Dariusz Cup #27 Kat. C, 09.03.18

Data zawodów: 2018-03-09
Ranga: C
Zawodników: 47
Typ zawodów: TURNIEJ
Ranking: OPEN

1 ({{getSeed('V1hnM2ZlamRya3M9')}}) Mateusz Leszczewicz
Poznań
POL
100.00
2 ({{getSeed('M2NuUEc0QW9WZlU9')}}) Patryk Cieśluk
Poznań
POL
82.97
3 ({{getSeed('bngwdUtDR3pGMFE9')}}) Piotr Mazur
Poznań
POL
74.22
4 ({{getSeed('M3dGTER2bkJJSEE9')}}) Bartosz Bednarek
Poznań
POL
68.19
5 ({{getSeed('STBLeTlReVJYeUU9')}}) Marcin Ślązak
Biała
POL
63.50
6 ({{getSeed('RWdQdStlYnhSWDg9')}}) Piotr Urbaniak
Poznań
POL
59.59
7 ({{getSeed('MmxzOHQzUmI1WUk9')}}) Piotr Nowacki
Poznań
POL
56.21
8 ({{getSeed('VmtVdlhna3ExMHc9')}}) Bartłomiej Skąpski
Szamotuły
POL
53.21
9 ({{getSeed('K1FLQWp6dGpRamM9')}}) Jakub Malinowski
Trzcianka
POL
50.51
10 ({{getSeed('Q00rcEE1L0NCVGs9')}}) Paweł Jóźwiak
Jarocin
POL
48.04
11 ({{getSeed('UHJoeWtIa1V2Qzg9')}}) Jeremi Olejnik
Poznań
POL
45.77
12 ({{getSeed('aXVVaUJQRjdnd2M9')}}) Marcin Jędrzejczak
Koziegłowy
POL
43.67
13 ({{getSeed('VnFuZG1LVFRWN2M9')}}) Radosław Majewski
Piła
POL
41.71
14 ({{getSeed('REpPZzY4bmd0blE9')}}) Mateusz Jaworski
Poznań
39.88
15 ({{getSeed('WGpjTVBIczhLSHM9')}}) Jakub Chojnacki
Poznań
POL
38.16
16 ({{getSeed('by9NemhBRjAyalU9')}}) Michał Socha
Środa Wielkopolska
POL
36.55
17 ({{getSeed('cGYwTGtwaC82Wms9')}}) Robert Jesionek
Poznań
POL
35.03
18 ({{getSeed('Y3AyQysxODdDUlk9')}}) Kajetan Baryła
Koziegłowy
POL
33.60
19 ({{getSeed('QjJLZzRDV2FmSVU9')}}) Filip Słomski
Chełmża
POL
32.25
20 ({{getSeed('dC9PbXJUK3dPSlE9')}}) Adam Forreiter
Poznań
POL
30.97
21 ({{getSeed('U0dSMEN1Y0krRWs9')}}) Grzegorz Sikorski
Trzcianka,Sarcz
POL
29.76
22 ({{getSeed('TVdCZENwcnBuYkE9')}}) Radosław Chęciński
Poznań
POL
28.61
23 ({{getSeed('c1h2VHIxYkJYNXc9')}}) Jakub Bartkowiak
Poznań
POL
27.52
24 ({{getSeed('TVpFdWNiYjdoSWM9')}}) Tomasz Piosik
Jarocin
POL
26.48
25 ({{getSeed('YXBEZ3FpYjJQV0U9')}}) Michał Wróblewski
Poznań
POL
25.50
26 ({{getSeed('Q2hOUm1rMlJPVlk9')}}) Jakub Illmer
Trzcianka
POL
24.57
27 ({{getSeed('S3YrSktwdFArQTA9')}}) Krystian Kościelnik
Trzcianka
POL
23.68
28 ({{getSeed('WThXSEVLNFBFYVk9')}}) Robert Męski
Poznań
POL
22.84
29 ({{getSeed('Z1NFckhyUGVENXM9')}}) Marek Schwarz
Poznań
POL
22.04
30 ({{getSeed('MVdsMTEzaWY3dms9')}}) Maciej Rabiej
Komorniki
POL
21.28
31 ({{getSeed('a2w0UTQ3Y0lKajQ9')}}) Michał Borys Czechowski
Poznań
POL
20.55
32 ({{getSeed('UUpoc1UxT29ia2M9')}}) Marcin Podobiński
Kraków
POL
19.86
33 ({{getSeed('a2dENXhXaHFXTFU9')}}) Michał Nosowicz
Zalasewo
POL
19.20
34 ({{getSeed('UHI3RlNBdFp5cG89')}}) Rafał Braun
Poznań
POL
18.57
35 ({{getSeed('TWlVNzNySk5yVUk9')}}) Katarzyna Nowacka
Poznań
POL
17.97
36 ({{getSeed('b0ZpYnFsNjdvcDA9')}}) Tomasz Buda
Poznań
POL
17.40
37 ({{getSeed('TFRsWjlpZllmbTQ9')}}) Rafał Sikorski
Piła
POL
16.85
38 ({{getSeed('RnhqWXJJQ2t4K2M9')}}) Oskar Czarnecki
Poznań
POL
16.33
39 ({{getSeed('SjVDdmRFenNBODA9')}}) Bartosz Bramiński
Poznań
POL
15.84
40 ({{getSeed('VDdwMHh5bmxaL3M9')}}) Przemysław Sobociński
Luboń
POL
15.36
41 ({{getSeed('Yng2OUN0Qml2bG89')}}) Damian Spławski
POL
14.91
42 ({{getSeed('cWVVTzFyWmtUMG89')}}) Dagna Olejnik
Poznań
POL
14.48
43 ({{getSeed('emJKdGdWRElBekU9')}}) Kasper Bartkowiak
Poznań
POL
14.07
44 ({{getSeed('K2pwM1hRTWVGbFE9')}}) Sergiusz Olejnik
Poznań
POL
13.67
45 ({{getSeed('cjJmbGVZRjZRSVU9')}}) Michał Masalski
Poznań
POL
13.30
46 ({{getSeed('ZHRRRitUWlFGSk09')}}) Karol Kudela
Poznań
POL
12.94
47 ({{getSeed('ZDkrRng2VmR4UUE9')}}) Marco Gallicchio
Matera
ITA
12.59