11 Punkt Open Kat.B+

Data zawodów: 2019-04-19
Ranga: B+
Poziom: B2
Zawodników: 33
Typ zawodów: TURNIEJ
Kategoria: OPEN

1 ({{getSeed('eHpJR0h1Q240Q0U9')}}) Kamil Przybitkowski
Bydgoszcz
POL
275.00
2 ({{getSeed('V0xvUFNRcFNVTTQ9')}}) Dariusz Filipowski
Śrem
POL
228.18
3 ({{getSeed('WXNGS0daVXBHOHc9')}}) Kamil Dominiak
Warszawa
POL
204.10
4 ({{getSeed('TnpFOWRDK0tyYjg9')}}) Andrzej Pyda
Poznań
POL
187.53
5 ({{getSeed('c2prTU12TzcwQms9')}}) Tomasz Peukert
Poznań
POL
174.61
6 ({{getSeed('alhIemw2UEIveU09')}}) Piotr Kieruzal
Poznań
POL
163.87
7 ({{getSeed('c3JGY01KSHczdGs9')}}) Grzegorz Mikuła
Poznań
POL
154.57
8 ({{getSeed('TXdSaEJ0WWhWTk09')}}) Piotr Hełminiak
Bydgoszcz
POL
146.33
9 ({{getSeed('WkJoNTJ0dTI1Ymc9')}}) Krzysztof Czarnota
Poznań
POL
138.90
10 ({{getSeed('QXUzVllERFdWVHM9')}}) Kinga Szymaniak
Poznań
POL
132.12
11 ({{getSeed('UGk0S01ndWloSEE9')}}) Łukasz Chalimoniuk
Piła
POL
125.87
12 ({{getSeed('b1cvL0FsOUdJcEE9')}}) Maciej Brzeski
Palędzie
POL
120.09
13 ({{getSeed('ZjVPZlBpV2dPU0k9')}}) Mariusz Chalimoniuk
Piła
POL
114.70
14 ({{getSeed('QStpVHptcDZQeEk9')}}) Szymon Cendal
Brodowo
POL
109.67
15 ({{getSeed('ZnBwN1I3cnpESnc9')}}) Paweł Jabłoński
Luboń
POL
104.95
16 ({{getSeed('UWdUWFRRcEtYUVE9')}}) Dominika Lubińska
Luboń
POL
100.51
17 ({{getSeed('aEMvTWpSVHlqZXM9')}}) Michał Hoffmann
Śrem
POL
96.34
18 ({{getSeed('MmJFTW95M3NEbWM9')}}) Maksymilian Makowski
Gdańsk
POL
92.40
19 ({{getSeed('TGJnbzgzQUFneGs9')}}) Jakub Staszkiewicz
Warszawa
POL
88.68
20 ({{getSeed('c2hLR0cyaCtjU2c9')}}) Marcin Krymarys
Kalisz
POL
85.16
21 ({{getSeed('RDBDamNwZW52T2s9')}}) Gaspar Rybaczewski
Poznań
POL
81.83
22 ({{getSeed('VnkzTSt0WUpXZmc9')}}) Aleksandra Surdziel
Poznań
POL
78.67
23 ({{getSeed('cndXcU4vVkNHekk9')}}) Marcin Kempka
Poznań
POL
75.68
24 ({{getSeed('ZzVrWndROUErVVU9')}}) Sergei Grishin
Poznań
RUS
72.83
25 ({{getSeed('bUhhbURTZXFNd3c9')}}) Bartosz Bednarek
Poznań
POL
70.13
26 ({{getSeed('RWxwK05tZmVQYUE9')}}) Mariusz Figurski
Kaczory
POL
67.57
27 ({{getSeed('cWdHUmFCVytLV1k9')}}) Paweł Makowski
Gdańsk
POL
65.13
28 ({{getSeed('aGtkOFltbXRGRnM9')}}) Adam Ripa
Świebodzin
POL
62.81
29 ({{getSeed('U0psNWdGZ1ArcWM9')}}) Daniel Gandecki
Poznań
POL
60.61
30 ({{getSeed('dGpHSFlPaXIyYVE9')}}) Sylwester Jagiełowicz
Zielona Góra
POL
58.51
31 ({{getSeed('Z1hoMGZWMzV5V2c9')}}) Jakub Świątkowski
Przeźmierowo
POL
56.51
32 ({{getSeed('VXBQSml4L3YycFU9')}}) Bartłomiej Skąpski
Szamotuły
POL
54.61
33 ({{getSeed('MUtqc1BIcjhTdm89')}}) Agata Wawrzynowicz
Śrem
POL
52.79