Malta Squash Cup

Data zawodów: 2016-12-10
Ranga: B+
Poziom: B0
Zawodników: 41
Typ zawodów: TURNIEJ
Kategoria: OPEN
Wyniki: Drabinki

1 ({{getSeed('S2tteHFTWlltN289')}}) Chris Shinnie
Aberdeen
SCO
365.00
2 ({{getSeed('MUwxWWo5TEdGNms9')}}) Andrzej Pyda
Poznań
POL
302.86
3 ({{getSeed('QXcrS1ZnYy9YRWs9')}}) Dominik Kowalski
Trójmiasto
POL
270.90
4 ({{getSeed('cXNvaE1tRVVPTzg9')}}) Kamil Dominiak
Warszawa
POL
248.90
5 ({{getSeed('K2MwRktGRnVMMjQ9')}}) Karol Andrzejczak
Poznań
POL
231.76
6 ({{getSeed('MzJTTHlIS0pEOEE9')}}) Piotr Kleszcz
Poznań
POL
217.50
7 ({{getSeed('Q3VONmdEM0YxS2s9')}}) Filip Jarota
Przecław
POL
205.16
8 ({{getSeed('aDZnOEdUR2JLUkk9')}}) Tomasz Peukert
Poznań
POL
194.22
9 ({{getSeed('WVRMSWFMMThkK009')}}) Paweł Michalczuk
Białystok
POL
184.36
10 ({{getSeed('TlA5TTFaMWxCZXc9')}}) Tymoteusz Wysocki
Szczecin
POL
175.35
11 ({{getSeed('VXhOc29HOGthSEk9')}}) Maciej Kabaciński
Poznań
POL
167.06
12 ({{getSeed('VG9IUnkvWnoxVnc9')}}) Marek Szymanowski
Poznań
POL
159.39
13 ({{getSeed('bjBtNHBNaldQMTA9')}}) Dawid Wilas
Bolesławiec
POL
152.24
14 ({{getSeed('NEpiMWo3THJYeUE9')}}) Jakub Jastrzębski
Inowrocław
POL
145.56
15 ({{getSeed('bW9OS2pVcVFvTG89')}}) Rafał Kaźmierczak
Trzcianka
POL
139.30
16 ({{getSeed('dUpnZ3NKRWJrQ1k9')}}) Michał Przytuła
Poznań
POL
133.41
17 ({{getSeed('QUREY1lEZlhSR289')}}) Ilya Mikhalchuk
Mińsk
BLR
127.87
18 ({{getSeed('SVcwcnZxaWtRM009')}}) Tytus Felbór
Poznań
POL
122.64
19 ({{getSeed('NmNvSWhRdk93MTg9')}}) Tomasz Glaza
Konin
POL
117.70
20 ({{getSeed('NmxuKzJXNG9SL1E9')}}) Jakub Gajos
Łódź
POL
113.03
21 ({{getSeed('cHRSQVB5NjEwVmM9')}}) Bartosz Przybylski
Poznań
POL
108.61
22 ({{getSeed('TEtRMmFzS0RqblE9')}}) Mateusz Szabelski
Poznań
POL
104.42
23 ({{getSeed('RkhQZzVWb2dZcVU9')}}) Zuzanna Dominiak
Poznań
POL
100.44
24 ({{getSeed('bkNOMGxQUGFvQVk9')}}) Patryk Cieśluk
Poznań
POL
96.67
25 ({{getSeed('ZjhVUWlRNlRxTlU9')}}) Mariusz Szymkowiak
Poznań
POL
93.09
26 ({{getSeed('RVZ6Qi9zVjM4bG89')}}) Marcin Jaworski
Poznań
POL
89.68
27 ({{getSeed('UlRickJKaHorQ0k9')}}) Piotr Mikołajczak
Poznań
POL
86.45
28 ({{getSeed('UnFsNmRYYkp4UUk9')}}) Valentin Haiduchenia
Mińsk
BLR
83.37
29 ({{getSeed('RzhianFIRk04dkU9')}}) Sergei Grishin
Poznań/Rosja
RUS
80.44
30 ({{getSeed('MXpKb0pZZm5nck09')}}) Dominik Teszner
Suchy Las
POL
77.66
31 ({{getSeed('VExBRXRWa1oxWVU9')}}) Rafał Firfas
Maksymilianowo
POL
75.00
32 ({{getSeed('RzdtL3BYeE0xeTQ9')}}) Tomasz Piskórz
Lublin
POL
72.48
33 ({{getSeed('aUsrZjZQT2xEWEE9')}}) Piotr Kieruzal
Poznań
POL
70.07
34 ({{getSeed('U1JuMGs4YnRKLzA9')}}) Alexander Gusachek
Mińsk
BLR
67.78
35 ({{getSeed('bnZDb2w1YjhwbG89')}}) Bartłomiej Skąpski
Szamotuły
POL
65.59
36 ({{getSeed('TWk3ZnJSd090L0U9')}}) Oskar Ziemniak
Poznań
POL
63.50
37 ({{getSeed('WU5aRXhZMTk5RE09')}}) Vitali Burmistrov
Mińsk
BLR
61.51
38 ({{getSeed('MDVxQlVxWlVrNlk9')}}) Marek Cygan
Monheim Am Rhein
POL
59.61
39 ({{getSeed('WTNENjN5bDdYWVU9')}}) Piotr Robert
Zielona Góra
POL
57.80
40 ({{getSeed('clBHNXozN2tXZmM9')}}) Jakub Banaszak
Września
POL
56.08
41 ({{getSeed('S2U0ejFWSW5mUUU9')}}) Karolina Kwaśniewska
Poznań
POL
54.43