Turniej otwarcia Squash Point Bydgoszcz

Data zawodów: 2012-11-24
Ranga: B+
Poziom: B3
Zawodników: 52
Typ zawodów: TURNIEJ
Kategoria: OPEN

1 ({{getSeed('RnREMHIvTUdhbE09')}}) Wacław Staszkiewicz
Bielsko-Biała
POL
230.00
2 ({{getSeed('ZThUaU8zLzY5YzA9')}}) Krzysztof Samonek
Gdynia
POL
190.84
3 ({{getSeed('RllWTE9rWUwvNm89')}}) Łukasz Klebba
Rumia
POL
170.70
4 ({{getSeed('WXRqRm9YTDFrODA9')}}) Dawid Tomporowski
Katowice
POL
156.84
5 ({{getSeed('dVExUWFCdGg1R2c9')}}) Krzysztof Pieńkowski
Strzelce Krajeńskie
POL
146.04
6 ({{getSeed('RHRNUjdFb0piSnc9')}}) Dominik Kowalski
Trójmiasto
POL
137.05
7 ({{getSeed('bGtWUHR3U1VKbE09')}}) Grzegorz Sikora
Żory
POL
129.28
8 ({{getSeed('T2p0cm1HaXpPRHM9')}}) Paweł Roginiewicz
Gdańsk
POL
122.39
9 ({{getSeed('WlBSQWt1WjZRblE9')}}) Artur Gałka
Sopot
POL
116.17
10 ({{getSeed('eEt2MUVTcHI0UVk9')}}) Maciej Suchecki
Gdynia
POL
110.50
11 ({{getSeed('eVBCQ1h0a0xWZFU9')}}) Marcin Wysocki
Gdańsk
POL
105.27
12 ({{getSeed('c1Mwc0lWZnhxOGs9')}}) Jarosław Stachowiak
Sosnowiec
POL
100.44
13 ({{getSeed('TEk4TFdUdTVxMms9')}}) Kamil Kalinowski
Katowice
POL
95.93
14 ({{getSeed('M2dlb3luSlFUanM9')}}) Paweł Kołc
Gdańsk
POL
91.72
15 ({{getSeed('NndJeGk0UEdVNnM9')}}) Sławomir Julke
Sopot
POL
87.78
16 ({{getSeed('RFB4Q0VwVHNqNmc9')}}) Wojciech Sodo
Sosnowiec
POL
84.07
17 ({{getSeed('dDVFOVpqTUlBRU09')}}) Robert Łuniewski
Warszawa
POL
80.57
18 ({{getSeed('T0JveWpQWFZjTFk9')}}) Marcin Tłustochowicz
Sosnowiec
POL
77.28
19 ({{getSeed('cS9QMXM2QlM2RFk9')}}) Piotr Michalski
Poznań
POL
74.17
20 ({{getSeed('QWlvdXp3Z2FBbDg9')}}) Łukasz Patałąg
Imielin
POL
71.22
21 ({{getSeed('NCtTbzdjLzE3L289')}}) Hubert Kowalski
Gdańsk
POL
68.44
22 ({{getSeed('TVBlVE5NeUJvOW89')}}) Maciej Holz
Jarocin
POL
65.80
23 ({{getSeed('QVFJeHZuWTFRTHM9')}}) Rafał Rygielski
Sosnowiec
POL
63.29
24 ({{getSeed('MEJpY2dnNS9tWHc9')}}) Łukasz Myszel
Szczecin
POL
60.91
25 ({{getSeed('KzFPOFAwbmlKZzg9')}}) Rafał Sorek
Jarocin
POL
58.66
26 ({{getSeed('bmUrUWFUV3ZiQkU9')}}) Wojciech Grupa
Bydgoszcz
POL
56.51
27 ({{getSeed('SThHK3ordWR1RmM9')}}) Jarosław Banacki
Gdańsk
POL
54.47
28 ({{getSeed('RkpKM2VuMlQ2TGc9')}}) Marcin Orczyk
Dąbrowa Górnicza
POL
52.54
29 ({{getSeed('Wit0MTlMbjlpdnc9')}}) Wojciech Wiśniewski
Jarocin
POL
50.69
30 ({{getSeed('c3k4Mll0U0xkS289')}}) Piotr Patałąg
Mysłowice
POL
48.93
31 ({{getSeed('YkdzVGFKTFoxQXc9')}}) Bartosz Wadowski
Bydgoszcz
POL
47.26
32 ({{getSeed('MXdCRDZRWVUvYjQ9')}}) Anna Drygalska
Gdańsk
POL
45.67
33 ({{getSeed('bjVKelQ2YjB1WW89')}}) Adam Roś
Warszawa
POL
44.15
34 ({{getSeed('ekhMSG9BMjhQcVE9')}}) Joanna Głuskowska-Maląg
Płock
POL
42.71
35 ({{getSeed('ai9vWFJ0ODNrYU09')}}) Paweł Michalak
Bydgoszcz
POL
41.33
36 ({{getSeed('ek1ZamZubmNuNkk9')}}) Marek Albigowski
Bydgoszcz
POL
40.02
37 ({{getSeed('T2VuWVlDNzNIRlE9')}}) Krzysztof Bielawski
Piła
POL
38.76
38 ({{getSeed('cXlqR2crbGloUm89')}}) Przemysław Skarbiński
Niemcz
POL
37.57
39 ({{getSeed('YVJ6dnBsRC83M0E9')}}) Michał Trydeński
Bydgoszcz
POL
36.42
40 ({{getSeed('eFRXWU1BenZWL1k9')}}) Gabriel Złoto
Dąbrowa Górnicza
POL
35.34
41 ({{getSeed('d3Y1TjNNWXF3MlU9')}}) Wojciech Bąkowski
Olimpin
POL
34.30
42 ({{getSeed('aVByRE53UHBJSE09')}}) Rafał Bischof
Toruń
POL
33.30
43 ({{getSeed('RFRvWTdUUmQ0MVU9')}}) Robert Patałąg
Mysłowice
POL
32.35
44 ({{getSeed('dFdEQU5KZmdhYXM9')}}) Marcin Kita
Lublin
POL
31.45
45 ({{getSeed('TW5KcE1IUDRvZUk9')}}) Krystian Pawelec
Bydgoszcz
POL
30.58
46 ({{getSeed('ZFNiRGQxaWhBNHc9')}}) Michał Rudnicki
Nowa Wieś Wielka
POL
29.75
47 ({{getSeed('SjYrZjJaVmI3ZWc9')}}) Szymon Kubiak
Bydgoszcz
POL
28.96
48 ({{getSeed('eGtZbitudG84aE09')}}) Grzegorz Menet
Sanok
POL
28.21
49 ({{getSeed('VG9XQlk2K05Hb009')}}) Katarzyna Albigowska-Sodo
Katowice
POL
27.48
50 ({{getSeed('RFF6MWlkQ1VQcTA9')}}) Tomasz Mendyk
Bydgoszcz
POL
26.79
51 ({{getSeed('cVU3N0ZOdk9CMkU9')}}) Paweł Kazimierczak
Bydgoszcz
POL
26.13
52 ({{getSeed('UTBYTHFsREZPalU9')}}) Andrzej Rybka
Sosnowiec
POL
25.50