8 Urodziny SquashPoint Sosnowiec

Data zawodów: 2018-03-10
Ranga: B+
Poziom: B3
Zawodników: 46
Typ zawodów: TURNIEJ
Kategoria: OPEN

1 ({{getSeed('RWRXT0wra3ZJYW89')}}) Jakub Wasilewski
Zabrze
POL
230.00
2 ({{getSeed('WXFDQm5QTE1GMzQ9')}}) Marek Sowa
Katowice
POL
190.84
3 ({{getSeed('WXdSZEdYdGpsZVU9')}}) Jarosław Stachowiak
Sosnowiec
POL
170.70
4 ({{getSeed('eTY4YWcvcFlzMEU9')}}) Krystian Miliński
Sosnowiec
POL
156.84
5 ({{getSeed('ZDUxeWpKaURybm89')}}) Krzysztof Dawid
Sosnowiec
POL
146.04
6 ({{getSeed('aGlKM1FYZlhXQmM9')}}) Krzysztof Janiga
Sosnowiec
POL
137.05
7 ({{getSeed('Y2RSTUZHRlM2ZEE9')}}) Wojciech Sodo
Sosnowiec
POL
129.28
8 ({{getSeed('Zm5mVTF0enQwa0k9')}}) Rafał Rygielski
Sosnowiec
POL
122.39
9 ({{getSeed('eVVYY3RNVkNpTE09')}}) Kamil Kalinowski
Katowice
POL
116.17
10 ({{getSeed('akRDNTl2UjRDTW89')}}) Mateusz Kędzierski
Jaworzno
POL
110.50
11 ({{getSeed('b2phMkRxQjA5eWc9')}}) Łukasz Owczarczyk
Katowice
POL
105.27
12 ({{getSeed('U0hIdEx2d1BwQ289')}}) Krzysztof Habas
Dąbrowa Górnicza
POL
100.44
13 ({{getSeed('RVp5N3pVVENHZjQ9')}}) Tomasz Muszer
Łaziska Górne
POL
95.93
14 ({{getSeed('SEtqdTY4OGplWm89')}}) Łukasz Piasecki
Bytom
POL
91.72
15 ({{getSeed('RlpCM2lBY1kxUUk9')}}) Łukasz Patałąg
Imielin
POL
87.78
16 ({{getSeed('dnZZMVJSS2IzcHc9')}}) Rafał Adamiec
Jaworzno
POL
84.07
17 ({{getSeed('eFBMV2UzL0JGYlk9')}}) Adrian Fulneczek
Branice
POL
80.57
18 ({{getSeed('eW00MDhyS0krRk09')}}) Piotr Patałąg
Mysłowice
POL
77.28
19 ({{getSeed('UGNPeWlscnhUOW89')}}) Wojciech Wikliński
Dabrowa Górnicza
POL
74.17
20 ({{getSeed('MzZNNVVaZ0taZUU9')}}) Paweł Kastelik
Zabrze
POL
71.22
21 ({{getSeed('dGhpVTZNRjkwMTA9')}}) Norbert Górski
Sosnowiec
POL
68.44
22 ({{getSeed('SXltbEVPUEZXWWs9')}}) Artur Wilk
Jaworzno
POL
65.80
23 ({{getSeed('dmZTWEt1aXFxNTg9')}}) Jacek Rakoszek
Katowice
POL
63.29
24 ({{getSeed('YWhuR3JZbXRhblE9')}}) Marcin Sklorz
Sosnowiec
POL
60.91
25 ({{getSeed('K0lOVDhJU0p1dEU9')}}) Mateusz Koch
Sosnowiec
POL
58.66
26 ({{getSeed('RDlrU3A5VEZJWGc9')}}) Andrzej Kortas
Będzin
POL
56.51
27 ({{getSeed('TmU1THJwVzZEeTQ9')}}) Katarzyna Wójs
Jaworzno
POL
54.47
28 ({{getSeed('Q3FxeVBmc3FxeFU9')}}) Gabriel Złoto
Dąbrowa Górnicza
POL
52.54
29 ({{getSeed('czk5RjdOUUE4YVE9')}}) Kamil Postawa
Sosnowiec
POL
50.69
30 ({{getSeed('SXFRSk5qSXR1Y2s9')}}) Marcin Irach
Chorzów
POL
48.93
31 ({{getSeed('bHEvWU9DTStuSzg9')}}) Arkadiusz Brodowski
Będzin
POL
47.26
32 ({{getSeed('SE5UblBBOUkrODg9')}}) Katarzyna Albigowska-Sodo
Katowice
POL
45.67
33 ({{getSeed('QUpiWHV4TzlyeXM9')}}) Piotr Sekuła
Sosnowiec
POL
44.15
34 ({{getSeed('em9YVnZwNkI1Rjg9')}}) Adrian Adolf
Będzin
POL
42.71
35 ({{getSeed('a3ViMnhMTFFwMkU9')}}) Adam Sikora
Sosnowiec
POL
41.33
36 ({{getSeed('MjQxdVFKZVZucmc9')}}) Michał Noszczyk
Sosnowiec
POL
40.02
37 ({{getSeed('YjM3ajJ5ODdGYjA9')}}) Radosław Bekus
Dąbrowa Górnicza
POL
38.76
38 ({{getSeed('R2tqdEZsZFFvQVU9')}}) Wojciech Jędrzejczyk
Chorzów
POL
37.57
39 ({{getSeed('UE5QWEh0ZncwUHM9')}}) Michał Polanowski
Sosnowiec
POL
36.42
40 ({{getSeed('eFpNSXRFZklWWHM9')}}) Anita Zaręba
Wrocław
POL
35.34
41 ({{getSeed('R1FhVHhhZXk2UUk9')}}) Bartosz Brzęska
Sosnowiec
POL
34.30
42 ({{getSeed('dVdCZ1JOMWRUbW89')}}) Szymon Beberok
Katowice
POL
33.30
43 ({{getSeed('MU5mN2Y1RTdFRlk9')}}) Marcin Klanowski
Imielin
POL
32.35
44 ({{getSeed('Wkg2VkpFQ2R5S3M9')}}) Michał Dziedzic
Sosnowiec
POL
31.45
45 ({{getSeed('K3ZVa1BUdkoreEk9')}}) Sandra Patałąg
Mysłowice
POL
30.58
46 ({{getSeed('M3daRWhkdVlMS1E9')}}) Izabela Kwaśniak
Sosnowiec
POL
29.75