Halloweenowe C

Data zawodów: 2018-10-31
Ranga: C
Poziom: C
Zawodników: 38
Typ zawodów: TURNIEJ
Kategoria: OPEN

1 ({{getSeed('bzl5S3FRZTFQcnM9')}}) Krzysztof Chodorowski
Oleśnica
POL
100.00
2 ({{getSeed('QjNYZ3lXZWxpK0k9')}}) Marcel Benko
Wrocław
POL
82.97
3 ({{getSeed('aXpWK1Uxcm1rQmM9')}}) Anatolii Gabuza
Wrocław
ROU
74.22
4 ({{getSeed('dkFNcnRiRVE0YjA9')}}) Sebastian Drobnica
Wrocław
POL
68.19
5 ({{getSeed('N1RyQ2JjVXZQYkk9')}}) Krzysztof Wystemp
Wrocław
POL
63.50
6 ({{getSeed('d1N6cENZbFJOL009')}}) Artur Godbole
Wrocław
POL
59.59
7 ({{getSeed('aG40U1FqYlZxYW89')}}) Konrad Janik
Wrocław
POL
56.21
8 ({{getSeed('WXJDYy9nZjk4d0k9')}}) Mariusz Majewski
Wrocław
POL
53.21
9 ({{getSeed('NnRDTzI1amFTU2M9')}}) Michał Regulski
Ślęza
POL
50.51
10 ({{getSeed('U09aRC9sNVR0N3M9')}}) Marek Karaśkiewicz
Wrocław
POL
48.04
11 ({{getSeed('MXc3WGtxK3RseVE9')}}) Arkadiusz Sprycha
Wrocław
POL
45.77
12 ({{getSeed('TjhROHNZUU43Y2M9')}}) Anna Pozlewicz
Wrocław
POL
43.67
13 ({{getSeed('dExnNkd4WlFGQUE9')}}) Bartosz Kolasa
Jelenia Góra
POL
41.71
14 ({{getSeed('V00rNWtHWFgzdEE9')}}) Remigiusz Klein
Wrocław
POL
39.88
15 ({{getSeed('Y0kzZzhZeS90NUU9')}}) Grzegorz Karliński
Wrocław
POL
38.16
16 ({{getSeed('MWI4aEo5Y2tQSlE9')}}) Marcin Szlązak
Wrocław
POL
36.55
17 ({{getSeed('MlU1allnZG1PZ3c9')}}) Mariusz Piotrowski
Leżajsk
POL
35.03
18 ({{getSeed('TnZiVk1pTWdJSDQ9')}}) Tomasz Kondel
Wrocław
POL
33.60
19 ({{getSeed('QkZmVTFVaGI2RW89')}}) Dawid Kwaśnik
Wrocław
POL
32.25
20 ({{getSeed('bmhqUU02N0FJMlU9')}}) Krzysztof Moczulski
Oleśnica
POL
30.97
21 ({{getSeed('dml2ZW8xbHQ4blE9')}}) Piotr Kwiatkowski
Wrocław
POL
29.76
22 ({{getSeed('Rjd2YlFXYmdsUk09')}}) Przemysław Zawierucha
Boguszyce
POL
28.61
23 ({{getSeed('TldJMnEvZ0NhdXc9')}}) Marcin Iwaniec
www.bo5.pl
POL
27.52
24 ({{getSeed('cFR0N01IM011eXc9')}}) Bartosz Śluzar
Wysoka
POL
26.48
25 ({{getSeed('ZHYzV1F5Y3VIMnc9')}}) Marcin Kokoszka
Wrocław
POL
25.50
26 ({{getSeed('ZkFSeGhpUUtGM3M9')}}) Tomasz Piekarski
Kiełczów
POL
24.57
27 ({{getSeed('UWE4WkJMdGM0MHM9')}}) Magdalena Paździor
Nisko
POL
23.68
28 ({{getSeed('Mmhlenc2UVNlcDg9')}}) Filip Doliński
Łódź
POL
22.84
29 ({{getSeed('U3l1dzJCWXVaalE9')}}) Grzegorz Pawliński
Wrocław
POL
22.04
30 ({{getSeed('bkVmWXJIVFR6eG89')}}) Aneta Filipczak
Łódź
POL
21.28
31 ({{getSeed('YmJDZEdWbnd6dFE9')}}) Paweł Romanowski
Wrocław
POL
20.55
32 ({{getSeed('MW1id25rVWNyaHM9')}}) Filip Korpalski
Wrocław
POL
19.86
33 ({{getSeed('TnBRNUppTUFOK2c9')}}) Michał Prask
Wrocław
POL
19.20
34 ({{getSeed('dG81NXFPZVpkeGM9')}}) Anna Jabłońska
Wrocław
POL
18.57
35 ({{getSeed('NzRmUXBkYy9ZZkU9')}}) Anna Wiciński
Długołęka
POL
17.97
36 ({{getSeed('WXU1dHVvVDFnMDg9')}}) Aleksandra Perzanowska
Wrocław
POL
17.40
37 ({{getSeed('TmtMVnpobzFpalk9')}}) Małgorzata Głowiak
Wrocław
POL
16.85
38 ({{getSeed('VHRqMnQxc2tRVmM9')}}) Urszula Chodorska
Wrocław
POL
16.33