III Urodziny Malta Squash

Data zawodów: 2018-02-24
Ranga: B+
Poziom: B0
Zawodników: 38
Typ zawodów: TURNIEJ
Kategoria: OPEN
Wyniki: Drabinki

1 ({{getSeed('b1hRTWJ1VTJvQzA9')}}) Chris Shinnie
Aberdeen
SCO
365.00
2 ({{getSeed('THFrQTVZZVZiQTA9')}}) Piotr Hemmerling
Poznań
POL
302.86
3 ({{getSeed('WmlQcmdkYWZHZ2s9')}}) Konrad Tyma
Gorzów Wlkp.
POL
270.90
4 ({{getSeed('eDNGbG01WnFKT3M9')}}) Andrzej Pyda
Poznań
POL
248.90
5 ({{getSeed('dEJuMTVQVlJ2MTg9')}}) Adam Pełczyński
Poznań
POL
231.76
6 ({{getSeed('NVM0ZHJlQXVaeEk9')}}) Kamil Dominiak
Warszawa
POL
217.50
7 ({{getSeed('SC9yT2YvVmo3VlU9')}}) Michał Przytuła
Poznań
POL
205.16
8 ({{getSeed('bEJQajVYeHVpN1k9')}}) Dariusz Filipowski
Śrem
POL
194.22
9 ({{getSeed('U3ZUQXhuQUJUbTA9')}}) Tomasz Gałecki
Poznań
POL
184.36
10 ({{getSeed('cFdiTWpWMzVLZjQ9')}}) Paweł Włodarczyk
Czerwonak
POL
175.35
11 ({{getSeed('ZVkzUkRnNzlGbFU9')}}) Adrian Fulneczek
Branice
POL
167.06
12 ({{getSeed('VE5Od1NMOTZjRG89')}}) Kamil Przybitkowski
Bydgoszcz
POL
159.39
13 ({{getSeed('N3JHUUdLNytaNjg9')}}) Piotr Kieruzal
Poznań
POL
152.24
14 ({{getSeed('REVrQ3B5WnZGMlE9')}}) Marek Szymanowski
Poznań
POL
145.56
15 ({{getSeed('aDNuMWl5NXAwNkE9')}}) Domagoj Spoljar
Chorwacja
CRO
139.30
16 ({{getSeed('SXJzbzdnNnpHWWs9')}}) Karol Andrzejczak
Poznań
POL
133.41
17 ({{getSeed('ZFZKWExPM1JyMVE9')}}) Grzegorz Kwiatkowski
Poznań
POL
127.87
18 ({{getSeed('NWVxWW5VNlFLNTg9')}}) Rafał Bulczyński
Zielone Góra
POL
122.64
19 ({{getSeed('VzVhZEZROWU0TDg9')}}) Łukasz Skrzypczak
Jarocin
POL
117.70
20 ({{getSeed('Mk5rN2dDa25lVDg9')}}) Mateusz Kotkowiak
Mosina
POL
113.03
21 ({{getSeed('K2Z0eFR3eHQwRGc9')}}) Wojciech Dobrzyński
Kiekrz
POL
108.61
22 ({{getSeed('elBXQkdIZVpaSTQ9')}}) Piotr Mikołajczak
Poznań
POL
104.42
23 ({{getSeed('aWM4RjVCNDhmM2M9')}}) Mateusz Szymkowiak
Poznań
POL
100.44
24 ({{getSeed('bklrbDlodWR5Rm89')}}) Artur Leitgeber
Poznań
POL
96.67
25 ({{getSeed('MC9iQVdPd0dhQms9')}}) Szymon Dolata
Poznań
POL
93.09
26 ({{getSeed('Mktjdi9YMDNUR2c9')}}) Piotr Osiałkowski
Cielcza
POL
89.68
27 ({{getSeed('b085NGVXQXpGdEE9')}}) Zuzanna Dominiak
Poznań
POL
86.45
28 ({{getSeed('OW9Ybzh2R2ZkbFU9')}}) Łukasz Gościniak
Jarocin
POL
83.37
29 ({{getSeed('cmg2VWhLVHJsenM9')}}) Tytus Felbór
Poznań
POL
80.44
30 ({{getSeed('aFo1TTNNdGlhNW89')}}) Maciej Brzeski
Palędzie
POL
77.66
31 ({{getSeed('OTJwcDdGUEpXK0k9')}}) Paweł Jabłoński
Luboń
POL
75.00
32 ({{getSeed('UEZjaFdYSDJnTkE9')}}) Sylwester Jagiełowicz
Zielona Góra
POL
72.48
33 ({{getSeed('N3NOWThoRHlLdGM9')}}) Paweł Stolecki
Jaworzno
POL
70.07
34 ({{getSeed('cXR5ZFdhWVQrUTQ9')}}) Marcin Krymarys
Kalisz
POL
67.78
35 ({{getSeed('OGExWTJYVmh6NWM9')}}) Paulina Schaedel
Jarocin
POL
65.59
36 ({{getSeed('U1hWMjV5RnpGT3c9')}}) Michał Bibel
Poznań
POL
63.50
37 ({{getSeed('dE5jMGJmaHFWSmc9')}}) Bartłomiej Skąpski
Szamotuły
POL
61.51
38 ({{getSeed('bG9TUEtucjE5Z1U9')}}) Tomasz Kubiak
Brzostów
POL
59.61