ŚLĄSKI SQUASH OPEN VOL. 7

Data zawodów: 2020-07-25
Ranga: B+
Poziom: B3
Zawodników: 32
Typ zawodów: TURNIEJ
Kategoria: OPEN

1 ({{getSeed('djI5ZG5XbEczZ3c9')}}) Mateusz Kotra
Rzeszów
POL
230.00
2 ({{getSeed('YlRpR1crZDd5R1E9')}}) Michał Jachimowicz
Mogilany
POL
190.84
3 ({{getSeed('QjI5T3RnTWdXY1k9')}}) Kajetan Lipski
Bielsko-Biała
POL
170.70
4 ({{getSeed('ZGdURlRqMU8wVjg9')}}) Dan Teuchner
Bohumin
CZE
156.84
5 ({{getSeed('cTE4K0N1Mkt2OWM9')}}) Nataniel Hernas
Bielsko-Biała
POL
146.04
6 ({{getSeed('ZEJmcEwyWDdvSXM9')}}) Łukasz Owczarczyk
Katowice
POL
137.05
7 ({{getSeed('YUg4Q29NLzdJMkE9')}}) Maciej Kliś
Łodygowice
POL
129.28
8 ({{getSeed('YVNFVU9za3Q1Y009')}}) Mateusz Świerzyński
Jastrzębie-Zdrój
POL
122.39
9 ({{getSeed('VjM0bnZYZUFPSjQ9')}}) Krzysztof Dawid
Sosnowiec
POL
116.17
10 ({{getSeed('YXRzV29lc0ZYQUE9')}}) Krystian Miliński
Sosnowiec
POL
110.50
11 ({{getSeed('bUtScTJJQWhOZUU9')}}) Paweł Kastelik
Zabrze
POL
105.27
12 ({{getSeed('ejJwbDBUNDhoVDg9')}}) Krzysztof Habas
Dąbrowa Górnicza
POL
100.44
13 ({{getSeed('QTNvZkRYVkk5V009')}}) Maciej Godula
Kraków
POL
95.93
14 ({{getSeed('a0hXM3BxdldkbFE9')}}) Łukasz Patałąg
Imielin
POL
91.72
15 ({{getSeed('Ym8wekVodnFWTms9')}}) Bartosz Świeca
Gliwice
POL
87.78
16 ({{getSeed('MUtYMi80cDhjWm89')}}) Rafał Rygielski
Sosnowiec
POL
84.07
17 ({{getSeed('c29mUGthWk5WVjA9')}}) Marcin Kozik
Zabrze
POL
80.57
18 ({{getSeed('eU5WWHdnRSt0QTA9')}}) Aleksander Kozik
Zabrze
POL
77.28
19 ({{getSeed('OWt4VEdGVWJnYlU9')}}) Anna Pozlewicz
Wrocław
POL
74.17
20 ({{getSeed('KzkrZDRwdmJiU2M9')}}) Łukasz Piasecki
Bytom
POL
71.22
21 ({{getSeed('WFJCTmpxZ3dycXc9')}}) Tomasz Korzeniowski
Mysłowice
POL
68.44
22 ({{getSeed('dzliR1JkZS80NzA9')}}) Mariusz Piotrowski
Leżajsk
POL
65.80
23 ({{getSeed('b0hyYm9kd29RL1E9')}}) Adrian Steizer
Babice
POL
63.29
24 ({{getSeed('eHN0R08rYW83a2s9')}}) Adrian Janik
Katowice
POL
60.91
25 ({{getSeed('cWswOVN6WTU5RWc9')}}) Michał Danowski Zdziebło
Katowice
POL
58.66
26 ({{getSeed('YkhUS3VRWlhzK1k9')}}) Łukasz Jarnot
Przeciszów
POL
56.51
27 ({{getSeed('SFBhL3EzUm10aG89')}}) Mateusz Koch
Sosnowiec
POL
54.47
28 ({{getSeed('VFNWWENKeGVBWXM9')}}) Michał Szymczyk
Oświęcim
POL
52.54
29 ({{getSeed('REdRb0k4eE50bjQ9')}}) Damian Piernikarz
Rudniki
POL
50.69
30 ({{getSeed('ekUwMTgzMTNWRDQ9')}}) Adrian Adolf
Będzin
POL
48.93
31 ({{getSeed('UDVOSXdWalJLYU09')}}) Wojciech Gajda
Sosnowiec
POL
47.26
32 ({{getSeed('VzRpdTJpR3Y2QUk9')}}) Dymos Nucos
Chorzów
POL
45.67