Spektrum Sportu CUP PZSQ B+

Data zawodów: 2021-03-20
Ranga: B+
Poziom: B2
Zawodników: 50
Typ zawodów: TURNIEJ
Kategoria: OPEN

1 ({{getSeed('d21VVmpvRkJzZ3M9')}}) Marc Lopez
Barcelona
ESP
275.00
2 ({{getSeed('aHJrckcraWwyaU09')}}) Jan Szcześniak
Marki
POL
228.18
3 ({{getSeed('czdYQkIyaTdCSDA9')}}) Stefan Soszka
Białystok
POL
204.10
4 ({{getSeed('K0dIVkI3Y3gwNnc9')}}) Karol Krysiak
Łady
POL
187.53
5 ({{getSeed('NmZHRXNDTWhyNG89')}}) Leszek Busłowski
Wasilków
POL
174.61
6 ({{getSeed('QVE4VTJpS2ZyT2c9')}}) Bartłomiej Wojtunik
Mysłakowice
POL
163.87
7 ({{getSeed('dU1YdzJNU28zK0k9')}}) Antoni Jakubiec
Dawidy Bankowe
POL
154.57
8 ({{getSeed('aG02ckZBWmQ0NHM9')}}) Szymon Lohmann
Warszawa
POL
146.33
9 ({{getSeed('Smw3RkZaUXFybk09')}}) Marcin Lohmann
Warszawa
POL
138.90
10 ({{getSeed('UCs1eFhPL1E4Z1k9')}}) Marcin Szcześniak
Marki
POL
132.12
11 ({{getSeed('dEFWNWZaeFMyUnc9')}}) Stanisław Leszczyński
Warszawa
POL
125.87
12 ({{getSeed('bW54cTZNaFRXUlU9')}}) Damian Choma
Wrocław
POL
120.09
13 ({{getSeed('ZHhrR2RjeXhBSms9')}}) Łukasz Ratka
Zabrze
POL
114.70
14 ({{getSeed('MjRiUzJuYjM0L0U9')}}) Mateusz Padysz
Siedlce
POL
109.67
15 ({{getSeed('am56eFlZeWlRcTg9')}}) Dawid Podleś
Kobyłka
POL
104.95
16 ({{getSeed('S0dqMWZLZ0EvRmc9')}}) Robert Sudak
Biała Podlaska
POL
100.51
17 ({{getSeed('emllUFpCd1Q2Sms9')}}) Michał Sienkiewicz
Warszawa
POL
96.34
18 ({{getSeed('M0xXU3l0L0o5S1E9')}}) Dariusz Cyran
Mińsk Mazowiecki
POL
92.40
19 ({{getSeed('c2dsdnNnZmhTSTA9')}}) Tomasz Malinowski
Olsztyn
POL
88.68
20 ({{getSeed('TzZ3d3ZZUllseEE9')}}) Waldek Kobus
Czarna Królewska
POL
85.16
21 ({{getSeed('U2FzT1lCcXlLeTQ9')}}) Mateusz Lohmann
Warszawa
POL
81.83
22 ({{getSeed('RmpSNjZ5Nmx0ZW89')}}) Alex Winter
Warszawa
POL
78.67
23 ({{getSeed('QmovUWprZURQTG89')}}) Sebastian Parszutowicz
Brąswałd
POL
75.68
24 ({{getSeed('bitKaTBoUzFia2s9')}}) Grzegorz Krysiak
Łady
POL
72.83
25 ({{getSeed('aW54SXVXRE16VWM9')}}) Antoni Olech
Mszczonów
POL
70.13
26 ({{getSeed('ZUVXb0xvNUYzcW89')}}) Leszek Sienkiewicz
Warszawa
POL
67.57
27 ({{getSeed('dEFUYkxWMDUyVTA9')}}) Kamil Majczak
Warszawa
POL
65.13
28 ({{getSeed('Y1NJRmF4ejBVeU09')}}) Jakub Staszkiewicz
Warszawa
POL
62.81
29 ({{getSeed('SXNIVDVFaUJnbVU9')}}) Piotr Sobczak
Grodzisk Mazowiecki
POL
60.61
30 ({{getSeed('K3R1Y1B6alIvSDQ9')}}) Grzegorz Dubanik
Warszawa
POL
58.51
31 ({{getSeed('YXIzaks4TWhsWlU9')}}) Tomasz Opęchowski
Olsztyn
POL
56.51
32 ({{getSeed('OFR2SzVMSExxcDA9')}}) Piotr Filipiak
Chotomów
POL
54.61
33 ({{getSeed('TGEvT3orWXNuKzQ9')}}) Dominik Mozer
Warszawa
POL
52.79
34 ({{getSeed('UGh5UFlYTFMzQlU9')}}) Kamil Patecki
Bartąg
POL
51.06
35 ({{getSeed('R0FHY0psVjNJT1E9')}}) Paweł Szydlik
Bartąg
POL
49.42
36 ({{getSeed('ZU11VUZwTFd4YWs9')}}) Sławomir Waryszak
Ząbki
POL
47.84
37 ({{getSeed('NmNmcmU2eFZUMEU9')}}) Joanna Drabczyk
Bielsko-Biała
POL
46.35
38 ({{getSeed('bE94TldoQTNkMkU9')}}) Patryk Pykało
Olsztyn
POL
44.92
39 ({{getSeed('QjVUQXlzM1h2eW89')}}) Karol Krzywina
Łomianki
POL
43.55
40 ({{getSeed('ZFJLUWZ2RnpPNEU9')}}) Grzegorz Kawecki
Nadarzyn
POL
42.25
41 ({{getSeed('WlREQ3ZYNmV3NUU9')}}) Artur Winter
Warszawa
POL
41.01
42 ({{getSeed('SnpoRkM2cElwbGc9')}}) Kazimierz Leszczyński
Warszawa
POL
39.82
43 ({{getSeed('VHJpVW1BdjFIQ289')}}) Kamil Bury
Jabłonna
POL
38.68
44 ({{getSeed('Q0tSdWZlU2I2UzQ9')}}) Sławomir Sikora
Warszawa
POL
37.60
45 ({{getSeed('QUdTUEZraE9vTE09')}}) Marcin Bocian
Nowy Dwór Mazowiecki
POL
36.57
46 ({{getSeed('Z29TZ01lSjZwems9')}}) Grzegorz Nogal
Biała Podlaska
POL
35.58
47 ({{getSeed('SGszOXNIdjA3TUE9')}}) Aleksandra Gałwa
Częstochowa
POL
34.63
48 ({{getSeed('bHc3NjNCamR6SHM9')}}) Stanisław Okurowski
Warszawa
POL
33.73
49 ({{getSeed('UFhEWnFMclR2akk9')}}) Michał Krzywina
Łomianki
POL
32.86
50 ({{getSeed('K2syT1hHS2cwb0k9')}}) Tymon Pawluk
Lesznowola
POL
32.04