Hyundai Margo Squash Cup. II Urodziny Good Luck Club Squash Gdynia PFS B+

Data zawodów: 2017-11-18
Ranga: B+
Poziom: B4
Zawodników: 31
Typ zawodów: TURNIEJ
Kategoria: OPEN

1 ({{getSeed('NVJMVUc0SzRiK1U9')}}) Adam Pełczyński
Poznań
POL
185.00
2 ({{getSeed('aW5qVk5paytHd2s9')}}) Daniel Kantor
Trinec
CZE
153.50
3 ({{getSeed('M25ReENUN2YyWWs9')}}) Andrzej Lasota
Gdańsk
POL
137.31
4 ({{getSeed('U3l4RmhRQ1U5WGM9')}}) Bartosz Paczesny
Gdynia
POL
126.15
5 ({{getSeed('SzJLWXRjcm8xZEU9')}}) Piotr Kania
Olsztyn
POL
117.47
6 ({{getSeed('ZTF2ZTRGN2dpWW89')}}) Artur Gruszczyński
Gdynia
POL
110.24
7 ({{getSeed('ZHVzakc3U2ExM3M9')}}) Wojciech Stasiak
Gdynia
POL
103.99
8 ({{getSeed('OVlOekp4akVRN2s9')}}) Marcin Wilski
Gdańsk
POL
98.44
9 ({{getSeed('eW16RXp6b0tJcTA9')}}) Mateusz Sobiecki
Gdańsk
POL
93.44
10 ({{getSeed('azNmSFphNUtkTlU9')}}) Artur Wójcik
Gdańsk
POL
88.88
11 ({{getSeed('eHpIM2dSQXNHOU09')}}) Łukasz Galibarczyk
Nikielkowo
POL
84.68
12 ({{getSeed('ZnRnL25WaCtXNWM9')}}) Krzysztof Parciak
Olsztyn
POL
80.79
13 ({{getSeed('dDgxMUJoSU96ZnM9')}}) Michał Kowaliński xx
Koleczkowo
POL
77.16
14 ({{getSeed('Qy96YjVGTTNMWjA9')}}) Robert Połom
Sopot
POL
73.78
15 ({{getSeed('b0QvOURGRXpIbzg9')}}) Patryk Dargacz
Rumia
POL
70.60
16 ({{getSeed('KzVsVWwzOURqS3c9')}}) Wojciech Serniak
Elbląg
POL
67.62
17 ({{getSeed('S041Rmh0bG1JMVk9')}}) Michał Bakulski
Reda
POL
64.81
18 ({{getSeed('KzI1c1FkOXExdFk9')}}) Paweł Małocha
Gdynia
POL
62.16
19 ({{getSeed('NGpST21zRWdKcjg9')}}) Piotr Szumilewicz
Gdańsk
POL
59.66
20 ({{getSeed('b0hBNG1ER0MyOUU9')}}) Jakub Mucha
Gdynia
POL
57.29
21 ({{getSeed('Snh4M3paK1JFY0U9')}}) Adam Pacholski
Gdynia
POL
55.05
22 ({{getSeed('MXZNVVJnR2tZeW89')}}) Andrzej Maczuga
Gdynia
POL
52.92
23 ({{getSeed('N3E3RnpHWkh1Y3M9')}}) Tomasz Rak
Pruszcz Gdański
POL
50.91
24 ({{getSeed('SWJpWVJLcEZMYXM9')}}) Paweł Włodarski
Mosty
POL
49.00
25 ({{getSeed('RUY5TEJCZmJQdFU9')}}) Łukasz Kargol
Gdynia
POL
47.18
26 ({{getSeed('Z0drWWIxY0ZyWDA9')}}) Marcin Ignatowski
Gdynia
POL
45.46
27 ({{getSeed('NmpHbjMzT1JiRTA9')}}) Grzegorz Pacuła
Gdańsk
POL
43.82
28 ({{getSeed('Rm9FbEQ3NXlLdGc9')}}) Jarosław Przyłucki
Milejewo
POL
42.26
29 ({{getSeed('TTdCc3NXTGlNQkE9')}}) Paweł Seredyn
Gdańsk
POL
40.77
30 ({{getSeed('eE5QVjhRSkQ1OGM9')}}) Michał Dzienisz
Wejherowo
POL
39.36
31 ({{getSeed('UzhLSHF3WS9NZEk9')}}) Tomasz Wołoszyn
Góra
POL
38.02