6 Urodziny Squash Clubu

Data zawodów: 2016-02-20
Ranga: B+
Poziom: B4
Zawodników: 30
Typ zawodów: TURNIEJ
Kategoria: OPEN
Wyniki: Drabinki

1 ({{getSeed('bnpLRFVoRFllc2M9')}}) Michał Szymczak
Wałbrzych
POL
185.00
2 ({{getSeed('ZzlRb0R4ejBDamc9')}}) Marcin Ganczar Ganczarski
Luboszyce
POL
153.50
3 ({{getSeed('VGtXNStpWEFROFE9')}}) Dawid Wilas
Bolesławiec
POL
137.31
4 ({{getSeed('K2s5VTVtb2t0eEE9')}}) Paweł Wąsowski
Wrocław
POL
126.15
5 ({{getSeed('Smh6YWhjL0t4NWc9')}}) Alan Draus
Wałbrzych
POL
117.47
6 ({{getSeed('djNUVCtLb2RmU0E9')}}) Damian Gotówko
Wałbrzych
POL
110.24
7 ({{getSeed('UGpXdHVYWGJXRkk9')}}) Łukasz "Kosiara" Szmańda
Wałbrzych
POL
103.99
8 ({{getSeed('UFZxSlI2Z0swVDg9')}}) Kamil Plinta
Stare Bogaczowice
POL
98.44
9 ({{getSeed('dTh6YkhOYVNrODQ9')}}) Bartłomiej Fedyna
Szczecin
POL
93.44
10 ({{getSeed('ZmlBbldIVzUwdWs9')}}) Łukasz Kozłowski
Wałbrzych
POL
88.88
11 ({{getSeed('bXl6YjNaaExKcVE9')}}) Klaudyna Zarówna
Głubczyce
POL
84.68
12 ({{getSeed('NFVFNFBQNWVvQUU9')}}) Marcin Żak
Wrocław
POL
80.79
13 ({{getSeed('TWM2b0h5SUhVbXM9')}}) Grzegorz Wojciechowski
Wałbrzych
POL
77.16
14 ({{getSeed('MWZpL3ZFbkZ6bUk9')}}) Artur Zioło
Wrocław
POL
73.78
15 ({{getSeed('YndVZGRmRk13dHM9')}}) Marcin Wysoczański
Wałbrzych
POL
70.60
16 ({{getSeed('VzJOUWRqTTVCZEE9')}}) Jan Krawczyk
Zielona Góra
POL
67.62
17 ({{getSeed('Tzh1bXhST1kyLzg9')}}) Bartłomiej Podgórski
Wrocław
POL
64.81
18 ({{getSeed('UzliOGRveEdYOHM9')}}) Krystian Kowalski
Wałbrzych
POL
62.16
19 ({{getSeed('RFVQb0NuTXRRdVU9')}}) Artur Mulawa
Wałbrzych
POL
59.66
20 ({{getSeed('azNScGU2bXRIUmc9')}}) Łukasz Szkuta
Lubin
POL
57.29
21 ({{getSeed('MVJhZ0pmN3JEdXc9')}}) Bartłomiej Łukasik
Wałbrzych
POL
55.05
22 ({{getSeed('d2pLQkEwL3ZpSkE9')}}) Marcin Krawutschke
Wałbrzych
POL
52.92
23 ({{getSeed('QWZtTEJ1czlJem89')}}) Michał Blinstrub
Wałbrzych
POL
50.91
24 ({{getSeed('U1dDenB5NlhQRmc9')}}) Rafał Stepecki
Bielany Wrocławskie
POL
49.00
25 ({{getSeed('cVFlVkZpNVNIM289')}}) Dorian Siomiak
Boguszów-Gorce
POL
47.18
26 ({{getSeed('YjEybzdRUmVKOXM9')}}) Krzysztof Pawłowski
Wałbrzych
POL
45.46
27 ({{getSeed('cVBQS0pCdzlNSE09')}}) Tomasz Rybczyński
Wałbrzych
POL
43.82
28 ({{getSeed('RmlSS2hDa1YxYU09')}}) Bartłomiej Bąk-Dzierżyński
Lubawka
POL
42.26
29 ({{getSeed('Ry8yVWtZKzRBMVU9')}}) Adam Wymysłowski
Szczawno Zdrój
POL
40.77
30 ({{getSeed('dldGUlEveXEwRVU9')}}) Mariusz Czajkowski
Wałbrzych
POL
39.36