DARIUSZ CUP #29 KAT. B+

Data zawodów: 2020-03-07
Ranga: B+
Poziom: B0
Zawodników: 36
Typ zawodów: TURNIEJ
Kategoria: OPEN

1 ({{getSeed('aXI1b0pUQWhhTW89')}}) Filip Jarota
Przecław
POL
365.00
2 ({{getSeed('TFRONEJqZTUwSHc9')}}) Domagoj Spoljar
Chorwacja
CRO
302.86
3 ({{getSeed('cnMyME9jaDB2Ymc9')}}) Kamil Przybitkowski
Bydgoszcz
POL
270.90
4 ({{getSeed('NDR0SzdaUjgrWWs9')}}) Marcin Sikorski
Gdańsk
POL
248.90
5 ({{getSeed('VFFEZWdVMEZRdVE9')}}) Marek Szymanowski
Poznań
POL
231.76
6 ({{getSeed('d3pLWWVockN3aGM9')}}) Przemysław Gnitecki
Warszawa
POL
217.50
7 ({{getSeed('WkdyNXVxUTdLSGM9')}}) Tomasz Peukert
Poznań
POL
205.16
8 ({{getSeed('cVJoT1pCYVlJUWs9')}}) Dariusz Filipowski
Śrem
POL
194.22
9 ({{getSeed('RXo3UFpNeXdZOVE9')}}) Jarosław Terlecki
Wrocław
POL
184.36
10 ({{getSeed('MmhGSnpISzNUeEE9')}}) Mateusz Kotkowiak
Mosina
POL
175.35
11 ({{getSeed('WU1jMDduSjVESGs9')}}) Włodzimierz Grzelczak
Poznań
POL
167.06
12 ({{getSeed('TFR2SWlaT2dwUDA9')}}) Wojciech Stasiak
Gdynia
POL
159.39
13 ({{getSeed('MDJlVXI2TTlaUkU9')}}) Maciej Śmiałek
Poznań
POL
152.24
14 ({{getSeed('NEhOS2k0RTZLaHc9')}}) Piotr Kieruzal
Poznań
POL
145.56
15 ({{getSeed('NG16ZnlUeURlM289')}}) Grzegorz Mikuła
Poznań
POL
139.30
16 ({{getSeed('OS9VdnRza3l4RHM9')}}) Karol Andrzejczak
Poznań
POL
133.41
17 ({{getSeed('YnJiZmZUcmgvSVk9')}}) Marcin Ratigowski
Warszawa
POL
127.87
18 ({{getSeed('ZkcwRENzWU5mUEE9')}}) Grzegorz "Tiger" Sowa
Zielona Góra
POL
122.64
19 ({{getSeed('OG9QTzIvMUZVN009')}}) Maksymilian Makowski
Gdańsk
POL
117.70
20 ({{getSeed('OHU4SjJnK3NYNUU9')}}) Maciej Forreiter
Skórzewo
POL
113.03
21 ({{getSeed('TXo3QW8xOWZNK2c9')}}) Piotr Zarwański
Bojanowo
POL
108.61
22 ({{getSeed('UWZvRGdsTytheTA9')}}) Bartosz Bednarek
Poznań
POL
104.42
23 ({{getSeed('SnRSNUMraHZxR3M9')}}) Sylwester Jagiełowicz
Zielona Góra
POL
100.44
24 ({{getSeed('Ym0vV1daN3B0TlU9')}}) Marcin Pilarczyk
Wolsztyn
POL
96.67
25 ({{getSeed('cEx6QVA5d3Z4b2s9')}}) Artur Bałdyga
Mosina
POL
93.09
26 ({{getSeed('M0dKRjhFMWNKOHM9')}}) Maciej Misiński
Wrocław
POL
89.68
27 ({{getSeed('OERJc1JBZUl3bjg9')}}) Piotr Kramer
Poznań
POL
86.45
28 ({{getSeed('RmxwZkRwWWJ6RTQ9')}}) Robert Sudak
Biała Podlaska
POL
83.37
29 ({{getSeed('Q1lsTURhM0t0YXc9')}}) Artur Leitgeber
Poznań
POL
80.44
30 ({{getSeed('S1AyNHV2ZnU1Mnc9')}}) Paweł Makowski
Gdańsk
POL
77.66
31 ({{getSeed('dHUzUElZOW9tNTA9')}}) Rafał Firfas
Maksymilianowo
POL
75.00
32 ({{getSeed('WTVuVlhoWUxwN009')}}) Marek Cygan
Monheim Am Rhein
POL
72.48
33 ({{getSeed('ZVJTOTMrQnlyN1U9')}}) Bartosz Przybylski
Poznań
POL
70.07
34 ({{getSeed('ZzIzK3FYRHFoRk09')}}) Rafał Walterowicz
Śrem
POL
67.78
35 ({{getSeed('b2QxbEUxdmpxTEE9')}}) Dominik Teszner
Suchy Las
POL
65.59
36 ({{getSeed('aHBPZnoydzRIT2s9')}}) Roman Rusiłowski
Poznań
POL
63.50