18-stka Julki & zaległa ćwiara Wojtiego + After party OPEN + DAMSKI

Data zawodów: 2020-08-08
Ranga: B+
Poziom: B0
Zawodników: 49
Typ zawodów: TURNIEJ
Kategoria: OPEN

1 ({{getSeed('bUI0M1pvNGszcVE9')}}) Daniel Poleshchuk
Ramat-Gan
ISR
365.00
2 ({{getSeed('cDNDTGxBM3ptM3c9')}}) Adrian Marszał
Kraków
POL
302.86
3 ({{getSeed('OGhGUDlFUWN2Zjg9')}}) Jakub Gogol
Żory
POL
270.90
4 ({{getSeed('WlU0UURFRnZ5L2c9')}}) Michał Kotra
Rzeszów
POL
248.90
5 ({{getSeed('VkRKV0dRZ3lmeEk9')}}) Robert Olejniczak
Żory
POL
231.76
6 ({{getSeed('ejl5MWo2YXZ5dWc9')}}) Wojciech Wycisło
Łaziska Górne
POL
217.50
7 ({{getSeed('dmZhMm0rV3QyYWc9')}}) Marcin Sikorski
Gdańsk
POL
205.16
8 ({{getSeed('Yk1Xa21MMWxLUjg9')}}) Mikołaj Krzyżaniak
Kraków
POL
194.22
9 ({{getSeed('dENqNGRyRC80VDA9')}}) Marek Dobry
Bojszowy
POL
184.36
10 ({{getSeed('S3F3K0FYVzNXT2M9')}}) Kajetan Lipski
Bielsko-Biała
POL
175.35
11 ({{getSeed('djFHUGQwRS9oeTg9')}}) Wojciech Gorczycki
Tychy
POL
167.06
12 ({{getSeed('Q0NENkFhOFZwSlU9')}}) Marcin Kozik
Zabrze
POL
159.39
13 ({{getSeed('Nk8vSCszN0NvWTQ9')}}) Krzysztof Dawid
Sosnowiec
POL
152.24
14 ({{getSeed('dVd4NS9ORWp4ZjA9')}}) Bartosz Świeca
Gliwice
POL
145.56
15 ({{getSeed('NG1XbnU3UFZWOFk9')}}) Maksymilian Makowski
Gdańsk
POL
139.30
16 ({{getSeed('MGovTDd6cENIOW89')}}) Krzysztof Janiga
Sosnowiec
POL
133.41
17 ({{getSeed('eDNEdHNSMGVyR1E9')}}) Maciej Kliś
Łodygowice
POL
127.87
18 ({{getSeed('NkhXUGxySVdaOGs9')}}) Łukasz Owczarczyk
Katowice
POL
122.64
19 ({{getSeed('RXRtcEtxQ3VDNDQ9')}}) Filip Stolecki
Poznań
POL
117.70
20 ({{getSeed('SkIrc0oyNkN0MkU9')}}) Paweł Kastelik
Zabrze
POL
113.03
21 ({{getSeed('QlBpVTdvS05RRzA9')}}) Leon Stolecki
Poznań
POL
108.61
22 ({{getSeed('MmpLMUhiTHZqR0E9')}}) Rafał Rygielski
Sosnowiec
POL
104.42
23 ({{getSeed('VUxkR1lqS21FajQ9')}}) Piotr Patałąg
Mysłowice
POL
100.44
24 ({{getSeed('UlZmOUpuZTZFUk09')}}) Łukasz Rózicki
Chorzów
POL
96.67
25 ({{getSeed('ejhnVVdwUGtoZjA9')}}) Łukasz Patałąg
Imielin
POL
93.09
26 ({{getSeed('VGxUNnkxMURpNEU9')}}) Adrian Janik
Katowice
POL
89.68
27 ({{getSeed('RGhmTW1Wa2QyNnc9')}}) Krystian Miliński
Sosnowiec
POL
86.45
28 ({{getSeed('Ymg4a0QxcmNxUFU9')}}) Michał Borg
Tychy
POL
83.37
29 ({{getSeed('UUUvZzZrSkVLRE09')}}) Aleš Kubíček
Rychvald
CZE
80.44
30 ({{getSeed('UmpsL0E3QTBoOVE9')}}) Wojciech Wikliński
Dabrowa Górnicza
POL
77.66
31 ({{getSeed('YU9JQlR2dzVPTjA9')}}) Adrian Adolf
Będzin
POL
75.00
32 ({{getSeed('ZUlFaXZ5NU91a2c9')}}) Nataniel Hernas
Bielsko-Biała
POL
72.48
33 ({{getSeed('bjZYN3FiL0pRdVU9')}}) Łukasz Piasecki
Bytom
POL
70.07
34 ({{getSeed('S2lLRGRuaE9WV3M9')}}) Maciej Godula
Kraków
POL
67.78
35 ({{getSeed('c0Rnc0hSZWFQOU09')}}) Aleksander Kozik
Zabrze
POL
65.59
36 ({{getSeed('Qkt5QUxwemVKZW89')}}) Paweł Socha
Imielin
POL
63.50
37 ({{getSeed('UXYrenFhWjdwUTg9')}}) Jakub Janikowski
Gliwice
POL
61.51
38 ({{getSeed('aE1hcWtRUy9yY289')}}) Michał Sarga
Jaworzno
POL
59.61
39 ({{getSeed('d1FHanpyZk9NTEk9')}}) Kamil Sobieraj
Katowice
POL
57.80
40 ({{getSeed('UjV1d1g4NEd0NzA9')}}) Rafał Woźny
Siemianowice Śląskie
POL
56.08
41 ({{getSeed('eVk1Zmt3eEVIcEk9')}}) Patryk Walasek
Sosnowiec
POL
54.43
42 ({{getSeed('RnZzRWFzRFJhYVU9')}}) Daniel Hałuza
Jastrzębie Zdrój
POL
52.85
43 ({{getSeed('U2xPNnNPYzRoUzA9')}}) Damian Piernikarz
Rudniki
POL
51.34
44 ({{getSeed('aHFHQkl2RVkxTE09')}}) Adam Sikora
Sosnowiec
POL
49.91
45 ({{getSeed('dE9KclQ3bGc2eDQ9')}}) Dawid Zięba
Jastrzębie-Zdrój
POL
48.53
46 ({{getSeed('OE1YSVJDSDFqbE09')}}) Jakub Nagórski
Katowice
POL
47.22
47 ({{getSeed('a3ZsUVZxNDN0U289')}}) Michał Wasilewski
Sosnowiec
POL
45.96
48 ({{getSeed('eGVLeWhiSFo4Y2s9')}}) Maciej Bogacz
Katowice
POL
44.76
49 ({{getSeed('MjNpYkQ3SjE1Ync9')}}) Robert Patałąg
Mysłowice
POL
43.62