Puchar Prezesa Zarządu WSSE "INVEST-PARK" - 10 Urodziny Squash Club Walbrzych

Data zawodów: 2020-10-03
Ranga: B+
Poziom: B2
Zawodników: 38
Typ zawodów: TURNIEJ
Kategoria: OPEN

1 ({{getSeed('TzlIWHdWUm9nU2s9')}}) Dan Teuchner
Bohumin
CZE
275.00
2 ({{getSeed('NEMxSmtBdmVXNWM9')}}) Dawid Wilas
Bolesławiec
POL
228.18
3 ({{getSeed('b2tLalRIc2k0bVU9')}}) Jan Wasilewski
Wrocław
POL
204.10
4 ({{getSeed('NFFJMXQzNmdSYmM9')}}) Alan Draus
Wałbrzych
POL
187.53
5 ({{getSeed('bTlrT04yRG1BWXc9')}}) Łukasz Szkuta
Lubin
POL
174.61
6 ({{getSeed('RUtpcGliNHUxdUU9')}}) Aleksander Pietrzak
Wrocław
POL
163.87
7 ({{getSeed('MnJBV1NvTndINlE9')}}) Artur Sztajnic
Wałbrzych
POL
154.57
8 ({{getSeed('bTVyUTMyYksyRlU9')}}) Marcin Żak
Wrocław
POL
146.33
9 ({{getSeed('eEpZQUVRcUhSc2s9')}}) Bartłomiej Więcław
Wrocław
POL
138.90
10 ({{getSeed('a29OcGozVzdmQlE9')}}) Łukasz Kozłowski
Wałbrzych
POL
132.12
11 ({{getSeed('YUowZU5waS9UMWc9')}}) Krzysztof Menżyk
Wrocław
POL
125.87
12 ({{getSeed('R1JXYWRnalBveVU9')}}) Marcin Kokoszka
Wrocław
POL
120.09
13 ({{getSeed('clBBekg0aVBXRGc9')}}) Marcin Wysoczański
Wałbrzych
POL
114.70
14 ({{getSeed('dW16TnpIdGlQYzQ9')}}) Grzegorz Wojciechowski
Wałbrzych
POL
109.67
15 ({{getSeed('TnlqNmFTNWl3T1k9')}}) Przemysław Łukaszuk
Wrocław
POL
104.95
16 ({{getSeed('LzIzd0d6SGtnQmM9')}}) Zbigniew Surowiec
Boguszów-Gorce
POL
100.51
17 ({{getSeed('bTNiWXBWMlNUbTg9')}}) Jacek Mróz
Wrocław
POL
96.34
18 ({{getSeed('bVkwak0rMjRuVnM9')}}) Marcin Olbryk
Wałbrzych
POL
92.40
19 ({{getSeed('QzRCdTliQVh4d0E9')}}) Paweł Szczypkowski
Wrocław
POL
88.68
20 ({{getSeed('c2ZneGJwU2Z3SFE9')}}) Paweł Czech
Bierutów
POL
85.16
21 ({{getSeed('dS9ieExBaTNJTWM9')}}) Artur Godbole
Wrocław
POL
81.83
22 ({{getSeed('NHlNN3JVN0ZuZ1k9')}}) Marcin Szlązak
Wrocław
POL
78.67
23 ({{getSeed('OThpb204ckhDbmc9')}}) Przemysław Siedlecki
Wrocław
POL
75.68
24 ({{getSeed('ejFRZGJuenB6Nzg9')}}) Damian Gotówko
Wałbrzych
POL
72.83
25 ({{getSeed('bzhRbUpOSmMvc1E9')}}) Robert Zgodziński
Bolesławiec
POL
70.13
26 ({{getSeed('VHBlejkzVXJOcEU9')}}) Kamil Illewicz
Rydzyna
POL
67.57
27 ({{getSeed('Z0cwZG5JdERUcE09')}}) Maciej Nogawka
Wałbrzych
POL
65.13
28 ({{getSeed('L211RTZYZTZpaUk9')}}) Grzegorz Karliński
Wrocław
POL
62.81
29 ({{getSeed('RWFDRTZwQWpnNkE9')}}) Daniel Wymysłowski
Szczawno-Zdrój
POL
60.61
30 ({{getSeed('VG4yR1NJeW13anM9')}}) Piotr Pietrzyk
Wałbrzych
POL
58.51
31 ({{getSeed('SzVmaHBIaHJMMnM9')}}) Adam Hryń
Wałbrzych
POL
56.51
32 ({{getSeed('REFrUjZjaDJjSjQ9')}}) Tomasz Bożek
Wrocław
POL
54.61
33 ({{getSeed('UVUzUzZzVFFhMjQ9')}}) Marek Rybczyński
Wałbrzych
POL
52.79
34 ({{getSeed('SFV3azFMRVV1TDQ9')}}) Oskar Banasiewicz
Wałbrzych
POL
51.06
35 ({{getSeed('US9hdnNLc2RTaHM9')}}) Michał Pyziołek
Wrocław
POL
49.42
36 ({{getSeed('eFQ3MU1PdEFIRzg9')}}) Dawid Kiełkowski
Kiełczówek
POL
47.84
37 ({{getSeed('MFJIYW5Hc3JKZkE9')}}) Mariusz Czajkowski
Wałbrzych
POL
46.35
38 ({{getSeed('ckdUWTZJa1FPQXc9')}}) Jakub Talarczyk
Wałbrzych
POL
44.92