12 turniej OWTS

Data zawodów: 2008-04-12
Ranga: C
Poziom: C
Zawodników: 33
Typ zawodów: HISTORIA
Kategoria: OPEN

1 ({{getSeed('cG04TXhydXF1ZUE9')}}) Waldemar Paturej
Warszawa
POL
90.00
2 ({{getSeed('cWZqS0EwRHhoWlU9')}}) Jarosław Glina
Warszawa
POL
63.00
3 ({{getSeed('dExvajkvQXE0SjQ9')}}) Paweł Szostek
Warszawa
POL
51.00
4 ({{getSeed('SFVzT29uS0JZYlE9')}}) Adam Kowalik
Warszawa
POL
45.00
5 ({{getSeed('MnRkT0N0Z2JDY3M9')}}) Waldek Kobus
Czarna Królewska
POL
40.00
6 ({{getSeed('VUR6QUhiUXNEWXc9')}}) Sebastian Antosiak
Warszawa
POL
36.00
7 ({{getSeed('WGlnQ292NUlzdWM9')}}) Denis Łopatin
Warszawa
POL
34.00
8 ({{getSeed('eXNVbUE0RFFFZTQ9')}}) Robert Grygiel
Warszawa
POL
31.00
9 ({{getSeed('Sjd0Vjgwd21Eb2s9')}}) Wojciech Kaźmierowski
Warszawa
POL
30.00
10 ({{getSeed('VDRwcmdKV3FmTWs9')}}) Zbigniew Glazer
Warszawa
POL
28.00
11 ({{getSeed('OW1VcXNiMnhaZEk9')}}) Zbigniew Karpiński
Warszawa
POL
27.00
12 ({{getSeed('ZFRBZXozcFZ3Nms9')}}) Wojciech Kaliski
Warszawa
POL
25.00
13 ({{getSeed('TWRRbU5pMlQvQzQ9')}}) Anna Jurkun
Warszawa
POL
24.00
14 ({{getSeed('a2RQaHlDQzhqTGc9')}}) Piotr Bareński
Warszawa
POL
24.00
15 ({{getSeed('azVrZ0VKUSs1Njg9')}}) Piotr Szwarc
Warszawa
POL
23.00
16 ({{getSeed('czV2bnpNSDVhd0E9')}}) Jacek Ładny
Warszawa
POL
22.00
17 ({{getSeed('RkcxQlVkdXF2QWM9')}}) Jerzy Szyszak
Warszawa
POL
21.00
18 ({{getSeed('dzVVeFAvWW1HL009')}}) Michał Wróbel
Warszawa
POL
21.00
19 ({{getSeed('ZmJmajdQUHFHU2s9')}}) Piotr Dzierżewicz
Warszawa
POL
20.00
20 ({{getSeed('TnZacjZrcEpoSEU9')}}) Mirosław Jakuła
Warszawa
POL
20.00
21 ({{getSeed('WGRTT1pHYnJUMnM9')}}) Bartosz Knedler
Warszawa
POL
19.00
22 ({{getSeed('NGZjcWo4SFg1aGs9')}}) Jean-Francois Bertagnolio
FRA
19.00
23 ({{getSeed('aFYvVWNSNVFrREk9')}}) Jakub Jaworski
Zakroczym
POL
18.00
24 ({{getSeed('b2NWSk9zcFJER009')}}) Marek Kozłowski
Warszawa
POL
18.00
25 ({{getSeed('bU01ZVI0U1l5TE09')}}) Michał Grzybowski
Warszawa
POL
18.00
26 ({{getSeed('RkZKYi9FcjZ2bzg9')}}) Yoel Birman
Warszawa
POL
17.00
27 ({{getSeed('MVAxb3NiejhMdmc9')}}) Ewa Małyszko
Warszawa
POL
17.00
28 ({{getSeed('dmRBYjFCRWcwUXM9')}}) Piotr Puchalski
Warszawa
POL
17.00
29 ({{getSeed('d0hZR092Ymo5dHM9')}}) Aldona Dworakowska
Warszawa
POL
16.00
30 ({{getSeed('dnBzQW9TM2pPNmM9')}}) Agata Grygorowicz
Warszawa
POL
16.00
31 ({{getSeed('Tkp4NXVRbElZQlE9')}}) Tomasz Kawecki
Warszawa
POL
16.00
32 ({{getSeed('cVJzUzhRQnlGaTQ9')}}) Jacek Stańczyk
Warszawa
POL
15.00
33 ({{getSeed('eENOQ25YR1ZXS0k9')}}) Marcin Wasilewicz
Warszawa
POL
15.00