ŚLĄSKI SQUASH OPEN VOL. 6. – 10-TE URODZINY SQUASH POINT SOSNOWIEC

Data zawodów: 2020-03-07
Ranga: B+
Poziom: B2
Zawodników: 46
Typ zawodów: TURNIEJ
Kategoria: OPEN

1 ({{getSeed('YzM5L0Urc2hYcFE9')}}) Wojciech Wycisło †
Łaziska Górne
POL
275.00
2 ({{getSeed('aUdFR3RqNk1vdkE9')}}) Przemysław Dróżdż
Sanok
POL
228.18
3 ({{getSeed('YWk1K1VKdEkyMzA9')}}) Michał Pilch
Skawina
POL
204.10
4 ({{getSeed('ZmVkMTVRdzUrY2c9')}}) Łukasz Owczarczyk
Katowice
POL
187.53
5 ({{getSeed('ZGFtRjhSeEVkOHc9')}}) Marek Dobry
Bojszowy
POL
174.61
6 ({{getSeed('eXFYVGhZcDJUTGM9')}}) Bartosz Świeca
Gliwice
POL
163.87
7 ({{getSeed('NXpOb3E2b0hxWk09')}}) Michał Szymczyk
Oświęcim
POL
154.57
8 ({{getSeed('Ty9aWWFmYUVIZ1U9')}}) Tomasz Wilczyński
Kraków
POL
146.33
9 ({{getSeed('ZXZlNW1wNFZaVFU9')}}) Krzysztof Dawid
Sosnowiec
POL
138.90
10 ({{getSeed('dytiRFEvWndHcG89')}}) Jarosław Stachowiak
Sosnowiec
POL
132.12
11 ({{getSeed('Q3JYcENHZmgrdFE9')}}) Piotr Lupa
Gliwice
POL
125.87
12 ({{getSeed('dDdpMGQ3MndEOWM9')}}) Paweł Kastelik
Zabrze
POL
120.09
13 ({{getSeed('WWE1UzR5UEh4Q2c9')}}) Piotr Patałąg
Mysłowice
POL
114.70
14 ({{getSeed('TEJCcUtXRzdBcFE9')}}) Adrian Steizer
Babice
POL
109.67
15 ({{getSeed('ckd4MnF5WXNQLzA9')}}) Tomasz Kruczek
Kraków
POL
104.95
16 ({{getSeed('UEQ2RVFxOW1mQW89')}}) Maciej Godula
Kraków
POL
100.51
17 ({{getSeed('bnJYYjlRK1JQb0U9')}}) Adrian Janik
Katowice
POL
96.34
18 ({{getSeed('dzRoR3VObm9zSGc9')}}) Rafał Rygielski
Sosnowiec
POL
92.40
19 ({{getSeed('ZnlsWTlqajBsU2M9')}}) Łukasz Patałąg
Imielin
POL
88.68
20 ({{getSeed('TUg4OUFJYUoxbWs9')}}) Damian Szuła
Rybnik
POL
85.16
21 ({{getSeed('NVByZEptQTdmVVE9')}}) Wojciech Wikliński
Dabrowa Górnicza
POL
81.83
22 ({{getSeed('OU9SUFBJWXNiY0k9')}}) Wojciech Prokop
Katowice
POL
78.67
23 ({{getSeed('UEhpN2hicytrMjQ9')}}) Adrian Adolf
Będzin
POL
75.68
24 ({{getSeed('RUxrTWxla2VEMlU9')}}) Mateusz Świerzyński
Jastrzębie-Zdrój
POL
72.83
25 ({{getSeed('VlBZTUUwblhnUzA9')}}) Krzysztof Janiga
Sosnowiec
POL
70.13
26 ({{getSeed('a0RLT0xrdVdSeDA9')}}) Łukasz Kania
Pszczyna
POL
67.57
27 ({{getSeed('N01FSUdTam5qbm89')}}) Michał Polanowski
Sosnowiec
POL
65.13
28 ({{getSeed('RGlDak5sYThTV1k9')}}) Łukasz Jarnot
Przeciszów
POL
62.81
29 ({{getSeed('LzdIMWwvUVVJb3c9')}}) Damian Piernikarz
Rudniki
POL
60.61
30 ({{getSeed('U2ZBbzlVM3dWMm89')}}) Marcin Kamracki
Dąbrowa Górnicza
POL
58.51
31 ({{getSeed('OFBnU05FYTR6Ujg9')}}) Krzysztof Gulowaty
Bytom
POL
56.51
32 ({{getSeed('Mk9LMVRFa0xDR289')}}) Dawid Zięba
Jastrzębie-Zdrój
POL
54.61
33 ({{getSeed('SkxhQlljcmxLamc9')}}) Wojciech Krasucki
Rybnik
POL
52.79
34 ({{getSeed('K1RpMHhMdXR3L0E9')}}) Piotr Sekuła
Sosnowiec
POL
51.06
35 ({{getSeed('bStrcVpuVDM3N009')}}) Marcin Janik
Tychy
POL
49.42
36 ({{getSeed('c3RWTGdUMW1qNUk9')}}) Mateusz Koch
Sosnowiec
POL
47.84
37 ({{getSeed('aWZYZmgwc29uQms9')}}) Bartłomiej Kotula
Dąbrowa Górnicza
POL
46.35
38 ({{getSeed('YU5YeVcvbW5keGM9')}}) Dymos Nucos
Chorzów
POL
44.92
39 ({{getSeed('WWpVck0xQVFJWDg9')}}) Aleksander Lewandowski
Jankowice
POL
43.55
40 ({{getSeed('ZjdXMFpZQVJjK009')}}) Adam Sikora
Sosnowiec
POL
42.25
41 ({{getSeed('cnVjZXgzSUpOUkk9')}}) Adam Wiliński
Katowice
POL
41.01
42 ({{getSeed('cVJJZVZFbC9nT1U9')}}) Mariusz Piotrowski
Leżajsk
POL
39.82
43 ({{getSeed('UGpEYUQvMlluVEk9')}}) Stefan Ociepka
Siemianowice Śląskie
POL
38.68
44 ({{getSeed('TjQwUTRzbmdPdnc9')}}) Michał Danowski Zdziebło
Katowice
POL
37.60
45 ({{getSeed('MHhqWlovVkR0bTg9')}}) Jacek Rakoszek
Katowice
POL
36.57
46 ({{getSeed('OEZoMTBwclB3cUU9')}}) Jakub Nagórski
Katowice
POL
35.58