40-stka Kasi

Data zawodów: 2017-11-11
Ranga: B+
Poziom: B0
Zawodników: 41
Typ zawodów: TURNIEJ
Kategoria: OPEN
Wyniki: Drabinki

1 ({{getSeed('K3J0cTR3emNPVkE9')}}) Chris Shinnie
Aberdeen
SCO
365.00
2 ({{getSeed('Qm4zY2pYTlVmTVU9')}}) Konrad Tyma
Gorzów Wlkp.
POL
302.86
3 ({{getSeed('bU95NzBtSkVjTjQ9')}}) Piotr Hemmerling
Poznań
POL
270.90
4 ({{getSeed('Vm83cEUzLythQ1k9')}}) Domagoj Spoljar
Chorwacja
CRO
248.90
5 ({{getSeed('N1hPcksvUzZHY2s9')}}) Michał Przytuła
Poznań
POL
231.76
6 ({{getSeed('NUgxbXBFSHloTGc9')}}) Karol Andrzejczak
Poznań
POL
217.50
7 ({{getSeed('clQyRXBjY0xmcG89')}}) Tomasz Gałecki
Poznań
POL
205.16
8 ({{getSeed('cTZoNTMvL1N3cGs9')}}) Tomasz Peukert
Poznań
POL
194.22
9 ({{getSeed('bnVUMm1na1NlZ0U9')}}) Paweł Włodarczyk
Czerwonak
POL
184.36
10 ({{getSeed('d3hzUkZPRjUwaWM9')}}) Grzegorz Kwiatkowski
Poznań
POL
175.35
11 ({{getSeed('YmRqcVo4SHRTd1U9')}}) Piotr Kieruzal
Poznań
POL
167.06
12 ({{getSeed('ZFNuNm5GK0pWUVk9')}}) Kamil Przybitkowski
Bydgoszcz
POL
159.39
13 ({{getSeed('Y3ZtWjh6UnpSVEU9')}}) Maciej Kabaciński
Poznań
POL
152.24
14 ({{getSeed('L2VNVVpsLzBQTTg9')}}) Grzegorz Mikuła
Poznań
POL
145.56
15 ({{getSeed('S3R4MTBpSG9uaVk9')}}) Bartosz Kapuściński
Bydgoszcz
POL
139.30
16 ({{getSeed('N3JYUWtIeHFKTk09')}}) Michał Teichert
Warszawa
POL
133.41
17 ({{getSeed('K0RaSUFRU2syMWs9')}}) Piotr Hełminiak
Bydgoszcz
POL
127.87
18 ({{getSeed('a1lNTERjVzY2Yzg9')}}) Szymon Dolata
Mosina
POL
122.64
19 ({{getSeed('enZJMXlIUkw0b0E9')}}) Szymon Sobków
Zielona Góra
POL
117.70
20 ({{getSeed('MEVhV2JTOHB0Wnc9')}}) Paweł Stolecki
Jaworzno
POL
113.03
21 ({{getSeed('cm9QeGhPSjZDOFU9')}}) Maciej Płaczek
Wrocław
POL
108.61
22 ({{getSeed('cWxaN05zWlYxQ0U9')}}) Sylwester Jagiełowicz
Zielona Góra
POL
104.42
23 ({{getSeed('blBPZ2szdjhoQmM9')}}) Zuzanna Dominiak
Poznań
POL
100.44
24 ({{getSeed('VXNJd2RFR1pkamc9')}}) Artur Leitgeber
Poznań
POL
96.67
25 ({{getSeed('cERReURKM2Q5bEk9')}}) Mariusz Szymkowiak
Poznań
POL
93.09
26 ({{getSeed('SEpIZXZYNXh4ZzA9')}}) Nazia Mohamed
Toruń
POL
89.68
27 ({{getSeed('d2E0OUdXRUN3dGM9')}}) Przemysław Kucza
Gubin
POL
86.45
28 ({{getSeed('SHNrUnBHdVFlclU9')}}) Rafał Firfas
Maksymilianowo
POL
83.37
29 ({{getSeed('ZW1iTXVMTm93eGs9')}}) Przemysław Balikowski
Łężyca
POL
80.44
30 ({{getSeed('WmVwS3pTeEplVkU9')}}) Mariusz Chalimoniuk
Piła
POL
77.66
31 ({{getSeed('ZnMwV3BrVVNLbzg9')}}) Tomasz Kubiak
Brzostów
POL
75.00
32 ({{getSeed('d0dGc2tVQWh1Skk9')}}) Krzysztof Bogacz
Poznań
POL
72.48
33 ({{getSeed('N2dnVG5XUUtpeVU9')}}) Rafał Bulczyński
Zielone Góra
POL
70.07
34 ({{getSeed('VEZxYWVXSk5PNVk9')}}) Adam Ripa
Świebodzin
POL
67.78
35 ({{getSeed('OE5qSndXMitBREU9')}}) Sergei Grishin
Poznań
RUS
65.59
36 ({{getSeed('L3ZJTkE5M3l2K2M9')}}) Kacper Czarnota
Poznań
POL
63.50
37 ({{getSeed('QzlXWEhNdU9BMXM9')}}) Arkadiusz Rembowiecki
Zielona Góra
POL
61.51
38 ({{getSeed('TjFKSmtqOG53V3M9')}}) Mikołaj Kolasiński
Poznań
POL
59.61
39 ({{getSeed('ZU5vZWd4NDR5R2M9')}}) Piotr Wroński
Poznań
POL
57.80
40 ({{getSeed('SnVlL0Yxb25jdUk9')}}) Łukasz Gościniak
Jarocin
POL
56.08
41 ({{getSeed('TUUrZUhKZ0x1dU09')}}) Bartłomiej Skąpski
Szamotuły
POL
54.43