Malta Squash Cup B+

Data zawodów: 2018-06-30
Ranga: B+
Poziom: B0
Zawodników: 39
Typ zawodów: TURNIEJ
Kategoria: OPEN

1 ({{getSeed('TFJOSFd1dGVxOEU9')}}) Piëdro Schweertman
Falenty Nowe
NED
365.00
2 ({{getSeed('UDliL3lRY1BtRG89')}}) Edwin Clain
Creteil
FRA
302.86
3 ({{getSeed('U1o0YkszbnkvR2c9')}}) Konrad Tyma
Gorzów Wlkp.
POL
270.90
4 ({{getSeed('cWtWYnB4c0lMZXM9')}}) Kamil Dominiak
Warszawa
POL
248.90
5 ({{getSeed('WmFKMnQxN2MwTzQ9')}}) Andrzej Pyda
Poznań
POL
231.76
6 ({{getSeed('b0UreHBIc1BYY3M9')}}) Maciej Śmiałek
Poznań
POL
217.50
7 ({{getSeed('TGk1Z1dlRmJLYWM9')}}) Mateusz Mądry
Warszawa
POL
205.16
8 ({{getSeed('M1luTmdBQVkrL289')}}) Bartosz Przybylski
Poznań
POL
194.22
9 ({{getSeed('Qm42WnVjMVd5bTg9')}}) Piotr Kieruzal
Poznań
POL
184.36
10 ({{getSeed('cmJqUWlvZldiK1E9')}}) Karol Andrzejczak
Poznań
POL
175.35
11 ({{getSeed('enBLYUNqVzFTa1k9')}}) Michał Przytuła
Poznań
POL
167.06
12 ({{getSeed('eTJRSzQyZUx1TVU9')}}) Piotr Mikołajczak
Poznań
POL
159.39
13 ({{getSeed('MU9nZVd0NU0zTUE9')}}) Bartłomiej Słaboszewski
Łódź
POL
152.24
14 ({{getSeed('akNvZjQzeTVpNzg9')}}) Adam Ripa
Świebodzin
POL
145.56
15 ({{getSeed('WGM0Y21kakpSR1E9')}}) Natalia Ryfa
Poznań/Warszawa
POL
139.30
16 ({{getSeed('YlJzTk5KUjRDZGc9')}}) Robert Jesionek
Poznań
POL
133.41
17 ({{getSeed('VlBGZ2x0L1RuOW89')}}) Karina Tyma
Gorzów Wlkp.
POL
127.87
18 ({{getSeed('R2tFNWZ5K1NVSW89')}}) Sylwester Jagiełowicz
Zielona Góra
POL
122.64
19 ({{getSeed('MW1DMFVQT1dna009')}}) Mateusz Marcinkowski
Poznań
POL
117.70
20 ({{getSeed('VnE5MDA0aGl4SGs9')}}) Mateusz Szymkowiak
Poznań
POL
113.03
21 ({{getSeed('OWVNRWJJbVZDWUE9')}}) Piotr Dudek
Łódź
POL
108.61
22 ({{getSeed('QjcwTFpKMG9QNU09')}}) Kacper Czarnota
Poznań
POL
104.42
23 ({{getSeed('blpWOVUybWZMZ2s9')}}) Andrzej Rodzin
Wrocław
POL
100.44
24 ({{getSeed('UlQ1SUhlYkdaRUE9')}}) Szymon Sobków
Zielona Góra
POL
96.67
25 ({{getSeed('RXViY3BvLzIyaUU9')}}) Zuzanna Dominiak
Poznań
POL
93.09
26 ({{getSeed('TEo3ME1EVURvYzQ9')}}) Paweł Jabłoński
Luboń
POL
89.68
27 ({{getSeed('aWQ1allheGNraEU9')}}) Michał Wróblewski
Poznań
POL
86.45
28 ({{getSeed('OXB4VWtlV0dKbGs9')}}) Paweł Grala
Poznań
POL
83.37
29 ({{getSeed('TWRLZVZUNU1kbGc9')}}) Nazia Mohamed
Toruń
POL
80.44
30 ({{getSeed('UzUxeUUvT01zWUk9')}}) Nikodem Dziewiatowski
Szczytniki
POL
77.66
31 ({{getSeed('Q3lJQnB2RDFVMjA9')}}) Paweł Janiszewski
Łódź
POL
75.00
32 ({{getSeed('aHFtcXQwbzNNS3M9')}}) Tomasz Peukert
Poznań
POL
72.48
33 ({{getSeed('aFVaK3pQM1k3aDQ9')}}) Krzysztof Bogacz
Poznań
POL
70.07
34 ({{getSeed('SmtwRkJReFBPVXM9')}}) Bartosz Bednarek
Poznań
POL
67.78
35 ({{getSeed('dWpCeEpPdkpGNUU9')}}) Maksymilian Celm
Puszczykowo
POL
65.59
36 ({{getSeed('UlZpTjV4U00yMTQ9')}}) Karol Słomski
Poznań
POL
63.50
37 ({{getSeed('K1RNQnZvcjJjM1E9')}}) Karolina Kwaśniewska
Poznań
POL
61.51
38 ({{getSeed('enVTVnJCS2RobDA9')}}) Arkadiusz Rembowiecki
Zielona Góra
POL
59.61
39 ({{getSeed('dWY4TEkwSHdRV0k9')}}) Barbara Chwiałkowska
Zielona Góra
POL
57.80