Komputronik 3

Data zawodów: 2007-08-25
Ranga: B
Poziom: B
Zawodników: 48
Typ zawodów: HISTORIA
Kategoria: OPEN

1 ({{getSeed('YWtjaURDKzAzd289')}}) Pavel Sladecek
Ostrawa
CZE
292.00
2 ({{getSeed('OGRDc1NDd3c5eTA9')}}) Jacek Kalinowski
Warszawa
POL
207.00
3 ({{getSeed('aTRTNEhRQURyUTA9')}}) Marcin Wójcicki
Warszawa
POL
169.00
4 ({{getSeed('SUlPa2NMaENsR2c9')}}) Kamil Dominiak
Warszawa
POL
146.00
5 ({{getSeed('aUxRUXkxWUpXSEE9')}}) Wojciech Nowisz
Warszawa
POL
131.00
6 ({{getSeed('SU5lUUhIVkIxc289')}}) Grzegorz Leśniański
Warszawa
POL
119.00
7 ({{getSeed('eDNabGxxNzRYQlk9')}}) Marcin Kozik
Zabrze
POL
110.00
8 ({{getSeed('cXRSaHRhU1ZLSzg9')}}) Jacek Szubert
Wrocław
POL
103.00
9 ({{getSeed('alJiaXZESlVVa0k9')}}) Rafał Rykowski
Wrocław
POL
97.00
10 ({{getSeed('bCtheFZaaEIzYWc9')}}) Marcin Ciszewski
Łódź
POL
92.00
11 ({{getSeed('OUhQN0F2L2duL1k9')}}) Bartosz Świerczyński
Warszawa
POL
88.00
12 ({{getSeed('b2QweWpSUGZuekU9')}}) Grzegorz Multan
Warszawa
POL
84.00
13 ({{getSeed('aGNLcUVxYlRwMjg9')}}) Marcin Karwowski
Warszawa
POL
81.00
14 ({{getSeed('YWRpR0RoVjN5aVE9')}}) Szymon Wolek
Tychy
POL
78.00
15 ({{getSeed('c2xEWkpYazBjZkU9')}}) Waldek Kobus
Czarna Królewska
POL
75.00
16 ({{getSeed('TlVmd1kzZ3QyUDA9')}}) Wojciech Kaźmierowski
Warszawa
POL
73.00
17 ({{getSeed('ZVYrOTE4MndseHc9')}}) Jerzy Szyszak
Warszawa
POL
71.00
18 ({{getSeed('TXV6WEcrem1QZVE9')}}) Jarosław Glina
Warszawa
POL
69.00
19 ({{getSeed('K1JDOUlDblA4VlE9')}}) Marcin Liberski
Warszawa
POL
67.00
20 ({{getSeed('YUdLM0pxdyt5eG89')}}) Anna Jurkun
Warszawa
POL
65.00
21 ({{getSeed('TjBTMitKOFg0WFU9')}}) Łukasz Paździorek
Warszawa
POL
64.00
22 ({{getSeed('SXdObXdnV3JQbnc9')}}) Piotr Wysocki
Tychy
POL
62.00
24 ({{getSeed('Kzd5WmdGT1BxeHc9')}}) Sebastian Antosiak
Warszawa
POL
60.00
24 ({{getSeed('S0VjSlh4dXAvSmM9')}}) Wojciech Stasinowski
Warszawa
POL
60.00
25 ({{getSeed('MEhBZ1g5K0NVMlU9')}}) Piotr Korzniakow
Warszawa
POL
58.00
26 ({{getSeed('UW43clBGY1ZQZzA9')}}) Robert Grygiel
Warszawa
POL
57.00
27 ({{getSeed('RmxYUTUrcFVRUnM9')}}) Maciej Kliś
Łodygowice
POL
56.00
28 ({{getSeed('LzZ3OS92VWo3YUk9')}}) Kacper Wiśniewski
Warszawa
POL
55.00
29 ({{getSeed('RmNYRHRGY3czUm89')}}) Rafał Drygalski
Łódź
POL
54.00
30 ({{getSeed('Qk1wTzNRRktLNDg9')}}) Mateusz Kotra
Rzeszów
POL
53.00
31 ({{getSeed('c1F3KzVkU1ZlM3M9')}}) Michał Kiriczenko
Łódź
POL
52.00
32 ({{getSeed('TjdKdVdqQlhnTmc9')}}) Giovanni Strazzacappa
Bielsko-Biała
POL
52.00
33 ({{getSeed('UmR6RElRc3MzZlE9')}}) Massimo Roncucci
Bielsko-Biała
ITA
51.00
34 ({{getSeed('UGdQMk9aVDQyMHM9')}}) Andrzej Jabłoński
Olsztyn
POL
50.00
35 ({{getSeed('V1JkSzd1S3djbUU9')}}) Marcin Janik
Tychy
POL
49.00
36 ({{getSeed('MzBuZkFRcDhsYXc9')}}) Maciej Gutkowski
Łomianki
POL
49.00
37 ({{getSeed('Nk80YnI3RVlKMWM9')}}) Wojciech Sypko
Warszawa
POL
48.00
38 ({{getSeed('N0gvcEVES0p0OW89')}}) Wojciech Karwowski
Warszawa
POL
47.00
39 ({{getSeed('eHdCODBhY09LY1U9')}}) Maciej Ziólczyk
Warszawa
POL
47.00
40 ({{getSeed('cTZKTVRjWE4vTVE9')}}) Jakub Bujok
Warszawa
POL
46.00
41 ({{getSeed('ZEpJdEhMU2QyeWc9')}}) Krzysztof Pieńkowski
Strzelce Krajeńskie
POL
46.00
42 ({{getSeed('SEIxU2FBWXlVQk09')}}) Ewa Małyszko
Warszawa
POL
45.00
43 ({{getSeed('S2pOUldUTUZ1THc9')}}) Adam Wardecki
Warszawa
POL
45.00
44 ({{getSeed('UnhqVjhma0FaYkE9')}}) Irma Kamińska
Warszawa
POL
44.00
45 ({{getSeed('QnVHUDVVT2hiQ009')}}) Kamil Popławski
Warszawa
POL
44.00
46 ({{getSeed('UTdtd1hFa0VFN1E9')}}) Jakub Wroniecki
Warszawa
POL
43.00
47 ({{getSeed('czFEaUJ0bGN1QkE9')}}) Mateusz Mazur
Warszawa
POL
43.00
48 ({{getSeed('UWpqbTVIVEt5dk09')}}) Patryk Glina
Warszawa
POL
42.00