9 Urodziny Squash Club Wałbrzych

Data zawodów: 2019-02-23
Ranga: B+
Poziom: B3
Zawodników: 32
Typ zawodów: TURNIEJ
Kategoria: OPEN

1 ({{getSeed('dHhLcy80bFp3N2s9')}}) Dawid Wilas
Bolesławiec
POL
230.00
2 ({{getSeed('ZG5PTzgzUUkyTmM9')}}) Norbert Stolicki
Bolesławiec
POL
190.84
3 ({{getSeed('ZmlxOXVuRHFqVDQ9')}}) Łukasz Szkuta
Lubin
POL
170.70
4 ({{getSeed('eGZVZHpwdHd4dUE9')}}) Damian Gotówko
Wałbrzych
POL
156.84
5 ({{getSeed('ZW1GWE1mZUdmaVE9')}}) Alan Draus
Wałbrzych
POL
146.04
6 ({{getSeed('dnBQTkFja1VSM1U9')}}) Bartłomiej Więcław
Wrocław
POL
137.05
7 ({{getSeed('b0NJcGZPYzQ4ZVE9')}}) Grzegorz Wojciechowski
Wałbrzych
POL
129.28
8 ({{getSeed('ako2dXlVRUZLSms9')}}) Piotr Chlebowicz
Gorzów Wielkopolski
POL
122.39
9 ({{getSeed('UjhzZDd1cHBwV2s9')}}) Michał Parpura
Bolesławiec
POL
116.17
10 ({{getSeed('Ulp4Vnp3TlpqQ0k9')}}) Agnieszka Czarzasta
Wałbrzych
POL
110.50
11 ({{getSeed('akFWZCtwMFV0dEE9')}}) Michał Blinstrub
Wałbrzych
POL
105.27
12 ({{getSeed('ZjFRQi9pRFdyemM9')}}) Marcin Wysoczański
Wałbrzych
POL
100.44
13 ({{getSeed('a3pCMk96bTFHMlk9')}}) Artur Sztajnic
Wałbrzych
POL
95.93
14 ({{getSeed('cm05MXJPTzl2eHM9')}}) Kamila Wilas
Nowogrodziec
POL
91.72
15 ({{getSeed('WnREMjhOSVNValE9')}}) Mariusz Franuszkiewicz
Boguszów-Gorce
POL
87.78
16 ({{getSeed('ZGlwVXpoK3ZNNnM9')}}) Piotr Kowalski
Bolesławiec
POL
84.07
17 ({{getSeed('QXV5anloajVNTVU9')}}) Adam Hryń
Wałbrzych
POL
80.57
18 ({{getSeed('dVdiS2sxbk9ZcGM9')}}) Krzysztof Pawłowski
Wałbrzych
POL
77.28
19 ({{getSeed('anFBZHYzUjZnbFk9')}}) Marek Łabaniec
Szczawno-Zdrój
POL
74.17
20 ({{getSeed('VXVCWERCN3BVZWM9')}}) Michał Pogoda
Boguszów-Gorce
POL
71.22
21 ({{getSeed('bmZRYkJXRXVyS1k9')}}) Marcin Olbryk
Wałbrzych
POL
68.44
22 ({{getSeed('Q1Uwb1BMcEVBN3M9')}}) Piotr Pietrzyk
Wałbrzych
POL
65.80
23 ({{getSeed('NWpEclVaamsvRFk9')}}) Igor Lewkowicz
Boguszów-Gorce
POL
63.29
24 ({{getSeed('SXBPVlpNYUorVms9')}}) Robert Zgodziński
Bolesławiec
POL
60.91
25 ({{getSeed('N1lKejJHcUd5ZVU9')}}) Beata Kozłowska
Raciborowice
POL
58.66
26 ({{getSeed('bFRzclpOajdyT0E9')}}) Patrycja Kirszenstein
Wałbrzych
POL
56.51
27 ({{getSeed('S0dkSFdEQWlqZjA9')}}) Daniel Wymysłowski
Szczawno-Zdrój
POL
54.47
28 ({{getSeed('SXV0WDlZSFRjc0E9')}}) Sylwia Jabłońska
Wałbrzych
POL
52.54
29 ({{getSeed('MVJOcWdQTW9leVE9')}}) Mariusz Czajkowski
Wałbrzych
POL
50.69
30 ({{getSeed('Mk1GMER0T0R0THM9')}}) Zbigniew Surowiec
Boguszów-Gorce
POL
48.93
31 ({{getSeed('eWVqbUZYa0pKbGs9')}}) Bartosz Leśniak
Pisarzowice
POL
47.26
32 ({{getSeed('bEp0UkVZM3k0SDQ9')}}) Łukasz Kozłowski
Wałbrzych
POL
45.67