Turniej Weselny Agnieszki i Damiana

Data zawodów: 2018-10-13
Ranga: B+
Poziom: B3
Zawodników: 35
Typ zawodów: TURNIEJ
Kategoria: OPEN

1 ({{getSeed('K3djN0pCYWp4MnM9')}}) Damian Choma
Wrocław
POL
230.00
2 ({{getSeed('U05Qd3FLZk9RZk09')}}) Alan Draus
Wałbrzych
POL
190.84
3 ({{getSeed('V0UxZFZsRkl5T1E9')}}) Adrian Fulneczek
Branice
POL
170.70
4 ({{getSeed('ZDlZVTRnWlhtLzA9')}}) Damian Gotówko
Wałbrzych
POL
156.84
5 ({{getSeed('dzRnZmZ3T0lmek09')}}) Jakub Głębocki
Wrocław
POL
146.04
6 ({{getSeed('MHdocU5LMkE4dlE9')}}) Marcin Żak
Wrocław
POL
137.05
7 ({{getSeed('U0RsUThubWFLczQ9')}}) Andrzej Rodzin
Wrocław
POL
129.28
8 ({{getSeed('eWFaaVcrY3NQQjA9')}}) Jacek Kowalewski
Wrocław
POL
122.39
9 ({{getSeed('ZGhSQnQyUFk0MEU9')}}) Bartłomiej Więcław
Wrocław
POL
116.17
10 ({{getSeed('bVVWdWZITHVwM3c9')}}) Jakub Zalewski
Wrocław
POL
110.50
11 ({{getSeed('R2M2VHQrU0hkUHc9')}}) Mariusz Franuszkiewicz
Boguszów-Gorce
POL
105.27
12 ({{getSeed('NEMrUmswY05mdjg9')}}) Łukasz Szkuta
Lubin
POL
100.44
13 ({{getSeed('TlFvM1FVS1ZoL0E9')}}) Marek Gajewski
Poznań
POL
95.93
14 ({{getSeed('RGNpNUNqVEVSVms9')}}) Agnieszka Czarzasta
Wałbrzych
POL
91.72
15 ({{getSeed('d3F3L0EyV084cWc9')}}) Artur Sztajnic
Wałbrzych
POL
87.78
16 ({{getSeed('T096Z01LYUpnUTg9')}}) Marcin Kleczyński
Lubin
POL
84.07
17 ({{getSeed('aWJZVTNkK3BqVU09')}}) Grzegorz Wojciechowski
Wałbrzych
POL
80.57
18 ({{getSeed('SUxPVzZzeHVtRlE9')}}) Adam Hryń
Wałbrzych
POL
77.28
19 ({{getSeed('M2o3UXpxZHdlU1U9')}}) Marcin Wysoczański
Wałbrzych
POL
74.17
20 ({{getSeed('Rm1aWE9MQmVGZlU9')}}) Kacper Zawadzki
Wałbrzych
POL
71.22
21 ({{getSeed('NVFIdDBvQzhTUEU9')}}) Marek Łabaniec
Szczawno-Zdrój
POL
68.44
22 ({{getSeed('SGkvYzJuaXo2VUE9')}}) Michał Majczak
Szczawno Zdrój
POL
65.80
23 ({{getSeed('VDFkSkdxMFByQkU9')}}) Krzysztof Gaborski
Wałbrzych
POL
63.29
24 ({{getSeed('ZWYzN3hBWlRNM1U9')}}) Mariusz Czajkowski
Wałbrzych
POL
60.91
25 ({{getSeed('T1E5MG5aZVZnbDQ9')}}) Łukasz "Kosiara" Szmańda
Wałbrzych
POL
58.66
26 ({{getSeed('d0MrQ2NIWksvMFE9')}}) Marcin Olbryk
Wałbrzych
POL
56.51
27 ({{getSeed('eTE2TUtuWlJsT009')}}) Maciej Pałac
Kamienna Góra
POL
54.47
28 ({{getSeed('azdmekF4MDVIak09')}}) Krzysztof Grajczyk
Jedlina-Zdrój
POL
52.54
29 ({{getSeed('NnNVQWtSZVQxZmc9')}}) Kamila Majewska
Wałbrzych
POL
50.69
30 ({{getSeed('WWNXeHZsNlNCdWM9')}}) Marcin Antkowiak
Wałbrzych
POL
48.93
31 ({{getSeed('bVhHWTE1NmYyWTg9')}}) Michał Pogoda
Boguszów-Gorce
POL
47.26
32 ({{getSeed('VWR1R1NEU1c1eUE9')}}) Krzysztof Krawczyk
Wałbrzych
POL
45.67
33 ({{getSeed('OTNwYTYxUlo5dVE9')}}) Mirella Nowak
Wałbrzych
POL
44.15
34 ({{getSeed('ZnhuelpQQ0l2UzA9')}}) Radosław Surówka
Wałbrzych
POL
42.71
35 ({{getSeed('VXgwUmpsWVgwV0k9')}}) Daniel Wymysłowski
Szczawno-Zdrój
POL
41.33