5 ENJOY CUP - KAT C 300+ VOL.2

Data zawodów: 2021-07-03
Ranga: C
Poziom: C
Zawodników: 37
Typ zawodów: TURNIEJ
Kategoria: OPEN

1 ({{getSeed('cWxMRHBVNXJacFk9')}}) Tomasz Czana
Bielsko-Biała
POL
100.00
2 ({{getSeed('R2w3QlYvMk15UG89')}}) Michał Diduch
Zakopane
POL
82.97
3 ({{getSeed('ZDNVaEZ3MmJhVTQ9')}}) Tomasz Junior Figura
Bielsko-Biała
POL
74.22
4 ({{getSeed('eERjWitXZUcvVkk9')}}) Mateusz Szyjka
Sosnowiec
POL
68.19
5 ({{getSeed('cUQ0MVZEM1M1ZW89')}}) Piotr Kujawa
Katowice
POL
63.50
6 ({{getSeed('MmY5aVQrZ0VOK0U9')}}) Piotr Jóźwiak
Bielsko-Biała
POL
59.59
7 ({{getSeed('c24rckpPejB0K0U9')}}) Tomasz Figura
Bielsko-Biała
POL
56.21
8 ({{getSeed('N21nRUFiaFF0UkU9')}}) Wiesław Rzepiński
Buczkowice
POL
53.21
9 ({{getSeed('MEFIM0FRVHdmYmc9')}}) Andrzej Mrowczyk
Cieszyn
POL
50.51
10 ({{getSeed('WVpkMFY2MDdQWk09')}}) Mateusz Majcher
Zakopane
POL
48.04
11 ({{getSeed('M0xzZ2lMVzVhenM9')}}) Radosław Stefko
Bielsko-Biała
POL
45.77
12 ({{getSeed('Zi9lMGpnWVN6OWs9')}}) Aleksander Lewandowski
Jankowice
POL
43.67
13 ({{getSeed('T1JBbjlpRTJKQUk9')}}) Jerzy Łapa
Bielsko-Biała
POL
41.71
14 ({{getSeed('RTF4alFIUGZVRDg9')}}) Michał Pudełko
Bielsko-Biała
POL
39.88
15 ({{getSeed('M3RyQkRhQzBxNUE9')}}) Mateusz Godzic
Bielsko-Biała
POL
38.16
16 ({{getSeed('MkpsbVpMbDJrMlk9')}}) Maksymilian Juźwiak
Bielsko-Biała
POL
36.55
17 ({{getSeed('MzJhNFR5NC84ZE09')}}) Piotr Jaszczurowski
Bielsko-Biała
POL
35.03
18 ({{getSeed('bDRjVXBCOGJiSGc9')}}) Dawid Zięba
Jastrzębie-Zdrój
POL
33.60
19 ({{getSeed('MVZjMWJuaWtPM2c9')}}) Łukasz Mazur
Bielsko-Biała
POL
32.25
20 ({{getSeed('cEZURmNPMVRyS2M9')}}) Michał Szopa
Bielsko-Biała
POL
30.97
21 ({{getSeed('bU9YOFoxVUE1bnc9')}}) Zbigniew Kubik
Bielsko-Biała
POL
29.76
22 ({{getSeed('Z0orOEMrNEs1Yk09')}}) Agnieszka Mazur
Bielsko-Biała
POL
28.61
23 ({{getSeed('eEVDK1FpVDRuZ3M9')}}) Łukasz Wieroński
Bielsko-Biała
POL
27.52
24 ({{getSeed('RTBiNFd0UGJCQ0U9')}}) Ivo Wieroński
Bielsko-Biała
POL
26.48
25 ({{getSeed('R1dKUXg3R251SG89')}}) Michał Majchrzak
Zielonki
POL
25.50
26 ({{getSeed('ZWZmWlg4N25aR0U9')}}) Sylwia Grendowicz
Ustroń
POL
24.57
27 ({{getSeed('SnVlT1ZFWGM5cE09')}}) Bartłomiej Koczur
Kraków
POL
23.68
28 ({{getSeed('Qk0xNXN3VXRGMm89')}}) Anna Suchy
Bielsko-Biała
POL
22.84
29 ({{getSeed('Szh0S1hJMVRtRjA9')}}) Bou Carlsberg
Bielsko-Biała
POL
22.04
30 ({{getSeed('Z09LMWM0NFNYK289')}}) Przemysław Gołdyn
Bielsko-Biała
POL
21.28
31 ({{getSeed('MHVQemh3OWZZbkk9')}}) Franciszek Małysz
Jaworze
POL
20.55
32 ({{getSeed('cUVWOVR4Ky9OTkk9')}}) Jarosław Hoc
Bielsko-Biała
POL
19.86
33 ({{getSeed('SkNXYk5QREcvZ1E9')}}) Mirosław Szymik
Bielsko-Biała
POL
19.20
34 ({{getSeed('emhPblZwMkhKSlE9')}}) Iwona Tyrna
Tychy
POL
18.57
35 ({{getSeed('T2RlVGdOTVU4M3c9')}}) Michał Trzopek
Bielsko-Biała
POL
17.97
36 ({{getSeed('K1o2S3BHVW5WV289')}}) Damian Drabicki
Bielsko-Biała
POL
17.40
37 ({{getSeed('bU9va2RjRGRIc1U9')}}) Jakub Strykowski
Bielsko-Biała
POL
16.85