Malta Squash Cup

Data zawodów: 2020-02-29
Ranga: B+
Poziom: B0
Zawodników: 34
Typ zawodów: TURNIEJ
Kategoria: OPEN

1 ({{getSeed('d2I0bm9oOG1Oc289')}}) Kamil Przybitkowski
Bydgoszcz
POL
365.00
2 ({{getSeed('Tmx1QTZrTzVzYlE9')}}) Dariusz Filipowski
Śrem
POL
302.86
3 ({{getSeed('UDRBZ1VBZ2N5cVU9')}}) Andrzej Pyda
Poznań
POL
270.90
4 ({{getSeed('Q3FWd1FBSEdVMzA9')}}) Domagoj Spoljar
Chorwacja
CRO
248.90
5 ({{getSeed('c2tkVG5pZ2ZVQk09')}}) Tomasz Gałecki
Poznań
POL
231.76
6 ({{getSeed('S3l2SmJPejZ0NUU9')}}) Tomasz Peukert
Poznań
POL
217.50
7 ({{getSeed('TCtaZWR6K1lwQTQ9')}}) Michał Przytuła
Poznań
POL
205.16
8 ({{getSeed('cGlxeWFFTXZIVms9')}}) Karol Andrzejczak
Poznań
POL
194.22
9 ({{getSeed('OC8vQVljbkl2Z2M9')}}) Piotr Hełminiak
Bydgoszcz
POL
184.36
10 ({{getSeed('aCtIaEtaN3pBT0E9')}}) Mateusz Kotkowiak
Mosina
POL
175.35
11 ({{getSeed('R2h6emF2ak5IRVE9')}}) Łukasz Marcinkowski
Poznań
POL
167.06
12 ({{getSeed('cWNZbS9WekhhVGc9')}}) Piotr Kieruzal
Poznań
POL
159.39
13 ({{getSeed('WWsvRFdSeFBtVEE9')}}) Włodzimierz Grzelczak
Poznań
POL
152.24
14 ({{getSeed('L2szRDYwS2Z0MlE9')}}) Dariusz Dyrtkowski
Turek
POL
145.56
15 ({{getSeed('YktpVk5IRHVFcVE9')}}) Grzegorz "Tiger" Sowa
Zielona Góra
POL
139.30
16 ({{getSeed('V3BBeDg3YUlWL3c9')}}) Jakub Świątkowski
Przeźmierowo
POL
133.41
17 ({{getSeed('SFM4cWk1MmFuVEk9')}}) Mateusz Marcinkowski
Poznań
POL
127.87
18 ({{getSeed('eXJlajdoK3E5WVE9')}}) Aleksander Szymkowiak
Poznań
POL
122.64
19 ({{getSeed('eldRWkJtZzdmWHc9')}}) Maksymilian Celm
Puszczykowo
POL
117.70
20 ({{getSeed('bkxTOHFOZjk0bG89')}}) Maciej Brzeski
Palędzie
POL
113.03
21 ({{getSeed('SDdHbExUYWUrVWc9')}}) Romuald Rydz
Poznań
POL
108.61
22 ({{getSeed('cXNtQTdvdldHWDA9')}}) Zuzanna Dominiak
Poznań
POL
104.42
23 ({{getSeed('bUdpZ3UvaUgwZkE9')}}) Marcin Jaworski
Poznań
POL
100.44
24 ({{getSeed('aWRVWWR3ZDdzMDQ9')}}) Dominik Teszner
Suchy Las
POL
96.67
25 ({{getSeed('L3llN1FkOHNVWm89')}}) Filip Słomski
Chełmża
POL
93.09
26 ({{getSeed('Z1BFcGJ2QnA4UGM9')}}) Maciej Śmiałek
Poznań
POL
89.68
27 ({{getSeed('RnU5SXNaWGovRnc9')}}) Sergei Grishin
Poznań
RUS
86.45
28 ({{getSeed('eEJPdERsYjREOGc9')}}) Filip Krzysztof Wojciechowski
Gowarzewo
POL
83.37
29 ({{getSeed('VWpLUTB1Vi9tYk09')}}) Karol Słomski
Poznań
POL
80.44
30 ({{getSeed('dHMxcW4xN3g1a2M9')}}) Michał Sobierajewicz
Barlinek
POL
77.66
31 ({{getSeed('eTZmN0poTWZ5K2M9')}}) Adam Ripa
Świebodzin
POL
75.00
32 ({{getSeed('WG1SZVhYT0Znekk9')}}) Jarosław Wiśniewski
Gortotowo
POL
72.48
33 ({{getSeed('a1FDRnZrNERwOTg9')}}) Artur Schönknecht
Poznań
POL
70.07
34 ({{getSeed('UUR3UElmWDRJdW89')}}) Rafał Walterowicz
Śrem
POL
67.78