Barbórkowy Turniej o Tysiaka B+ Open/Damski

Data zawodów: 2019-12-14
Ranga: B+
Poziom: B2
Zawodników: 38
Typ zawodów: TURNIEJ
Kategoria: OPEN

1 ({{getSeed('LzJtczg2aWoyZFk9')}}) Jakub Solnicky
Ostrava
CZE
275.00
2 ({{getSeed('N2JCN255em5jeVk9')}}) Adam Pełczyński
Poznań
POL
228.18
3 ({{getSeed('NXRVTk9VdkhaaEk9')}}) Wojciech Wycisło [']['][']
Łaziska Górne
POL
204.10
4 ({{getSeed('V0FWZTNEMGdFeWs9')}}) Mateusz Wicher
Jaworzno
POL
187.53
5 ({{getSeed('YnVjaDhoN3FmMFU9')}}) Michał Jachimowicz
Mogilany
POL
174.61
6 ({{getSeed('aW5XcFZCa2YwMTQ9')}}) Marek Dobry
Bojszowy
POL
163.87
7 ({{getSeed('dHJ2R3VFYUJSTFk9')}}) Michał Szymczyk
Oświęcim
POL
154.57
8 ({{getSeed('bzlnakpob1NlSk09')}}) Łukasz Owczarczyk
Katowice
POL
146.33
9 ({{getSeed('RnRCOXBDcVpkeGM9')}}) Maciej Godula
Kraków
POL
138.90
10 ({{getSeed('VksyUXVBa2ZBcFE9')}}) Szymon Horzela
Zabrze
POL
132.12
11 ({{getSeed('OGl2b1JVd3BibDg9')}}) Rafał Rygielski
Sosnowiec
POL
125.87
12 ({{getSeed('UzNNbnJ6VFdTVFU9')}}) Piotr Szczygieł
Katowice
POL
120.09
13 ({{getSeed('YXdvZkdJWUQreUk9')}}) Tomasz Kruczek
Kraków
POL
114.70
14 ({{getSeed('M0FVMFlLYXFacms9')}}) Bartosz Świeca
Gliwice
POL
109.67
15 ({{getSeed('Z3lqaDMyd1JYWVU9')}}) Tomasz Jagiełło
Cieszyn
POL
104.95
16 ({{getSeed('QVdhVHRkM2F3b3M9')}}) Dymos Nucos
Chorzów
POL
100.51
17 ({{getSeed('cHZJNmNjSWVqUXM9')}}) Patrik Pelech
Třinec
CZE
96.34
18 ({{getSeed('SzlMeUdZd3A0eDQ9')}}) Krzysztof Dawid
Sosnowiec
POL
92.40
19 ({{getSeed('S3Z5OUdsdXdKSlU9')}}) Wojciech Krasucki
Rybnik
POL
88.68
20 ({{getSeed('ZDFJdHcxZUl0V3c9')}}) Grzegorz Jędrocha
Jaworzno
POL
85.16
21 ({{getSeed('NkFEbzZrQktpTEk9')}}) Piotr Lupa
Gliwice
POL
81.83
22 ({{getSeed('NW1GaGVnNC91cjQ9')}}) Damian Szuła
Rybnik
POL
78.67
23 ({{getSeed('czh0UlRCL0F3aEE9')}}) Adrian Janik
Katowice
POL
75.68
24 ({{getSeed('NE5xREZuZVZUaDQ9')}}) Łukasz Kania
Pszczyna
POL
72.83
25 ({{getSeed('RGRwRHBUZkVWV2s9')}}) Mateusz Świerzyński
Jastrzębie-Zdrój
POL
70.13
26 ({{getSeed('d0F1U1pRdW1uWWM9')}}) Daniel Hałuza
Jastrzębie Zdrój
POL
67.57
27 ({{getSeed('Q055NWJiY09tVFk9')}}) Adrian Kacperski
Gliwice
POL
65.13
28 ({{getSeed('UThSMjB5dkF3eFU9')}}) Łukasz Piasecki
Bytom
POL
62.81
29 ({{getSeed('QXhzZkp2ZUlJbms9')}}) Mateusz Koch
Sosnowiec
POL
60.61
30 ({{getSeed('MCtvcnZuSk91V2s9')}}) Rafał Woźny
Siemianowice Śląskie
POL
58.51
31 ({{getSeed('QUNCcWR4WVJCd1U9')}}) Adam Wiliński
Katowice
POL
56.51
32 ({{getSeed('QnFsMWxIU1RyUTQ9')}}) Krzysztof Gulowaty
Bytom
POL
54.61
33 ({{getSeed('M1pZdDVSSm9majA9')}}) Adrian Adolf
Będzin
POL
52.79
34 ({{getSeed('QTFaeDBXSlVyWE09')}}) Szymon Burek
Jastrzębie-Zdrój
POL
51.06
35 ({{getSeed('RkZzVDBEeUIrbVk9')}}) Wiesław Tatka
Cieszyn
POL
49.42
36 ({{getSeed('dStHWUZNYTNBcjg9')}}) Damian Bartek
Cieszyn
POL
47.84
37 ({{getSeed('Yy9TVWQ0d0Vab289')}}) Kamil Smolik
Leszna Góra
POL
46.35
38 ({{getSeed('ZGNIaXZJZVREZXc9')}}) Dawid Zięba
Jastrzębie-Zdrój
POL
44.92