Kahuna Cup kat. C 300+ vol. 3

Data zawodów: 2017-02-11
Ranga: C
Zawodników: 32
Typ zawodów: TURNIEJ
Ranking: OPEN
Wyniki: Drabinki

1 ({{getSeed('WktWQlV2bmNWKzQ9')}}) Kamil Wójtowicz
Warszawa
POL
100.00
2 ({{getSeed('dE5mWTNoa0NGV1U9')}}) Andrzej Bystrzejewski
Białystok
POL
82.97
3 ({{getSeed('Z2N6ZUtrUUNwQlE9')}}) Krzysztof Dymel
Raszyn
POL
74.22
4 ({{getSeed('T3ZTNG04VkM5MHM9')}}) Piotr Pietrzak
Lublin
POL
68.19
5 ({{getSeed('S0pTODgwM3VwZG89')}}) Adrian Andrzejczyk
Warszawa
POL
63.50
6 ({{getSeed('MVdkbUtETU9zK289')}}) Dawid Podleś
Kobyłka
POL
59.59
7 ({{getSeed('bVVKWUdHbGlaa3M9')}}) Marcin Kołodziejczyk
Warszawa
POL
56.21
8 ({{getSeed('YU5iSHJlbjk3Umc9')}}) Marcin Tadeusz
Konin
POL
53.21
9 ({{getSeed('dTQ1eXErbHE4TTg9')}}) Mateusz Olczak
Piaseczno
POL
50.51
10 ({{getSeed('alZuK2poemxJbWM9')}}) Tomasz Janiak
Warszawa
POL
48.04
11 ({{getSeed('Q2tXeERHRk1TTTg9')}}) Paweł Kocieł
Warszawa
POL
45.77
12 ({{getSeed('RmtBek00RkFVdTA9')}}) Jakub Sztyber
Ząbki
POL
43.67
13 ({{getSeed('VUM1ZjRJeHNjYTQ9')}}) Mateusz Skonieczny
Warszawa
POL
41.71
14 ({{getSeed('SUV6aGhwSkN1OTA9')}}) Adam Roś
Warszawa
POL
39.88
15 ({{getSeed('R09iUXp1RTV1TVk9')}}) Wojciech Żdanuk
POL
38.16
16 ({{getSeed('TmVsYWp4UkVuS2M9')}}) Marcin Łabuś
Warszawa
POL
36.55
17 ({{getSeed('SXFheENqWHZsNzg9')}}) Patryk Busłowski
Białystok
POL
35.03
18 ({{getSeed('QzNrZWJzTld0dEE9')}}) Przemysław Sołtys
Warszawa
POL
33.60
19 ({{getSeed('N2N6L1dySGNlMmc9')}}) Michał Antoniewicz
Warszawa
POL
32.25
20 ({{getSeed('NHBDWEZKUlZVR009')}}) Paweł Jankowski
Radom
POL
30.97
21 ({{getSeed('M3dmMzBEZ2hSOTA9')}}) Piotr Ostrowski
Łoziska
POL
29.76
22 ({{getSeed('cDZ3WjBEVUpVRG89')}}) Mateusz Grzesiński
Warszawa
POL
28.61
23 ({{getSeed('WUhmbW51Wlg0Mm89')}}) Adam Kowieski
Warszawa
POL
27.52
24 ({{getSeed('MDlLV1BpcW0vRmM9')}}) Piotr Rutkowski
Warszawa
POL
26.48
25 ({{getSeed('eTMwNXhPRmoxcEU9')}}) Stanisław Leszczyński
Warszawa
POL
25.50
26 ({{getSeed('Sk9zZW5GR09BMDg9')}}) Krzysztof Rutkowski
Warszawa
POL
24.57
27 ({{getSeed('blQzaW43ZDRMbHc9')}}) Piotr Zasadzki
Warszawa
POL
23.68
28 ({{getSeed('SFh2RHpLb3pZeE09')}}) Maciej Choiński
Żyrardów
POL
22.84
29 ({{getSeed('dkhUM0ZjOFpXd3c9')}}) Paweł Kozielewicz
Grodzisk Mazowiecki
POL
22.04
30 ({{getSeed('VmdjbkVPNFVSNTg9')}}) Piotr Łopaciuk
Siedlce
POL
21.28
31 ({{getSeed('c29vMjFVcWVsWDg9')}}) Olga Krzemińska-Zasadzka
Warszawa
POL
20.55
32 ({{getSeed('NFNXa1dldUV4YWs9')}}) Jacek Nitka
Warszawa
POL
19.86