) Marcin Mastykarz
Kraków
POL
23.00
60 ({{getSeed('dTU3eWRPdU1qb1k9')}}) Maciej Maciejewski
Warszawa
POL
23.00
61 ({{getSeed('ZmJCVXBwOVg5dlE9')}}) Łukasz Witkowski
Warszawa
POL
22.00
62 ({{getSeed('OGVlUjhwMWNRQVE9')}}) Przemysław Jakubowski
Warszawa
POL
22.00
64 ({{getSeed('TzhXWUV2dzNVbTQ9')}}) Artur Kita
Warszawa
POL
21.00
64 ({{getSeed('bjFOZHpuT2xlbWs9')}}) Grzegorz Gajdek
Rzeszów
POL
21.00
65 ({{getSeed('T3RaUnE4ZERQUXc9')}}) Michał Borowski
Hajnówka
POL
21.00
66 ({{getSeed('VWtGamhlMlVEMGs9')}}) Krzysztof Olędzki
Nowy Sącz
POL
20.00
67 ({{getSeed('czlNMjJlS2hTeFU9')}}) Marcin Brzeziński
Warszawa
POL
20.00