Urodzinowy Turniej Adrianka i Danielka

Data zawodów: 2018-02-24
Ranga: B+
Poziom: B4
Zawodników: 36
Typ zawodów: TURNIEJ
Kategoria: OPEN
Wyniki: Drabinki

1 ({{getSeed('alpTaEU1MWN5ZzA9')}}) Daniel Kantor
Trinec
CZE
185.00
2 ({{getSeed('SFQ5WUdYeGNyaU09')}}) Marcin Sikorski
Gdańsk
POL
153.50
3 ({{getSeed('MHZiM294VVZ6TUU9')}}) Andrzej Lasota
Gdańsk
POL
137.31
4 ({{getSeed('bUw2c3dRelo5OWc9')}}) Bartosz Paczesny
Gdynia
POL
126.15
5 ({{getSeed('bHZKdEtDaWJ1Tjg9')}}) Bartosz Meckien
Bydgoszcz
POL
117.47
6 ({{getSeed('cFk4VVVHRzlwZWs9')}}) Nikodem Wawrzonkowski
Trójmiasto
POL
110.24
7 ({{getSeed('VUoxeUh1ZjFEV0U9')}}) Józef Haller
Gdańsk
POL
103.99
8 ({{getSeed('U3cyVjE4VWNvOUU9')}}) Robert Połom
Sopot
POL
98.44
9 ({{getSeed('RndnUE9tYXR1QUU9')}}) Adrian Sobisz
Gdańsk
POL
93.44
10 ({{getSeed('Z3hCYXJRS3dJY0k9')}}) Hubert Kowalski
Gdańsk
POL
88.88
11 ({{getSeed('YndET1Y4aXlkT3M9')}}) Jan Cichosz
Gdynia
POL
84.68
12 ({{getSeed('MnZFRWdFcjBqMzg9')}}) Przemysław Kucza
Gubin
POL
80.79
13 ({{getSeed('WWlmeXhvWnIrU1E9')}}) Dawid Mysior
Sopot
POL
77.16
14 ({{getSeed('TTJwVnhVcXZMU2M9')}}) Arkadiusz Pawlak
Gdańsk
POL
73.78
15 ({{getSeed('VHhVRk5sRlRPTTA9')}}) Paweł Raczyński
Gdańsk
POL
70.60
16 ({{getSeed('NzBZNzlURVc2ZzQ9')}}) Karol Janiszewski
Gdańsk
POL
67.62
17 ({{getSeed('aHpRQURYdWtkZFk9')}}) Mateusz Mentlewicz
Trójmiasto
POL
64.81
18 ({{getSeed('Q3lheVF2YytiTU09')}}) Dawid Deja
Gdańsk
POL
62.16
19 ({{getSeed('V29Pa0QvN0JtckE9')}}) Grzegorz Pacuła
Gdańsk
POL
59.66
20 ({{getSeed('dlZVcG1OZWpqeEk9')}}) Wojciech Serniak
Elbląg
POL
57.29
21 ({{getSeed('d2szdCtLbWovMFk9')}}) Mateusz Sobiecki
Gdańsk
POL
55.05
22 ({{getSeed('RUxHZXdJMm5ORW89')}}) Dominik Łożyński
Gdańsk
POL
52.92
23 ({{getSeed('RXBvVXVSdU5XZTQ9')}}) Maciej Krause
Gdańsk
POL
50.91
24 ({{getSeed('K2JRQVI1NEJJU0E9')}}) Mateusz Traczyk
Gdańsk
POL
49.00
25 ({{getSeed('RVJPaExxdkloajQ9')}}) Michał Bakulski
Reda
POL
47.18
26 ({{getSeed('bTJrNVZlaDJXcGc9')}}) Michał Kapitański
Gdańsk
POL
45.46
27 ({{getSeed('cWtoRjFkWjB3N0E9')}}) Tomasz Gołuchowski
Gdańsk
POL
43.82
28 ({{getSeed('VTJtN2I4eGFRSWM9')}}) Jarosław Grunt
Kwidzyn
POL
42.26
29 ({{getSeed('dzVpeHdreGlZVWc9')}}) Łukasz Zorn
Gdynia
POL
40.77
30 ({{getSeed('S1VSNmpEVFdOMm89')}}) Dawid Kopalski
Straszyn
POL
39.36
31 ({{getSeed('WWFJTnRaeDlLRDg9')}}) Adam Kucza
Gdańsk
POL
38.02
32 ({{getSeed('amFLVFJXUk8vU3M9')}}) Maksymilian Makowski
Gdańsk
POL
36.74
33 ({{getSeed('eHp2QlF6a2FhUk09')}}) Sławomir Basiak
Gdańsk
POL
35.51
34 ({{getSeed('bnJlR2dqNmhWUE09')}}) Marek Gembka
Suchy Dwór
POL
34.35
35 ({{getSeed('YUJTN25FVzVldGM9')}}) Marcin Ignatowski
Gdynia
POL
33.24
36 ({{getSeed('TkpQM0JkT0ozN2M9')}}) Łukasz Ładziak
Gdańsk
POL
32.19