IV Urodziny Good Luck Club Squash Gdynia

Data zawodów: 2019-11-16
Ranga: B+
Poziom: B4
Zawodników: 35
Typ zawodów: TURNIEJ
Kategoria: OPEN

1 ({{getSeed('MkxmcEUzWjBGSGs9')}}) Bartosz Paczesny
Gdynia
POL
185.00
2 ({{getSeed('QjNSUlI0VzN3bWM9')}}) Wojciech Stasiak
Gdynia
POL
153.50
3 ({{getSeed('RDQ2NVBGU3hQNVk9')}}) Przemysław Kucza
Gubin
POL
137.31
4 ({{getSeed('QlV2R3ZqRFZlS0k9')}}) Nazia Mohamed
Toruń
POL
126.15
5 ({{getSeed('UWNMZDZTcXRpRWs9')}}) Michał Bakulski
Reda
POL
117.47
6 ({{getSeed('RnUxSWxQTkgyczQ9')}}) Krzysztof Parciak
Olsztyn
POL
110.24
7 ({{getSeed('WEY3QXowSWlzdWc9')}}) Mirosław Orzoł
Gdynia
POL
103.99
8 ({{getSeed('Rm9oWEhZYjBrQW89')}}) Szymon Sobków
Zielona Góra
POL
98.44
9 ({{getSeed('M3JrRUFYUUpaRHM9')}}) Andrzej Gidziński
Gdańsk
POL
93.44
10 ({{getSeed('a0NDRWJIOE1seUU9')}}) Piotr Pawłowski
Trąbki Wielkie
POL
88.88
11 ({{getSeed('WjNJMWtidFBuZkU9')}}) Artur Wójcik
Gdańsk
POL
84.68
12 ({{getSeed('MkFpQm5sb3JrM2M9')}}) Paweł Makowski
Gdańsk
POL
80.79
13 ({{getSeed('NWZacWJ4SS9qSDA9')}}) Michał Kowaliński xx
Koleczkowo
POL
77.16
14 ({{getSeed('OXY1MmVyOXU0TTA9')}}) Grzegorz Pacuła
Gdańsk
POL
73.78
15 ({{getSeed('eHp0WnBFQ0FUbGM9')}}) Marcin Rakocki
Gdynia
POL
70.60
16 ({{getSeed('ODBvVTcyd0g1WFE9')}}) Nikodem Korzeniewski
Gdynia
POL
67.62
17 ({{getSeed('OEU0WldCUE5mOTg9')}}) Jakub Kaczyński
Gdynia
POL
64.81
18 ({{getSeed('dk04bCt3eXo0enM9')}}) Paweł Kocoń
Katowice
POL
62.16
19 ({{getSeed('M0ZHbkJ1c3dOak09')}}) Patryk Dargacz
Rumia
POL
59.66
20 ({{getSeed('TEhJSzAyR2E4bms9')}}) Radosław Nowak
Sopot
POL
57.29
21 ({{getSeed('UnNqRFdqQXF2R009')}}) Paweł Małocha
Gdynia
POL
55.05
22 ({{getSeed('K1FVcHJVbkhBT3M9')}}) Robert Będziński
Gdynia
POL
52.92
23 ({{getSeed('VWVCVmZaaVhaOWM9')}}) Paweł Wojciechowski
Gdynia
POL
50.91
24 ({{getSeed('c05sZUtJNWtqR1E9')}}) Małgorzata Łukasik
Gdańsk
POL
49.00
25 ({{getSeed('ZFJ3azJ2VVUxVlk9')}}) Paweł Raczyński
Gdańsk
POL
47.18
26 ({{getSeed('RGI0V0FaaHM2VFk9')}}) Dawid Rożniak
Płock
POL
45.46
27 ({{getSeed('cStrcDhBZWZXWGM9')}}) Jacek Niewęgłowski
Gdynia
POL
43.82
28 ({{getSeed('RHZmRXo0OWMvc1k9')}}) Andrzej Maczuga
Gdynia
POL
42.26
29 ({{getSeed('N1E5TTdJeCtRTEk9')}}) Witold Żabkiewicz
Gdynia
POL
40.77
30 ({{getSeed('SFNob0UyVDFzY1U9')}}) Aleksandra Szumska
Gdańsk
POL
39.36
31 ({{getSeed('TzI3MEQyVkR2Unc9')}}) Damian Rygielski
Gdynia
POL
38.02
32 ({{getSeed('cUlwWTVPdFg3YVE9')}}) Filip Bakulski
Reda
POL
36.74
33 ({{getSeed('dXF3RHBoNHcvTHc9')}}) Kamil Darczuk
Gdynia
POL
35.51
34 ({{getSeed('bzhrcldLa1VqSjQ9')}}) Klaudiusz Niewęgłowski
Sopot
POL
34.35
35 ({{getSeed('bk1IT29HK0l6MVE9')}}) Oliwer Losvik
Bojano
POL
33.24