Malta Squash Cup B+

Data zawodów: 2018-11-10
Ranga: B+
Poziom: B1
Zawodników: 40
Typ zawodów: TURNIEJ
Kategoria: OPEN
Wyniki: Drabinki

1 ({{getSeed('eCt6K25CVE52SHM9')}}) Dariusz Filipowski
Śrem
POL
320.00
2 ({{getSeed('OURHOCtNQnk0cUk9')}}) Michał Przytuła
Poznań
POL
265.52
3 ({{getSeed('NWp3UzZvR29VRlk9')}}) Piotr Hełminiak
Bydgoszcz
POL
237.50
4 ({{getSeed('RnEwdXVoZUNNUGc9')}}) Przemysław Gnitecki
Warszawa
POL
218.21
5 ({{getSeed('VHllV1RmZkY0ems9')}}) Karol Andrzejczak
Poznań
POL
203.19
6 ({{getSeed('bTRVbS9tQlQrd0E9')}}) Bartłomiej Słaboszewski
Łódź
POL
190.68
7 ({{getSeed('R2Rxa1Z4TDZvanc9')}}) Maciej Śmiałek
Poznań
POL
179.87
8 ({{getSeed('eVJVRXV0SUFuZGM9')}}) Kamil Przybitkowski
Bydgoszcz
POL
170.28
9 ({{getSeed('WldjQXhiR2laTk09')}}) Bartosz Górzyński
Łódź
POL
161.63
10 ({{getSeed('anJ5UVUrT1M3N009')}}) Tomasz Peukert
Poznań
POL
153.73
11 ({{getSeed('dUpTZHc5bWZvdjA9')}}) Grzegorz Mikuła
Poznań
POL
146.47
12 ({{getSeed('aWJLOGEweVE1SzA9')}}) Adrian Fulneczek
Branice
POL
139.74
13 ({{getSeed('SFBxMFRTanhQRjA9')}}) Paweł Jabłoński
Luboń
POL
133.47
14 ({{getSeed('d1dnVUxUMUVuckE9')}}) Jakub Stachurski
Szczecin
POL
127.61
15 ({{getSeed('Ulp0K1liZ2hPeHc9')}}) Adam Kroll
Bydgoszcz
POL
122.12
16 ({{getSeed('eXZkMmdvNWZURlU9')}}) Paweł Włodarczyk
Czerwonak
POL
116.96
17 ({{getSeed('aGU3Q2x1WHNwVms9')}}) Mateusz Osojca
Szczecin
POL
112.10
18 ({{getSeed('a1EwUGx6YzA5dVU9')}}) Artur Bałdyga
Mosina
POL
107.52
19 ({{getSeed('d0trTXV5cDUxVnM9')}}) Przemysław Kucza
Gubin
POL
103.19
20 ({{getSeed('WUN0UkdwWFU1TVU9')}}) Adam Ripa
Świebodzin
POL
99.09
21 ({{getSeed('Y2JTTVZva3lldm89')}}) Piotr Szymaczek
Bogucin
POL
95.22
22 ({{getSeed('ZDVZTGVaSy9VN2c9')}}) Leon Stolecki
Poznań
POL
91.54
23 ({{getSeed('VloreVlwQnY1TTA9')}}) Michał Bakulski
Reda
POL
88.06
24 ({{getSeed('Wnhyd0VCaE5ENVE9')}}) Jakub Dyczkowski
Poznań
POL
84.75
25 ({{getSeed('NnVNMElIV2ErVHc9')}}) Arkadiusz Rembowiecki
Zielona Góra
POL
81.61
26 ({{getSeed('RlFreHJhWnlqSms9')}}) Bartosz Bednarek
Poznań
POL
78.63
27 ({{getSeed('L2VkVTFNOGtvNW89')}}) Łukasz Sawicki
Zielona Góra
POL
75.79
28 ({{getSeed('R1RoRHlSOG5xWGc9')}}) Szymon Cendal
Brodowo
POL
73.09
29 ({{getSeed('czZGVDIxWXYrakE9')}}) Bartłomiej Skąpski
Szamotuły
POL
70.53
30 ({{getSeed('b2NUTEczays0SGc9')}}) Kacper Czarnota
Poznań
POL
68.08
31 ({{getSeed('N2dnUkszUGc1bFU9')}}) Katarzyna Bogdanowicz
Zielona Góra
POL
65.76
32 ({{getSeed('dDkwNmtYejJkTzA9')}}) Filip Stolecki
Poznań
POL
63.54
33 ({{getSeed('ZFRXTkxCMnlWWEk9')}}) Maksymilian Celm
Puszczykowo
POL
61.43
34 ({{getSeed('aFVSUlpOMEdxdkE9')}}) Marek Jurkiewicz
Poznań
POL
59.42
35 ({{getSeed('R3JWQlBLQW55cFE9')}}) Tomasz Kubiak
Brzostów
POL
57.50
36 ({{getSeed('NHZsaXdaeEF1NE09')}}) Filip Słomski
Chełmża
POL
55.67
37 ({{getSeed('RVZCMXZGNWVFQnc9')}}) Marek Hetman
Konin
POL
53.93
38 ({{getSeed('WklHMS84UDZwd0E9')}}) Filip Bakulski
Reda
POL
52.27
39 ({{getSeed('VkpZL3kvSUJwOEk9')}}) Karol Słomski
Poznań
POL
50.68
40 ({{getSeed('ellCQXFLZTZoUFU9')}}) Maciej Brzeski
Palędzie
POL
49.16