Malta Squash Cup B+

Data zawodów: 2018-04-28
Ranga: B0
Zawodników: 39
Typ zawodów: TURNIEJ
Ranking: OPEN

1 ({{getSeed('V3VpR0tjWHJwaUk9')}}) Piotr Hemmerling
Poznań
POL
365.00
2 ({{getSeed('Q2VrckE1bmlvN2s9')}}) Wojciech Nowisz
Warszawa
POL
302.86
3 ({{getSeed('RkhFSCtjVk9VcGM9')}}) Domagoj Spoljar
Chorwacja
CRO
270.90
4 ({{getSeed('Y0Q1QXJ3RXozQ009')}}) Filip Jarota
Przecław
POL
248.90
5 ({{getSeed('MTV2MHlNRXBvbDg9')}}) Kamil Dominiak
Warszawa
POL
231.76
6 ({{getSeed('MElhZEFDRDRkYmM9')}}) Kamil Przybitkowski
Bydgoszcz
POL
217.50
7 ({{getSeed('eUxpUXpQeE94eTg9')}}) Karol Andrzejczak
Poznań
POL
205.16
8 ({{getSeed('SDFIYS9OWGR6UE09')}}) Andrzej Pyda
Poznań
POL
194.22
9 ({{getSeed('amlXLzVoL09Pdms9')}}) Piotr Hełminiak
Bydgoszcz
POL
184.36
10 ({{getSeed('R0dBN2FnTEdQR0E9')}}) Tomasz Gałecki
Poznań
POL
175.35
11 ({{getSeed('T0dFMGJxSnFWSkU9')}}) Bartosz Meckien
Bydgoszcz
POL
167.06
12 ({{getSeed('WjBya05EZkdndFU9')}}) Dariusz Filipowski
Śrem
POL
159.39
13 ({{getSeed('Tk9lcnJxVHFiR0U9')}}) Jakub Stachurski
Szczecin
POL
152.24
14 ({{getSeed('N0Q4aFBCSkpqMWM9')}}) Grzegorz Mikuła
Poznań
POL
145.56
15 ({{getSeed('RHFLbW1RSlZONE09')}}) Tomasz Peukert
Poznań
POL
139.30
16 ({{getSeed('L2tZdVFiWnYwRUk9')}}) Tomasz Piskórz
Lublin
POL
133.41
17 ({{getSeed('UndlZjl6VGhSN3M9')}}) Piotr Chomicki
Szczecin
POL
127.87
18 ({{getSeed('LzhqRW5yQW56WkU9')}}) Daniel Czajczyński
Fabianów
POL
122.64
19 ({{getSeed('Vi82RjMyS1pQZk09')}}) Piotr Mikołajczak
Poznań
POL
117.70
20 ({{getSeed('Vm01aDFybDVGMkk9')}}) Maciej Śmiałek
Poznań
POL
113.03
21 ({{getSeed('aWZ3Z0UzVi83V289')}}) Artur Bałdyga
Mosina
POL
108.61
22 ({{getSeed('REdOZmZyTUU2cUE9')}}) Sylwester Jagiełowicz
Zielona Góra
POL
104.42
23 ({{getSeed('d3hBVzdUS2YyZ0E9')}}) Przemysław Kucza
Gubin
POL
100.44
24 ({{getSeed('NlZlNjJZemVxVm89')}}) Dorota Grzechowiak
Poznań
POL
96.67
25 ({{getSeed('dDNCZERzL0IyRmM9')}}) Piotr Kieruzal
Poznań
POL
93.09
26 ({{getSeed('YkJTUkpqakY1c1U9')}}) Mateusz Szymkowiak
Poznań
POL
89.68
27 ({{getSeed('N21XN2JvSm1Idm89')}}) Kacper Czarnota
Poznań
POL
86.45
28 ({{getSeed('WncwYXU3L3V5VUE9')}}) Jakub Niklas
Bydgoszcz
POL
83.37
29 ({{getSeed('cTBNQVZNbFNzWXM9')}}) Bartłomiej Skąpski
Szamotuły
POL
80.44
30 ({{getSeed('cmEvdDBjN1JYR1U9')}}) Filip Stolecki
Poznań
POL
77.66
31 ({{getSeed('RFBBMUhERit2c1U9')}}) Karolina Kwaśniewska
Poznań
POL
75.00
32 ({{getSeed('cCtrN2dqMFJIakU9')}}) Adam Ripa
Świebodzin
POL
72.48
33 ({{getSeed('VmJHajFBQjF0K2c9')}}) Paweł Stolecki
Jaworzno
POL
70.07
34 ({{getSeed('ZURDYjlFVFNWNVE9')}}) Dominik Teszner
Suchy Las
POL
67.78
35 ({{getSeed('Y0c2VjVydlMyZlU9')}}) Leon Stolecki
Poznań
POL
65.59
36 ({{getSeed('cXpxcjRYeXJjTjQ9')}}) Katarzyna Bogdanowicz
Zielona Góra
POL
63.50
37 ({{getSeed('WFFXbVpZcHlzZms9')}}) Paweł Grala
Poznań
POL
61.51
38 ({{getSeed('ODRqWWdGbm8xbjg9')}}) Mikołaj Kołacki
Kościan
POL
59.61
39 ({{getSeed('UXI3T3huYWduT1E9')}}) Sergei Grishin
Poznań/Rosja
RUS
57.80