SoSquash Open #15

Data zawodów: 2016-12-30
Ranga: C
Poziom: C
Zawodników: 32
Typ zawodów: TURNIEJ
Kategoria: OPEN

1 ({{getSeed('RWRyK2h1aUh6OEE9')}}) Jarosław Oleksy
Poznań
POL
100.00
2 ({{getSeed('SFhpWnlNS1dHVTA9')}}) Artur Bałdyga
Mosina
POL
82.97
3 ({{getSeed('cUhlMHJEcE4rN2M9')}}) Szymon Cendal
Brodowo
POL
74.22
4 ({{getSeed('YlhGaUtmOGNGcE09')}}) Paweł Magdziarz
Poznań
POL
68.19
5 ({{getSeed('OTlWSTZVekdwc1k9')}}) Paweł Jabłoński
Luboń
POL
63.50
6 ({{getSeed('OGFkeXVxMmhmdlk9')}}) Jacek Wawrzyniak
Swarzędz
POL
59.59
7 ({{getSeed('SGc1cVRCbGF6YUU9')}}) Piotr Chocholski
Poznań
POL
56.21
8 ({{getSeed('ZzlucTNsY2N0aVU9')}}) Tomasz Czurko
Poznań
POL
53.21
9 ({{getSeed('NnY1ZmxoaGx6Y1E9')}}) Mikołaj Kostaniak
Poznań
POL
50.51
10 ({{getSeed('REFidTFlcnZLSDQ9')}}) Aleksander Kiwlenko
Tarnowo Podgórne
POL
48.04
11 ({{getSeed('VWhudlhwR1dWRzg9')}}) Ewa Buczkowska
Poznań
POL
45.77
12 ({{getSeed('SDQ4eGczOGVvRjA9')}}) Marta Sikora
Bytkowo
POL
43.67
13 ({{getSeed('OEhia0RKWXpraEE9')}}) Piotr Mazur
Poznań
POL
41.71
14 ({{getSeed('RnVBbllxZitoYUk9')}}) Dawid Pikul
Skórzewo
POL
39.88
15 ({{getSeed('dDRNRWUwRitZY0k9')}}) Janusz Błaszczyk
Poznań
POL
38.16
16 ({{getSeed('Y0duc2haV0FWTXc9')}}) Anna Bruk
Poznań
POL
36.55
17 ({{getSeed('REErVFFMSHU2eGs9')}}) Łukasz Stankiewicz
Kaźmierz
POL
35.03
18 ({{getSeed('L0wzYndLemV0OUk9')}}) Grzegorz Budzyński
Poznań
POL
33.60
19 ({{getSeed('MjV4T1QxK1N0UHc9')}}) Tomasz Jankowski
Poznań
POL
32.25
20 ({{getSeed('OHdMajkrblg3KzA9')}}) Marcin Siedlecki
Poznań
POL
30.97
21 ({{getSeed('WitjUlNQNmdvL1E9')}}) Maciej Dybek
Wargowo
POL
29.76
22 ({{getSeed('VnYvZlNUU1d5OWc9')}}) Mateusz Lipski
Poznań
POL
28.61
23 ({{getSeed('RmMvaWpOTVplSjg9')}}) Sylwin Ciałkowski
Gowarzewo
POL
27.52
24 ({{getSeed('U0JRZVdXWUU2TWM9')}}) Adam Andraszyk
Poznań
POL
26.48
25 ({{getSeed('bVo3ekkwRjZwaGc9')}}) Paweł Małyszczak
Kiekrz
POL
25.50
26 ({{getSeed('UW5lbEFYUnE3R289')}}) Dominik Jańczak
Poznań
POL
24.57
27 ({{getSeed('ZURPZXB5TE1zR0U9')}}) Danuta Grzechowiak
Poznań
POL
23.68
28 ({{getSeed('YWRDWVlWcWJENDA9')}}) Daniel Tomczak
Kowanówko
POL
22.84
29 ({{getSeed('SFBDeDl0WmVnWEU9')}}) Łukasz Ostapiński
Poznań
POL
22.04
30 ({{getSeed('Z1FZREJwb1NSaUk9')}}) Paweł Zawół
Poznań
POL
21.28
31 ({{getSeed('WWFObzNTMnJoUVk9')}}) Jolanta Górecka
Mrowino
POL
20.55
32 ({{getSeed('cGorZ0dKLzFjczA9')}}) Kinga Bocian
Poznań
POL
19.86