DARIUSZ CUP #27 KAT.B+, 10.03.18

Data zawodów: 2018-03-10
Ranga: B+
Poziom: B0
Zawodników: 39
Typ zawodów: TURNIEJ
Kategoria: OPEN

1 ({{getSeed('OVJzMm9iV1hjanM9')}}) Paweł Włodarczyk
Czerwonak
POL
365.00
2 ({{getSeed('ZStrT0FvSVNJUlU9')}}) Domagoj Spoljar
Chorwacja
CRO
302.86
3 ({{getSeed('b1dCTndCdXU2QVk9')}}) Piotr Hemmerling
Poznań
POL
270.90
4 ({{getSeed('QytzVDRPTkRSck09')}}) Dariusz Filipowski
Śrem
POL
248.90
5 ({{getSeed('a2xHaG1xU0xCVTg9')}}) Kamil Dominiak
Warszawa
POL
231.76
6 ({{getSeed('dUtjUjY3S09wVDA9')}}) Marek Szymanowski
Poznań
POL
217.50
7 ({{getSeed('UmwwQXZUV2EvZlE9')}}) Tomasz Peukert
Poznań
POL
205.16
8 ({{getSeed('KzFvQk1rM2ppT0k9')}}) Przemysław Gnitecki
Warszawa
POL
194.22
9 ({{getSeed('Y0xreTRFeFBuWlE9')}}) Piotr Hełminiak
Bydgoszcz
POL
184.36
10 ({{getSeed('eFVPTVI3M3dZakE9')}}) Maciej Kabaciński
Poznań
POL
175.35
11 ({{getSeed('N0hxc05IZFBsZ2M9')}}) Piotr Mikołajczak
Poznań
POL
167.06
12 ({{getSeed('cWdDY3pxQ3k5NmM9')}}) Wojciech Jura
Piła
POL
159.39
13 ({{getSeed('SENRdUhxSEd2NWc9')}}) Jakub Stachurski
Szczecin
POL
152.24
14 ({{getSeed('WTh0cStyN1BaY0E9')}}) Szymon Cendal
Brodowo
POL
145.56
15 ({{getSeed('Ri90aVlyR1R4azQ9')}}) Bartosz Przybylski
Poznań
POL
139.30
16 ({{getSeed('cEN1OHZGMWZlak09')}}) Tomasz Gałecki
Poznań
POL
133.41
17 ({{getSeed('K2lmeTd4QTN6ZWM9')}}) Włodzimierz Grzelczak
Poznań
POL
127.87
18 ({{getSeed('cWFnWlU2d0NTelk9')}}) Piotr Kieruzal
Poznań
POL
122.64
19 ({{getSeed('cnVISXN4ZVpKcFE9')}}) Maciej Forreiter
Skórzewo
POL
117.70
20 ({{getSeed('MDhBQjR5M1NCSnc9')}}) Szymon Sobków
Zielona Góra
POL
113.03
21 ({{getSeed('WldjeHpPMkJlT1k9')}}) Artur Bałdyga
Mosina
POL
108.61
22 ({{getSeed('OVlFVGY2M3hwbW89')}}) Paweł Jabłoński
Luboń
POL
104.42
23 ({{getSeed('dnpsVzIwcHNNK1E9')}}) Ewa Buczkowska
Poznań
POL
100.44
24 ({{getSeed('WkJONTdhS2F5aUU9')}}) Rafał Hawel
Poznań
POL
96.67
25 ({{getSeed('WVZqOUowd2hTdkE9')}}) Romuald Rydz
Poznań
POL
93.09
26 ({{getSeed('a3dXUVAxaVpiQUU9')}}) Małgorzata Kornowska
Iława
POL
89.68
27 ({{getSeed('STUyeFlQSWZmTnM9')}}) Przemysław Balikowski
Łężyca
POL
86.45
28 ({{getSeed('TnBWYWI4Z29mQjg9')}}) Artur Drożyński
Poznań
POL
83.37
29 ({{getSeed('amRHZmdsNlBxa009')}}) Piotr Zarwański
Bojanowo
POL
80.44
30 ({{getSeed('R2RQcm8rbTQ5NWs9')}}) Marcin Jankowiak
Swarzędz
POL
77.66
31 ({{getSeed('VVBxaE40ZWM3dDg9')}}) Marcin Krymarys
Kalisz
POL
75.00
32 ({{getSeed('VWZqTDVzaVhQb0E9')}}) Sylwester Jagiełowicz
Zielona Góra
POL
72.48
33 ({{getSeed('VWJGd1h5RkR3WXM9')}}) Artur Leitgeber
Poznań
POL
70.07
34 ({{getSeed('VlpzQUtsN2E5R3c9')}}) Bartłomiej Skąpski
Szamotuły
POL
67.78
35 ({{getSeed('d0p4bTB1NnBadUE9')}}) Adam Ripa
Świebodzin
POL
65.59
36 ({{getSeed('K2FTRm0vWW92Ums9')}}) Filip Słomski
Chełmża
POL
63.50
37 ({{getSeed('dHRZMkxGSHpLSnc9')}}) Mikołaj Kołacki
Kościan
POL
61.51
38 ({{getSeed('TXZFUm9mSnloRUk9')}}) Bartosz Handschuh
Poznań
POL
59.61
39 ({{getSeed('a2dUaUJienNsMkk9')}}) Sergei Grishin
Poznań
RUS
57.80