Polish Junior Open 2019 (Grand Prix), 15-17.11.2019 [ESF + A Junior]

Data zawodów: 2019-11-15
Ranga: PJO
Zawodników: 41
Typ zawodów: TURNIEJ
Kategoria: OU15

1 ({{getSeed('ZlorM1A1VFJqaEE9')}}) Alex Kelar
Żilina
CZE
1100.00
2 ({{getSeed('eE1RcW9zNDlVOGM9')}}) Leon Krysiak
Łady
POL
892.44
3 ({{getSeed('UElaM2hPZ25WelU9')}}) Dymitriy Scherbakov
UKR
780.12
4 ({{getSeed('Y0Eyc2Jlb0NsdFk9')}}) Timofii Radionov
Kijów
UKR
700.10
5 ({{getSeed('WG9UUG1HV2hhZmc9')}}) Ayaan Vaziralli
Millfield
ENG
636.37
6 ({{getSeed('ZVZXZ2IwamNrMVE9')}}) Jakub Zimecki
Częstochowa
POL
582.65
7 ({{getSeed('ZGdRaTFaMzZROFE9')}}) Adrian Revert Escutia
ESP
535.86
8 ({{getSeed('YVRWUklwdkVLck09')}}) Filip Stolecki
Poznań
POL
494.28
9 ({{getSeed('Z0FSbnJKS0QxeVk9')}}) Antoni Jakubiec
Dawidy Bankowe
POL
456.82
10 ({{getSeed('NkZYdVV5bzl1T0U9')}}) Michał Sienkiewicz
Warszawa
POL
422.77
11 ({{getSeed('K3RwazRrWFoxNE09')}}) Igor Anisiewicz
Warszawa
POL
391.60
12 ({{getSeed('TVEwTnErVCtEcUE9')}}) Lukian Hlushchenko
UKR
362.93
13 ({{getSeed('VC9xK0lLdmJHbm89')}}) Andrii Tkachuk
UKR
336.46
14 ({{getSeed('d3JrTmFHZDZNOVU9')}}) Lars van Dongen
Rotterdam
NED
311.94
15 ({{getSeed('c0E4RGpyazFhOWc9')}}) Mikołaj Hyżyk
Wrocław
POL
289.19
16 ({{getSeed('bFJnVDBDSnFVREk9')}}) Filip Walter
CZE
268.04
17 ({{getSeed('VU9CQm12SllDeTQ9')}}) Daniele de Bartolomeo
Bari
ITA
248.34
18 ({{getSeed('eDVhL3ZYcWI5WHM9')}}) Tolga Deniz Ugurlu
TUR
229.97
19 ({{getSeed('UnVFOG55cU5vZk09')}}) Wiktor Maquin
Liege
BEL
212.83
20 ({{getSeed('dEthSGlSV2tmOVk9')}}) Ilya Kaufman
Odessa
UKR
196.81
21 ({{getSeed('OWhwVHhiZHNaSUU9')}}) Mikołaj Szymański
Bolesławiec
POL
181.84
22 ({{getSeed('WnBpWGt5akd1MUk9')}}) Matteo Nanni
ITA
167.83
23 ({{getSeed('VEFJcHFvczN0aWc9')}}) Simon Rynt
Praga
CZE
154.71
24 ({{getSeed('dTVCa05MU0xpOUU9')}}) Igor Prokofev
RUS
142.43
25 ({{getSeed('VStKWHhvZW0xdHM9')}}) Volodymyr Anisimov
Kherson
UKR
130.92
26 ({{getSeed('eTNyVkxIOWtHRzg9')}}) Dominik Wojtucki
Ostrawa
CZE
120.12
27 ({{getSeed('NTljNVhWT1JHelk9')}}) Alex Winter
Warszawa
POL
110.00
28 ({{getSeed('b3NLaHpLQ010YTA9')}}) Maksymilian Juźwiak
Bielsko-Biała
POL
100.50
29 ({{getSeed('NHI3SVdrcTR5UXM9')}}) Nikolai Veltishchev
Niżnyj Nowgorod
RUS
91.59
30 ({{getSeed('VWcwV3NEZmp2aWM9')}}) Seweryn Ramza
Bolesławiec
POL
83.21
31 ({{getSeed('R3lmZFhOK2ZXZXc9')}}) Adam Szukała
Poznań
POL
75.35
32 ({{getSeed('OEdpM3Q5bnRxMmM9')}}) Jakub Śliwa
Bolesławiec
POL
67.95
33 ({{getSeed('WmdNUWwwYk9SNzQ9')}}) Tymoteusz Dzido
Wieliczka
POL
61.00
34 ({{getSeed('RUtoTlF4dUo2VXc9')}}) Dominik Mozer
Warszawa
POL
54.47
35 ({{getSeed('RS9ESXJycmJJUWs9')}}) Oskar Banasiewicz
Wałbrzych
POL
48.32
36 ({{getSeed('NkhLbnludlovYUE9')}}) Filip Krzysztof Wojciechowski
Gowarzewo
POL
42.53
37 ({{getSeed('RFl3bEV6c015Sm89')}}) Antoni Olech
Mszczonów
POL
37.08
38 ({{getSeed('TGhSVDMzYitNajQ9')}}) Vladislav Zhdanov
Kijów
UKR
31.94
39 ({{getSeed('SHVJSjFNMDJtVFk9')}}) Adam Škrobánek
Ostrawa
CZE
27.10
40 ({{getSeed('bnRza3FvVDE5VUU9')}}) Jakub Szopiak
Szczecin
POL
22.53
41 ({{getSeed('c1lpenhqOUFIY1U9')}}) Michał Kozicki
Mysłowice
POL
18.22