5 ENJOY CUP - KAT C 300+ VOL.1 [CLOSED]

Data zawodów: 2021-06-12
Ranga: C
Poziom: C
Zawodników: 46
Typ zawodów: TURNIEJ
Kategoria: OPEN

1 ({{getSeed('aGJaR1d5eDhmOHM9')}}) Tomasz Czana
Bielsko-Biała
POL
100.00
2 ({{getSeed('VmJmaFVVaWJFcnM9')}}) Piotr Kujawa
Katowice
POL
82.97
3 ({{getSeed('Wlhhb3EvWVRjYlU9')}}) Piotr Jóźwiak
Bielsko-Biała
POL
74.22
4 ({{getSeed('K3pJOURxNlZlV3c9')}}) Paweł Dębski
Bielsko-Biała
POL
68.19
5 ({{getSeed('UEw5dGcvUVJETGM9')}}) Grzegorz Jędrocha
Jaworzno
POL
63.50
6 ({{getSeed('Zm1DaFhTWW9BaTg9')}}) Dominik Chałupnik
Andrychów
POL
59.59
7 ({{getSeed('SisyTVo1WUJESjg9')}}) Sławomir Gumiński
Pszczyna
POL
56.21
8 ({{getSeed('SHVVZmdRY2tiK1E9')}}) Tomasz Figura
Bielsko-Biała
POL
53.21
9 ({{getSeed('Vm9RT0pzbGJqTVE9')}}) Dawid Żuchowski
Kraków
POL
50.51
10 ({{getSeed('R3A0TnBpUmtEU1k9')}}) Jarosław Dziech
Czechowice-Dziedzice
POL
48.04
11 ({{getSeed('aTlLTmRnaWt2OFU9')}}) Wiesław Rzepiński
Buczkowice
POL
45.77
12 ({{getSeed('REJub2dScEpkK0U9')}}) Michał Majchrzak
Zielonki
POL
43.67
13 ({{getSeed('RkVvNFBqMkJZOFU9')}}) Kamil Pławecki
Goczałkowice-Zdrój
POL
41.71
14 ({{getSeed('VW04bm0vYmkyZzg9')}}) Mateusz Godzic
Bielsko-Biała
POL
39.88
15 ({{getSeed('Vm5wbm1ueVRCUkE9')}}) Łukasz Stawowy
Goczałkowice - Zdrój
POL
38.16
16 ({{getSeed('MlU4UUFXYXhVRVU9')}}) Dawid Zięba
Jastrzębie-Zdrój
POL
36.55
17 ({{getSeed('WFpNZEUwVS8yS289')}}) Piotr Szostek
Czaniec
POL
35.03
18 ({{getSeed('UGR0RTEzWWQycFE9')}}) Tomasz Junior Figura
Bielsko-Biała
POL
33.60
19 ({{getSeed('Y3NPbEJTNktzQnM9')}}) Łukasz Mazur
Bielsko-Biała
POL
32.25
20 ({{getSeed('cFQ3Y0ZkajVWOEE9')}}) Łukasz Toboła
Bielsko-Biała
POL
30.97
21 ({{getSeed('Ky9YRlNSVjc3YVU9')}}) Piotr Jaszczurowski
Bielsko-Biała
POL
29.76
22 ({{getSeed('cHlYaTMxclVCK289')}}) Radosław Stefko
Bielsko-Biała
POL
28.61
23 ({{getSeed('MFJwSDhpVzVzaHM9')}}) Jarosław Bambynek
Bielsko-Biała
POL
27.52
24 ({{getSeed('Mlc5MUZUd1crbm89')}}) Anna Suchy
Bielsko-Biała
POL
26.48
25 ({{getSeed('SmFka25VbFllcEU9')}}) Bou Carlsberg
Bielsko-Biała
POL
25.50
26 ({{getSeed('YUt1dWpTQnlDSjQ9')}}) Krzysztof Rozmus
Bielsko-Biała
POL
24.57
27 ({{getSeed('TGdWTkRXQjArN2c9')}}) Michał Pudełko
Bielsko-Biała
POL
23.68
28 ({{getSeed('WUdOczg1MllkaGc9')}}) Przemysław Gołdyn
Bielsko-Biała
POL
22.84
29 ({{getSeed('MlVrekwzMmtJQUk9')}}) Bartłomiej Koczur
Kraków
POL
22.04
30 ({{getSeed('MVdON2p1U3dFeVE9')}}) Sylwia Grendowicz
Ustroń
POL
21.28
31 ({{getSeed('eXBFdDk3d1hRSlk9')}}) Robert Salitra
Kraków
POL
20.55
32 ({{getSeed('SXUydjVQY3Q0OUU9')}}) Aleksander Wadoń
Kęty
POL
19.86
33 ({{getSeed('SWc4SHgzN21JbW89')}}) Jakub Opyrchał
Bielsko-Biała
POL
19.20
34 ({{getSeed('MnJEWGZIR3d1bVU9')}}) Ivo Wieroński
Bielsko-Biała
POL
18.57
35 ({{getSeed('ZWQyTGpXTE50L3c9')}}) Zbigniew Kubik
Bielsko-Biała
POL
17.97
36 ({{getSeed('Z3doSUl1VHcxS0k9')}}) Mirosław Szymik
Bielsko-Biała
POL
17.40
37 ({{getSeed('UXJocHNHRm5YRVk9')}}) Łukasz Wieroński
Bielsko-Biała
POL
16.85
38 ({{getSeed('Szg2WEVOVlRNL3M9')}}) Iwona Tyrna
Tychy
POL
16.33
39 ({{getSeed('blN3cGo2Y3lQT0U9')}}) Barbara Pilch
Bielsko-Biała
POL
15.84
40 ({{getSeed('Z0JqN29nWEFKN3c9')}}) Mateusz Kachel
Bielsko-Biała
POL
15.36
41 ({{getSeed('V1JKajZKVzBOU1k9')}}) Damian Drabicki
Bielsko-Biała
POL
14.91
42 ({{getSeed('TGFrN2pob0pOWnc9')}}) Marcin Kozieł
Bielsko-Biała
POL
14.48
43 ({{getSeed('MmJwOS9LNklMcTA9')}}) Jarosław Hoc
Bielsko-Biała
POL
14.07
44 ({{getSeed('M3d0MzNqRm1LYTQ9')}}) Grzegorz Słupik
Orzesze
POL
13.67
45 ({{getSeed('RzY0MC9WU3pQSXM9')}}) Jakub Strykowski
Bielsko-Biała
POL
13.30
46 ({{getSeed('S3Nncm5hNG5kSFE9')}}) Michał Trzopek
Bielsko-Biała
POL
12.94