18 Marcina !!!

Data zawodów: 2020-06-27
Ranga: B+
Poziom: B3
Zawodników: 44
Typ zawodów: TURNIEJ
Kategoria: OPEN

1 ({{getSeed('NUNXaGZ0aGJacFE9')}}) Marcin Sikorski
Gdańsk
POL
230.00
2 ({{getSeed('WGNhbHRQcVFPSDQ9')}}) Maciej Wyskiel
Gdańsk
POL
190.84
3 ({{getSeed('Rmg3ZHc1UXI5T2M9')}}) Krzysztof Parciak
Olsztyn
POL
170.70
4 ({{getSeed('eFJpY3lkNmRYM1E9')}}) Andrzej Lasota
Gdańsk
POL
156.84
5 ({{getSeed('TlFzY0EyVXVzL289')}}) Piotr Zieliński
Warszawa
POL
146.04
6 ({{getSeed('ZHNjQUNUR3c3b009')}}) Maksymilian Makowski
Gdańsk
POL
137.05
7 ({{getSeed('NTNER2dhNVBoR1E9')}}) Jarosław Grunt
Kwidzyn
POL
129.28
8 ({{getSeed('WFFOeDlVY2RhOTA9')}}) Daniel Lewański
Gdańsk
POL
122.39
9 ({{getSeed('M2NMMVQwQjZKMmc9')}}) Mikołaj Konopka
Gdańsk
POL
116.17
10 ({{getSeed('OVNFV1QxQitVa3c9')}}) Nikodem Korzeniewski
Gdynia
POL
110.50
11 ({{getSeed('ejl1TXVHSUhDbVk9')}}) Dawid Deja
Gdańsk
POL
105.27
12 ({{getSeed('bXlpTXp6azJwQXM9')}}) Paweł Kocoń
Katowice
POL
100.44
13 ({{getSeed('Qjk5UjRZNU5xbVk9')}}) Jakub Kaczyński
Gdynia
POL
95.93
14 ({{getSeed('MTdvUysvZ0tCaFE9')}}) Paweł Małocha
Gdynia
POL
91.72
15 ({{getSeed('NFZuRy9JenJiT1k9')}}) Karol Majcherski
Krępa Słupska
POL
87.78
16 ({{getSeed('OS8rN0NmVFo1NTg9')}}) Dariusz Korzeniewski
Gdynia
POL
84.07
17 ({{getSeed('R2lrWk5ya3pacm89')}}) Artur Wójcik
Gdańsk
POL
80.57
18 ({{getSeed('Vi83N0JnSlE1bmM9')}}) Nazia Mohamed
Toruń
POL
77.28
19 ({{getSeed('NzZZZm85OTlPdU09')}}) Paweł Makowski
Gdańsk
POL
74.17
20 ({{getSeed('TzVMYWFGcmFYQjg9')}}) Paweł Raczyński
Gdańsk
POL
71.22
21 ({{getSeed('ZzhZS2lXT0xMQjQ9')}}) Marcin Rakocki
Gdynia
POL
68.44
22 ({{getSeed('UU44UzduSHVLbmc9')}}) Marcin Bernatowicz
Gdańsk
POL
65.80
23 ({{getSeed('SXkrTUdTQlYvckE9')}}) Dariusz Pillath
Gdańsk
POL
63.29
24 ({{getSeed('Z3hGbTBZaEpoR3M9')}}) Mariusz Brożyński
Gdańsk
POL
60.91
25 ({{getSeed('RE95WUs2NWQ4d289')}}) Rafał Firfas
Maksymilianowo
POL
58.66
26 ({{getSeed('YnBBWWZzUmlBcVU9')}}) Paweł Adamiak
Gdańsk
POL
56.51
27 ({{getSeed('eWdqZExmMmtVVVU9')}}) Mateusz Traczyk
Gdańsk
POL
54.47
28 ({{getSeed('ZGVHOWlIRzN6a0E9')}}) Marcin Wilski
Gdańsk
POL
52.54
29 ({{getSeed('SDZ2MzlrU01kWVU9')}}) Grzegorz Siegert
Gdańsk
POL
50.69
30 ({{getSeed('dlRRaEh6b0ZFb1U9')}}) Dominik Suchodolski
Gdańsk
POL
48.93
31 ({{getSeed('SGdKNDhlL3hxTTQ9')}}) Robert Jagiełka
Gdańsk
POL
47.26
32 ({{getSeed('VXo0aDJuaXJhMTA9')}}) Mariusz Sikorski
Gdańsk
POL
45.67
33 ({{getSeed('RTJHd21FcGdLZ3c9')}}) Józef Haller
Gdańsk
POL
44.15
34 ({{getSeed('TmY3MjlTR3FpMHc9')}}) Piotr Łopusiewicz
Gdańsk
POL
42.71
35 ({{getSeed('ekNpaGFGOUJDM289')}}) Bartłomiej Wrzosek
Elbląg
POL
41.33
36 ({{getSeed('N0gvdTNPR0xZS289')}}) Michał Kapitański
Gdańsk
POL
40.02
37 ({{getSeed('cTVGNldNV3BlUnM9')}}) Damian Makaron
Gdańsk
POL
38.76
38 ({{getSeed('OHNGSmNnVnhkOG89')}}) Witold Wiśniewski
Gdańsk
POL
37.57
39 ({{getSeed('RDdMTUIxSXJrT2M9')}}) Jakub Krzysztof Raczak
Gdańsk
POL
36.42
40 ({{getSeed('aWVLcDI2L2NFeFk9')}}) Łukasz Jagiełka
Gdańsk
POL
35.34
41 ({{getSeed('c2JmellXN2NlUkk9')}}) Arkadiusz Rogała
Gdańsk
POL
34.30
42 ({{getSeed('UmF2Z3d2QkoxdlE9')}}) Maciej Krause
Gdańsk
POL
33.30
43 ({{getSeed('eXFBRllnejVPNU09')}}) Marek Gembka
Suchy Dwór
POL
32.35
44 ({{getSeed('Z3pSRVJsSndYcGM9')}}) Hubert Rutkowski
Gdańsk
POL
31.45