Granie na Szklanym Korcie kat. C

Data zawodów: 2019-06-21
Ranga: C
Poziom: C
Zawodników: 32
Typ zawodów: TURNIEJ
Kategoria: OPEN

1 ({{getSeed('bVA1QzBaYmNJdTg9')}}) Radosław Rewaj
Wrocław
POL
100.00
2 ({{getSeed('VnZFdnZ1b0RCZzg9')}}) Maciej Kędzia
Głogów
POL
82.97
3 ({{getSeed('Z3d5MnY2ZVdqOHc9')}}) Mateusz Wróbel
Wrocław
POL
74.22
4 ({{getSeed('ZzB6M2Y2RE5xWUU9')}}) Sebastian Drobnica
Wrocław
POL
68.19
5 ({{getSeed('VE9qTFdBd0QxVEE9')}}) Konrad Janik
Wrocław
POL
63.50
6 ({{getSeed('QkRQYXoxODdQQ009')}}) Anatolii Gabuza
Wrocław
ROU
59.59
7 ({{getSeed('TXczcjdhZ0RNSlU9')}}) Grzegorz Pawliński
Wrocław
POL
56.21
8 ({{getSeed('WGxlSmxxb01qd1U9')}}) Cezary Łukaszewicz
Wrocław
POL
53.21
9 ({{getSeed('cVRwc1hJcUhUSTA9')}}) Marek Kosterski
Wrocław
POL
50.51
10 ({{getSeed('NGxUR2hSbC9TdVU9')}}) Sławomir Gora
Kiełczów
POL
48.04
11 ({{getSeed('ZTNqckxJRTFDU1U9')}}) Bartosz Woźniak
Wrocław
POL
45.77
12 ({{getSeed('a05xclVEY1hyNWM9')}}) Krzysztof Moczulski
Oleśnica
POL
43.67
13 ({{getSeed('b0NabHFQWDVUd3M9')}}) Jakub Gierłachowski
Wrocław
POL
41.71
14 ({{getSeed('QktCamNQS09WbWM9')}}) Grzegorz Karliński
Wrocław
POL
39.88
15 ({{getSeed('YS9Wb3JyYUtScEk9')}}) Filip Korpalski
Wrocław
POL
38.16
16 ({{getSeed('NE5vS2cxeDVUaEk9')}}) Przemysław Łukaszuk
Wrocław
POL
36.55
17 ({{getSeed('K3Fsei9UNWpjeXc9')}}) Igor Waniak
Wrocław
POL
35.03
18 ({{getSeed('bkFoNDBSOFJXMkU9')}}) Jacek Tłuszcz
Głogów
POL
33.60
19 ({{getSeed('cHVYMllKUG5NNDA9')}}) Arkadiusz Sprycha
Wrocław
POL
32.25
20 ({{getSeed('QkVwOUVzRDVoYVk9')}}) Jakub Zimny
Wrocław
POL
30.97
21 ({{getSeed('cmRFSExDckY1c0k9')}}) Marcin Szlązak
Wrocław
POL
29.76
22 ({{getSeed('ODlZcTBxTzg2SkU9')}}) Przemysław Zawierucha
Boguszyce
POL
28.61
23 ({{getSeed('MEhZSkJMY1I5VFk9')}}) Kamil Śliwa
Siechnice
POL
27.52
24 ({{getSeed('dzBFWW1wK2pJRzQ9')}}) Bartosz Okorowski
Brzezia Łąka
POL
26.48
25 ({{getSeed('NFo4cHBSc3B4UFk9')}}) Łukasz Dąbrowski
Wrocław
POL
25.50
26 ({{getSeed('SmMrUmw5bTgxcEk9')}}) Marcin Kudla
Wrocław
POL
24.57
27 ({{getSeed('VFBINnErZllSM1U9')}}) Paweł Romanowski
Wrocław
POL
23.68
28 ({{getSeed('Slg2aGhJUHNPcUE9')}}) Damian Leś
Nowogrodziec
POL
22.84
29 ({{getSeed('WnJBQzBnQisvMm89')}}) Kacper Mirecki
Oleśnica
POL
22.04
30 ({{getSeed('eE1Wd0s5U2hnOGs9')}}) Robert Zgodziński
Bolesławiec
POL
21.28
31 ({{getSeed('blVTeGFTOFZrZDg9')}}) Piotr Stojanowicz
Ząbkowice Śląskie
POL
20.55
32 ({{getSeed('c0VCWlo2T1JrRkk9')}}) Paweł Dac
Wrocław
POL
19.86