O dziką kartę do A

Data zawodów: 2016-02-19
Ranga: C+
Poziom: C0
Zawodników: 44
Typ zawodów: TURNIEJ
Kategoria: OPEN

1 ({{getSeed('SFhZOWh2cTZTQ009')}}) Marcin Żak
Wrocław
POL
120.00
2 ({{getSeed('VmRTOXEzcG1oK2s9')}}) Rafał Sztaba
Wrocław
POL
99.57
3 ({{getSeed('YTRKemp5MnhyUWc9')}}) Kamil Dudek
Katowice
POL
89.06
4 ({{getSeed('cXQ0MHA4UXFtRFU9')}}) Jan Wasilewski
Wrocław
POL
81.83
5 ({{getSeed('Ujh2bjN4RjBEeVE9')}}) Maciej Misiński
Wrocław
POL
76.19
6 ({{getSeed('dlBEVEFMWGh4ZWs9')}}) Paweł Koprowski
Wrocław
POL
71.51
7 ({{getSeed('RVhSdVpzRDNGTE09')}}) Mateusz Grzegorzek
Wrocław
POL
67.45
8 ({{getSeed('RWpVVlR1VkRoYUk9')}}) Sławomir Olkuski
Bogdaszowice
POL
63.85
9 ({{getSeed('K2ZFSUNGMjFIcmc9')}}) Bartosz Howorko
Wrocław
POL
60.61
10 ({{getSeed('U1o4YkFYN0J6QXc9')}}) Kamil Konieczny
Czeladź
POL
57.65
11 ({{getSeed('ZTJObmZaTG1KYlU9')}}) Piotr Chlebowicz
Gorzów Wielkopolski
POL
54.93
12 ({{getSeed('bzRkUXhUNHRCR289')}}) Arkadiusz Ossowski
Wrocław
POL
52.40
13 ({{getSeed('MzJ6emlVRlVadms9')}}) Oskar Młyński
Wrocław
POL
50.05
14 ({{getSeed('ZytlbktoeXNqV1U9')}}) Roman Kozłowski
Wrocław
POL
47.85
15 ({{getSeed('dnphOWpuOWRUbjA9')}}) Michał Gołębiowski
Wrocław
POL
45.80
16 ({{getSeed('MDQvanJzd1BSVEE9')}}) Marcin Pierzgalski
Wrocław
POL
43.86
17 ({{getSeed('TGpKVmV5NGlQM3c9')}}) Sergiusz Rowba
Wschowa
POL
42.04
18 ({{getSeed('NURJc2Uvejh1K2s9')}}) Piotr Popiołek
Wrocław
POL
40.32
19 ({{getSeed('OHdLNkxsV1ZYQWc9')}}) Paweł Kosior
Wrocław
POL
38.70
20 ({{getSeed('SDBLaHRxMUFETHM9')}}) Piotr Sopoliński
Twardogóra
POL
37.16
21 ({{getSeed('em5DaTkxdHp3b009')}}) Paweł Siatkowski
Kielce
POL
35.71
22 ({{getSeed('Ly9hUHRTaHZURDg9')}}) Maciej Płaczek
Wrocław
POL
34.33
23 ({{getSeed('c0VNL1lacXRDczQ9')}}) Damian Rejczak
Wrocław
POL
33.02
24 ({{getSeed('VE5JWFljVFhPek09')}}) Piotr Zierkiewicz
Wrocław
POL
31.78
25 ({{getSeed('TmJNQ3prbXExVVk9')}}) Łukasz Piekarski
Krzeptów
POL
30.60
26 ({{getSeed('NzBDNzJwRGlaZXM9')}}) Tomasz Turów
Wrocław
POL
29.49
27 ({{getSeed('MGw1bGM5aVZCVFE9')}}) Maciej Ostańkowicz
Wrocław
POL
28.42
28 ({{getSeed('SUhaemVGVWdXSWc9')}}) Krzysztof Piergies
Bolesławiec
POL
27.41
29 ({{getSeed('N2RrOGdMQ2pObVU9')}}) Konrad Janik
Wrocław
POL
26.45
30 ({{getSeed('MXE1eXhnR2VvZk09')}}) Marek Grobel
Wrocław
POL
25.53
31 ({{getSeed('TlROeGpwdXBWd009')}}) Dariusz Dytko
Opole
POL
24.66
32 ({{getSeed('WVZPUm00b0JIY2c9')}}) Artur Szumigaj
Wrocław
POL
23.83
33 ({{getSeed('TllwSzU5V3gyMmM9')}}) Paweł Barbarzak
Chmielowice
POL
23.04
34 ({{getSeed('R1dKYXdxV2RZREE9')}}) Marek Kisilewicz
Wysoka
POL
22.28
35 ({{getSeed('UFE0eGh3cDJ1TU09')}}) Bartosz Twardy
Ząbkowice Śląskie
POL
21.56
36 ({{getSeed('eEovSFA5SFgwMGM9')}}) Kamil Twardy
Ząbkowice Śląskie
POL
20.88
37 ({{getSeed('MzhCZG5MQzNpbU09')}}) Aldona Płaczek
Wrocław
POL
20.22
38 ({{getSeed('OWkydzl6UXBMNkk9')}}) Witold Konarski
Wrocław
POL
19.60
39 ({{getSeed('aUx2RTgvZXFTd1U9')}}) Adam Antonik
Wrocław
POL
19.00
40 ({{getSeed('R0pPa3ZqQVoxNGM9')}}) Łukasz Wirt
Wrocław
POL
18.44
41 ({{getSeed('NW9vZzhFUUlIMTg9')}}) Marcin Wójcik
Wrocław
POL
17.89
42 ({{getSeed('Zk1qSmRiRHIzQm89')}}) Konrad Dominik
Ząbkowice Śląskie
POL
17.38
43 ({{getSeed('YWJ1UEFKelFhRzA9')}}) Agnieszka Armatys
Wrocław
POL
16.88
44 ({{getSeed('Z3lNT2JzQ1dtRFU9')}}) Mateusz Witkiewicz
Kotórz Wielki
POL
16.41