5 ENJOY CUP - KAT C 300+ VOL.5 DEKAD KUBIKA – TURNIEJ URODZINOWY

Data zawodów: 2021-10-02
Ranga: C
Poziom: C
Zawodników: 38
Typ zawodów: TURNIEJ
Kategoria: OPEN

1 ({{getSeed('QmNMVFhGTnhtOFE9')}}) Piotr Kujawa
Katowice
POL
100.00
2 ({{getSeed('N3kyU0ZpVzIxR3c9')}}) Paweł Dębski
Bielsko-Biała
POL
82.97
3 ({{getSeed('dUQ4VU1MTUNlVHc9')}}) Pavel Ciganek
Ostrava Poruba
CZE
74.22
4 ({{getSeed('dE96TENBY3FXWmM9')}}) Pavel Chodura
Hnojnik
CZE
68.19
5 ({{getSeed('cVBKMHBOcHNqZlE9')}}) Petr Hlisnikovsky
Cesky Tesin
CZE
63.50
6 ({{getSeed('dHl6eWJobDZ0UWs9')}}) Tomasz Figura
Bielsko-Biała
POL
59.59
7 ({{getSeed('dTE4YklQTW1FK2s9')}}) Ivo Wieroński
Bielsko-Biała
POL
56.21
8 ({{getSeed('RWlJd2tFVDQ1RkE9')}}) Mateusz Szyjka
Sosnowiec
POL
53.21
9 ({{getSeed('RjBuYnBvRFJSYWM9')}}) Tomasz Czana
Bielsko-Biała
POL
50.51
10 ({{getSeed('SHNDTmVTN1ZmR009')}}) Piotr Jóźwiak
Bielsko-Biała
POL
48.04
11 ({{getSeed('YUM3OERrbC9CRlk9')}}) Wiesław Rzepiński
Buczkowice
POL
45.77
12 ({{getSeed('aDkxKzltM2hVck09')}}) Łukasz Wieroński
Bielsko-Biała
POL
43.67
13 ({{getSeed('WEYxZ2h2K3RmR1k9')}}) Piotr Szostek
Czaniec
POL
41.71
14 ({{getSeed('UEdLTTFYSXVLMjA9')}}) Jarosław Dziech
Czechowice-Dziedzice
POL
39.88
15 ({{getSeed('cXRBa3ZHWlhHUnc9')}}) Bou Carlsberg
Bielsko-Biała
POL
38.16
16 ({{getSeed('SlpyREFJUlM4TEE9')}}) Łukasz Toboła
Bielsko-Biała
POL
36.55
17 ({{getSeed('dlRGVzZKZHJQQ3c9')}}) Dominik Chałupnik
Andrychów
POL
35.03
18 ({{getSeed('MVArODQraFNkenc9')}}) Jerzy Łapa
Bielsko-Biała
POL
33.60
19 ({{getSeed('U2p2V3RzelczbDg9')}}) Radosław Stefko
Bielsko-Biała
POL
32.25
20 ({{getSeed('aVlNMW9sRFRqaVU9')}}) Mateusz Godzic
Bielsko-Biała
POL
30.97
21 ({{getSeed('SWdWaWRLNDIrUTA9')}}) Piotr Jaszczurowski
Bielsko-Biała
POL
29.76
22 ({{getSeed('ZHZsV04rNlR4eE09')}}) Mateusz Jakubczyk
Sarnów
POL
28.61
23 ({{getSeed('dzg2LzBQM0Q1SFk9')}}) Zbigniew Kubik
Bielsko-Biała
POL
27.52
24 ({{getSeed('Qm8vS05qTzNlUU09')}}) Aleksander Wadoń
Kęty
POL
26.48
25 ({{getSeed('ZXdmOHM0WVd4b1E9')}}) Piotr Kubiak
Jaworze
POL
25.50
26 ({{getSeed('UUlFeEZmajJNWTQ9')}}) Robert Bieńkowski
Bielsko-Biała
POL
24.57
27 ({{getSeed('dndhcHhrZlZ4R2s9')}}) Michał Majchrzak
Zielonki
POL
23.68
28 ({{getSeed('Vkg4Q2p0aVNJaTA9')}}) Bartłomiej Koczur
Kraków
POL
22.84
29 ({{getSeed('NndLazhoMjNiMFU9')}}) Roman Moravec
Trinec
CZE
22.04
30 ({{getSeed('bTFaeHB2UDBmQ2c9')}}) Sylwia Grendowicz
Ustroń
POL
21.28
31 ({{getSeed('RWFyTVZLYWM4d3M9')}}) Przemysław Gołdyn
Bielsko-Biała
POL
20.55
32 ({{getSeed('R0JJbVhYTGp1WmM9')}}) Tomasz Junior Figura
Bielsko-Biała
POL
19.86
33 ({{getSeed('UWh1L0FvSXRTekk9')}}) Arkadiusz Woch
Bielsko-Biała
POL
19.20
34 ({{getSeed('d2hqcE9CV2hUaU09')}}) Robert Siudyka
Katowice
POL
18.57
35 ({{getSeed('MlZXSzUzeUxSQ0E9')}}) Jarosław Bambynek
Bielsko-Biała
POL
17.97
36 ({{getSeed('aW9HY0c0cWZPcjQ9')}}) Piotr Wądołowski
Bielsko-Biała
POL
17.40
37 ({{getSeed('OXVaVHpwcHY5clU9')}}) Franciszek Małysz
Jaworze
POL
16.85
38 ({{getSeed('SDdLYmZPRlFkbDQ9')}}) Damian Drabicki
Bielsko-Biała
POL
16.33