II Indywidualne Mistrzostwa Śląska

Data zawodów: 2019-08-31
Ranga: B+
Poziom: B2
Zawodników: 45
Typ zawodów: TURNIEJ
Kategoria: OPEN

1 ({{getSeed('eEk2RGU4d2lRV2M9')}}) Jakub Pytlowany
Kraków
POL
275.00
2 ({{getSeed('eU95dFhEaFVCYms9')}}) Mateusz Kotra
Rzeszów
POL
228.18
3 ({{getSeed('QTBVNmJVdnhyb2M9')}}) Jakub Wasilewski
Zabrze
POL
204.10
4 ({{getSeed('SGJ2UkhMSTgwSTA9')}}) Wojciech Wycisło
Łaziska Górne
POL
187.53
5 ({{getSeed('R1V5OC9OSklqZmM9')}}) Jakub Gogol
Żory
POL
174.61
6 ({{getSeed('MjdURzBqSnl0TVE9')}}) Wojciech Gorczycki
Tychy
POL
163.87
7 ({{getSeed('eUNSeTJyTk1qUjA9')}}) Tomasz Wilczyński
Kraków
POL
154.57
8 ({{getSeed('N3VoMVd4OFEzaFE9')}}) Kajetan Lipski
Bielsko-Biała
POL
146.33
9 ({{getSeed('R1gvM2Q5Y0VmL1k9')}}) Marcin Kozik
Zabrze
POL
138.90
10 ({{getSeed('alh1UGJZWFJEN2c9')}}) Maciej Stypa
Kraków
POL
132.12
11 ({{getSeed('UStvZW9IZ2trMEE9')}}) Rafał Rygielski
Sosnowiec
POL
125.87
12 ({{getSeed('ZmR2VDdJTzNCR0k9')}}) Bartosz Świeca
Gliwice
POL
120.09
13 ({{getSeed('ZDdSbUxqUjl2TUk9')}}) Aleš Kubíček
Rychvald
CZE
114.70
14 ({{getSeed('Zno2NlVyeWN5V009')}}) Mateusz Nieznański
Katowice
POL
109.67
15 ({{getSeed('SDhNa3d1b2NhNGc9')}}) Piotr Lupa
Gliwice
POL
104.95
16 ({{getSeed('NWJ6b0hvN04vZ2c9')}}) Roman Kujawa
Trinec
CZE
100.51
17 ({{getSeed('YjFpTzdkYlptOEU9')}}) Maciej Kliś
Łodygowice
POL
96.34
18 ({{getSeed('aytyNmdDbmgvWmc9')}}) Mateusz Wicher
Jaworzno
POL
92.40
19 ({{getSeed('MWdRQnpLQXorcU09')}}) Tomasz Jagiełło
Cieszyn
POL
88.68
20 ({{getSeed('dVVWNlBPWDNpOG89')}}) Tomasz Supeł
Łódź
POL
85.16
21 ({{getSeed('RUVLZGZuY25KaU09')}}) Wojciech Krasucki
Rybnik
POL
81.83
22 ({{getSeed('MzlNdWFjdnI0cmc9')}}) Piotr Szczygieł
Katowice
POL
78.67
23 ({{getSeed('WWg5ZEFUTVZaYm89')}}) Michał Borg
Tychy
POL
75.68
24 ({{getSeed('K3NsQVBvdlBpOVU9')}}) Michał Szymczyk
Oświęcim
POL
72.83
25 ({{getSeed('eDNXc3YvU01WK009')}}) Roman Moravec
Trinec
CZE
70.13
26 ({{getSeed('RldIanVZMnpJbmc9')}}) Mateusz Świerzyński
Jastrzębie-Zdrój
POL
67.57
27 ({{getSeed('OE41TUozd0YrVnc9')}}) Łukasz Ratka
Zabrze
POL
65.13
28 ({{getSeed('NmVLZCsvSHhqVzg9')}}) Aleksander Kozik
Zabrze
POL
62.81
29 ({{getSeed('enJHZUs0Zmwxems9')}}) Maksymilian Makowski
Gdańsk
POL
60.61
30 ({{getSeed('TXBQdEYxM210OEU9')}}) Łukasz Piasecki
Bytom
POL
58.51
31 ({{getSeed('bjZ3UEsrTnVuaGc9')}}) Łukasz Patałąg
Imielin
POL
56.51
32 ({{getSeed('REFaV2NBTUdxOWs9')}}) Łukasz Warzecha
Orzesze
POL
54.61
33 ({{getSeed('bDE4Y0pMTFdaeVE9')}}) Piotr Jaszczurowski
Bielsko-Biała
POL
52.79
34 ({{getSeed('MzdHU042c0tuU289')}}) Adrian Janik
Katowice
POL
51.06
35 ({{getSeed('VGNRdmNYLytFNTA9')}}) Marcin Nieradzik
Żory
POL
49.42
36 ({{getSeed('U2NIMUQ1YlA5RTA9')}}) Krzysztof Gulowaty
Bytom
POL
47.84
37 ({{getSeed('cE13QnNlODNESVk9')}}) Pavel Ciganek
Ostrava Poruba
CZE
46.35
38 ({{getSeed('ZVJuYTluTXEyUzQ9')}}) Daniel Hałuza
Jastrzębie Zdrój
POL
44.92
39 ({{getSeed('MmJLSitHVURQdUE9')}}) Krzysztof Urbański
Woźniki
POL
43.55
40 ({{getSeed('NVUwQzZXK0RpNWc9')}}) Michał Grzędziński
Będzin
POL
42.25
41 ({{getSeed('SGxlSFRZSWJ2UDQ9')}}) Dawid Zięba
Jastrzębie-Zdrój
POL
41.01
42 ({{getSeed('RUMvejJoclVsd0E9')}}) Przemysław Grzybek
Bielsko-Biała
POL
39.82
43 ({{getSeed('VzMrcVlhOWNZam89')}}) Stefan Ociepka
Siemianowice Śląskie
POL
38.68
44 ({{getSeed('dWZzaTFubG5nOXc9')}}) Tomasz Figura
Bielsko-Biała
POL
37.60
45 ({{getSeed('NzdZOFJ3bjY0SnM9')}}) Adam Pindur
Bytom
POL
36.57