Polish Lody

Data zawodów: 2016-01-06
Ranga: C
Poziom: C
Zawodników: 59
Typ zawodów: TURNIEJ
Kategoria: OPEN

1 ({{getSeed('bWdXbGdNcVdWWlU9')}}) Adam Maciejewski
Wrocław
POL
100.00
2 ({{getSeed('MlpPSi9HKzdMZE09')}}) Łukasz Kozłowski
Wałbrzych
POL
82.97
3 ({{getSeed('aXVuQTQvMEN5WUE9')}}) Piotr Kowalski
Bolesławiec
POL
74.22
4 ({{getSeed('MWJ4bEFYYzFFM1k9')}}) Łukasz Maciejewski
Odolanów
POL
68.19
5 ({{getSeed('WXJHenNwNDRDZjA9')}}) Rafał Sztaba
Wrocław
POL
63.50
6 ({{getSeed('VENYaVk1YW5SWVk9')}}) Roman Kozłowski
Wrocław
POL
59.59
7 ({{getSeed('L2pJV0ROOHQvems9')}}) Paweł Koprowski
Wrocław
POL
56.21
8 ({{getSeed('aFJkbXk3NjdnQjQ9')}}) Piotr Sopoliński
Twardogóra
POL
53.21
9 ({{getSeed('QS9jS1l0ZXF0cE09')}}) Tomasz Przybylski
Leszno
POL
50.51
10 ({{getSeed('cXVDbTZPUWhCdTg9')}}) Arkadiusz Ossowski
Wrocław
POL
48.04
11 ({{getSeed('K216b2l0WktxWG89')}}) Oskar Młyński
Wrocław
POL
45.77
12 ({{getSeed('SVg0SWlTUHU1cnc9')}}) Krzysztof Chodorowski
Oleśnica
POL
43.67
13 ({{getSeed('MEdWTGpoVndOdFk9')}}) Maciej Misiński
Wrocław
POL
41.71
14 ({{getSeed('TEExKzFlSnNCbzA9')}}) Jakub Watral
Legnica
POL
39.88
15 ({{getSeed('QThjZXpWQWlFazg9')}}) Rafał Grec
Wrocław
POL
38.16
16 ({{getSeed('ODllUWdjMUN6K0k9')}}) Maciej Ostańkowicz
Wrocław
POL
36.55
17 ({{getSeed('NmhRZENjRXczNlU9')}}) Bartłomiej Więcław
Wrocław
POL
35.03
18 ({{getSeed('cVFCZWRPZ0JGVHM9')}}) Paweł Kosior
Wrocław
POL
33.60
19 ({{getSeed('V2FLd0k3ZVVpV289')}}) Tomasz Kałędkiewicz
Wrocław
POL
32.25
20 ({{getSeed('M0Zwa0p0NzE3SE09')}}) Tomasz Wydmański
Katowice
POL
30.97
21 ({{getSeed('VDcwb0k5cnhla3M9')}}) Ireneusz Kawalec
Jagodne
POL
29.76
22 ({{getSeed('UG0ybDM0Nm9nY3M9')}}) Bogdan Homiak
Wrocław
POL
28.61
23 ({{getSeed('TmRGZ28wa3I0NUE9')}}) Bartosz Bryłkowski
Bystrzyca
POL
27.52
24 ({{getSeed('YUtEZGRXL2tTSzQ9')}}) Grzegorz Ciejpa
Kamienica Polska
POL
26.48
25 ({{getSeed('WDB4WWhtTTVPTEk9')}}) Piotr Zierkiewicz
Wrocław
POL
25.50
26 ({{getSeed('VCsvSzZUdWFGNlE9')}}) Piotr Musik
Wrocław
POL
24.57
27 ({{getSeed('YktTcFptRXpnaXM9')}}) Adam Rączka
Wrocław
POL
23.68
28 ({{getSeed('UEtTd1FXUHEvZkk9')}}) Bartosz Bober
Wrocław
POL
22.84
29 ({{getSeed('a0hUbDhjZTRQRzQ9')}}) Rafał Macierzyński
POL
22.04
30 ({{getSeed('a1FtVkp4YkJuTlE9')}}) Damian Orzechowski
Wrocław
POL
21.28
31 ({{getSeed('dlBSODdiUTlGYTA9')}}) Michał Siciński
Wrocław
POL
20.55
32 ({{getSeed('U0Zmc2MwT1hpNjg9')}}) Aleksander Gadziński
Wrocław
POL
19.86
33 ({{getSeed('L1V3dU5hdjVManc9')}}) Paweł Maleika
Wrocław
POL
19.20
34 ({{getSeed('RDVMVEJYT2xvbzQ9')}}) Tashe Shumarov
Wrocław
UKR
18.57
35 ({{getSeed('TVdEbkxBcS8wYm89')}}) Dariusz Cieślak
Wysoka
POL
17.97
36 ({{getSeed('UlUvZlRyR2ZSZVE9')}}) Zbigniew Klepacki
Wrocław
POL
17.40
37 ({{getSeed('OHhjTFF6UmlHRUk9')}}) Łukasz Sikorski
Wrocław
POL
16.85
38 ({{getSeed('dDYrS0ZoVXBwWXM9')}}) Bartosz Twardy
Ząbkowice Śląskie
POL
16.33
39 ({{getSeed('WlZ1YjNteE90SjA9')}}) Grzegorz Kokot
Wrocław
POL
15.84
40 ({{getSeed('Qng3bkhMV3hFZGc9')}}) Piotr Chlebowicz
Gorzów Wielkopolski
POL
15.36
41 ({{getSeed('bWRoNC80dUpYUDQ9')}}) Dawid Florczak
Bogatynia
POL
14.91
42 ({{getSeed('MS81NUxNZklQWW89')}}) Rafał Kęsik
Dzierżoniów
POL
14.48
43 ({{getSeed('MFg4aFNRTUIyTU09')}}) Michał Duralski
Wrocław
POL
14.07
44 ({{getSeed('NTBCb2tnd25JVE09')}}) Małgorzata Kacejko
Lublin
POL
13.67
45 ({{getSeed('dG05US81aTgwZTg9')}}) Marcin Irach
Chorzów
POL
13.30
46 ({{getSeed('bTlFbWNMcWhYWUE9')}}) Łukasz Wirt
Wrocław
POL
12.94
47 ({{getSeed('OG10U0NXMjI5eEU9')}}) Piotr Zarwański
Bojanowo
POL
12.59
48 ({{getSeed('WjlHSXlUZCtjNjQ9')}}) Paula Świątek
Wrocław
POL
12.26
49 ({{getSeed('TXorNllHUmRoWnc9')}}) Michał Regulski
Ślęza
POL
11.95
50 ({{getSeed('T3krK3ZIQXNZUUE9')}}) Kamil Twardy
Ząbkowice Śląskie
POL
11.65
51 ({{getSeed('REdsMXNJSnBlczQ9')}}) Sylwia Rutkiewicz
Poznań
POL
11.36
52 ({{getSeed('VmlKd2VCNHBTTTg9')}}) Piotr Krych
Wrocław
POL
11.09
53 ({{getSeed('WVQrdzBWMDYvQnM9')}}) Rafał Skuza
Wrocław
POL
10.82
54 ({{getSeed('RVVLeERvTzNUZHc9')}}) Karol Koczaj
Wrocław
POL
10.57
55 ({{getSeed('ZWJESVRJNUwzTW89')}}) Bernadetta Kluska
Wrocław
POL
10.33
56 ({{getSeed('WllGcXFIYkhUSU09')}}) Konrad Dominik
Ząbkowice Śląskie
POL
10.10
57 ({{getSeed('TmJuVGtUaDY2VE09')}}) Maciej Drej
Opole
POL
9.88
58 ({{getSeed('OGdxZ1ZJSGxHRzA9')}}) Łukasz Michalczak
Bojanowo
POL
9.66
59 ({{getSeed('MXVWT1lDbUlQSVU9')}}) Paweł Skrzypczyński
Oborniki Śląskie
POL
9.46